Jump to content
Master Kiełbaster

Maszyny bojowe: "Ma szynę bojową"

Recommended Posts

Guest _Kreska_

O kurczaki, alez fajnie to wyglada, cos sie przy ustach psuje ale ogolnie super. Bardzo ladna tekstura, twarz jak zdjecie normalnie. Podoba mi sie koncept:D

bardzo fajne texturki, tylko chyba troche nos odstaje od reszty.... skad wziales takie texturki??

zarabisty pomysl, wydaje mi sie ze nie ma narazie czego gratulowac(a moze sie myle) bo to jest bardzo dobre zdjecie na prostym obiekcie, pokaz siateczke jesli sie myle, ale w sumie to nie ma ruznicy popraw tylko konciki ust, ucho. w jakim stopniu zarost to fota czemu nie nasz pan lepper, tak by pasowal do tej roli .

pozdro i powodzenia :]

watpie zeby to byl onn inna linia zmarszczek na czole :)

modelik bardzo udany :)

konkretna ta twarz, tylko kudły troche miejscami sztuczne, ale pwenie to alpha wiec to tyle odemnie

asfalton -> Kudły narazie zrobiłem na szybko

Christian Noir Stein -> Ten mój to pan z 3d.sk tylko nie ten :)

ttaaddeekk -> fakt że model tak wygląda głónie dzięki teksturce ze zdjęcia

Guest Bad Moon

Jak dobrze pojdzie to będzie hit

fajnie. widac jak sie ma niezle texturki to i przy "zwyklym" modelingu da sie osiagnac bardzo mily dla oka efekt ;]

osobisie uwazam ze najlepiej jak najmniejszym kosztem uzyskac jak najlepsze efekty;]

no bardzo ciekawie sie zapowiada, super textury... ciekawi mnie czy nie zrobiles tego w "facial studio"? Pozdrawiam

Jak zwykle na wysokim poziomie.model bardzo mi sie podoba ale powinienes wykorzystać super referkę Ttaaddeekkaa.:)

PANOWIE jak Wam nie wstyd naśmiewać się z przyszłego PREZYDENTA RP !! ;P

*wyprowadza się do Bułgarii*

ttaaddeekk dzięki ale chodziło mi o ubranie, a garnitur za kilka tysięcy PLN nie pasował by do wioskowego żula :)

"co ty robisz o 6 przed kompem ! ?"

renderuję ;p

narazie zapodaję rendery części garderoby, brakuje mu jeszcze gumofilców i kufajki... Na 3 renderze zbuntował mi się hair & fur :(

edit: wczoraj kilka godzin szukałem i nic nie znalazłem a dziś w 5 minut to http://gumofilce.fm.interia.pl/ :D

texturki sa luxor :) cos mu sie glowa swieci sss za duzy? :)

teskury bomba,i ich dopasowanie do modelu., ale ja bym zrobil inny wyraz twarzy taki bardziej groźny no wiesz, taki zbir z pyska, tylko bez smiechu:) serio pisze!

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy