Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Ma szynę bojową"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miałem mieszane uczucia ... ale jak zobaczyłem obrazek w pełnych wymiarach to po prostu ... nie mogłem się napatrzeć ... jakoś mi szyna nie podeszła do gustu (może przez teksture?), ale pracka jest jak na razie piękna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh niezle ;)

troche za pusto za nim jest, dodal bym jakies zetory blokujace droge za nim ;) lub jeden z obornikiem ;)

 

moze ogladales ten film PINIONDZE TO NIER FSZYSTKO ? hehe tam byla taka akcja na drodze ;)

 

poza tym niezle ... szkoda ze troche go odmlodziles bo ten stary z pierwszych stron wyladal bardziej naturalnie ;) typowy polski rolnik ;) . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ciągnik to bym gdzies z boku dał, przechylongo na poboczu. Za Wojownikiem Pegeru co najwyżej blokadę z bron odwróconych na asfalcie.

Pomysł z dziurawą drogą jest fajny, ale chyba trzeba to inaczej pokazać.

 

Generalnie jednak chylę czoła. Chłop potęgą jest i basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no brony na asfalcie powinny obowiazkowo byc :D , dziura w asfalcie fajna ale ta fala? chyba ciut przyduza. a w ogole git wyglada pracka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne. Jedna uwaga co do kompozycji. Przemodelowałbym dym bo wyglada trochę jakby się pegerowcowi z tyłka dymiło. I może by tak tło lekko zamglic albo odostrzyc...

Mysle, że miejce na schodkach w finale masz w kieszeni...

Jeszcze raz gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaluza niebardzo, powinien byc waski pasek wilgotnego (ciemnego) asfaltu tuz przy kaluzy, i mysle ze kaluza powinna byc bardziej gladka, bo teraz wyglada jak kawalek pogietej folii. czepialstwo, no ale skoro jest to kaluza pierwszoplanowa to mysle ze nalezy sie nia zajac.

dziwnie wyglada mocowanie szyny do podkladki, takie jakies male mizerne.

ogien powinien rozswietlac objekty znajdujace sie blisko niego

no ale za to caly pomysl bardzo fajny, kadr tez mi sie podoba, a wykonanie oprocz kilku drobiazgow swietne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale bedzie troszke krytyki (prosze nie bijcie). Moim zdaniem powinienes popracowac jeszcze nad kamizelka i ubraniem bo o ile twarz jest super to ubranie nie wyglada zbyt realistycznie. Powinno byc troszke wiecej faldow na tej marynarce bo w miejscu ktorym sie konczy jest zbyt okragla i nie przylega zbyt dobrze do ciala. Zastrzezenie mam rowniez do dloni i ich ulozenia bo mam wrazenie ze koles nie ma kciukow. Mam nadzieje ze przydadza Ci sie te uwagi.

P.S. Jeszcze popraw buty bo sie za bardzo swieca

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bronki bomba. Dym też lepszy, ale ogień, jw do poprawki. Fryz na zero chyba był bardziej bojowy , ale ten też fajny. Niebko lepsze było poprzednie. Zachodzące światło i przewaga światła zza bohatera lepiej wpływa na dramatyzm sceny. Tyle konstruktywnej krytyki.

Eh, chciałbym poprawiać błędy na tym poziomie w moich prackach.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nieba, to jp ma rację. Światło z tyłu powoduje mimowolną chęć dążenia ku niemu, a rolnik skutecznie to utrudnia. Poza tym światło w tzw. magicznej godzinie (zmierzch) podkreśli niezwykłość sceny i doda jej dramatyzmu. Ponadto podkreśli to ognisko za plecami chłopa. jak najbardziej o tej porze dnia światło ognia, i to takiego ognia powinno już naprawdę nieźle rzucać fotonami. Oświetlenie twarzy powinno być wynikiem odbicia swiała zachodzącego słońca od chmur znajdujących sie en face ryja naszgo bohatera. Ciężko mi to opisać, ale to powinno być takie sympatyczne, jasnobłękitnoszarofioletowe światło, takie unikalne, jak... takie bywa przed burzą. Hmmm... chyba wrzucę tu fotę, albo kilka, na których jest podobne oświetlenie, choć jaśniejsze nieco i żółtawe...

Najlepsze oświetlenie, o jakim mówię jest na zdjęciu z samochodem. Pozostałe są nieco dalsze od mojego wyobrażenia, ale też ukazują charakter niezwykłosci sceny.

I jeszcze jedno. Wąsy dodają mu powagi, lepiej wygląda bez nich, bardziej po wieśniacku. Możesz natomiast dać mu trzydniowy zarost i butelkę gorzkiej żołądkowej za pasek, tudzież w kieszeń.

Mimo, że jesteś moim konkurentem... deamn - trzymam za Ciebie kciuki... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimat. Ale jedno mi wadzi, że ma gumofilce na odwyrtkę. Taki twardy zawodnik, a ma prawego buta na lewej nodze.

 

No to prawdziwy twardziel jak prawy but na lewa noge zaklada! Jeslit o nie bylo zamierzone to jestem za tym zeby tak zostawic ;)

 

Fajny pomysł i wykoanie tez bardzo dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjny pomysł ,swietne wykonanie ,niezle sie ubawiłem:)

małe uwagi z mojej strony:

płonace opony sa gigantyczne wieksze niz traktor a są niedaleko niego.(jak pół bloku)

2) Marian ma siłę słonia aby tak w rękach utrzymać taki kawał "szyny bojowej"

z kawałkiem "betonu zaczepnego":)

dodaj mu flaszkę to podniesie realizm

reszta jest rewelka jestes w czołówce i nagroda cie nie minie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności