Skocz do zawartości

Pojazd 3D: T-34/85


MF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Im więcej takich tematów na forum tym lepiej! A jak model jast tak perfekcyjnie wykonany (mimo iz to T-34:P) to aż sie miło na duszy robi.

Jedyne czego mi brakuje to wyciekającej niczym czekolada zewsząd spawów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni render to Vray, poprzednie MentalRay ;)...

 

A tekstury, spokojnie beda, jak znowu zbierze mi sie na odpoczynek od komercji ;)...

 

Pozdrawiam, Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bardziej podobały mi się MRowskie renderki i bynajmniej nie piszę tego ze względu na to, że preferuję Mentala :]

 

zarzuć tą komerchę i rób texturki. poświęć się dla ogółu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem REWELKA -można się w modelu zabujać :) -bez textur wygląda prześlicznie (ile uczyłeś się meta ray-a ??),wspaniała dbałość o szczegóły wgniecenia w bakach itp. faktycznie jak byś spawy dodał to by był prawdziwy majstersztyk :). Naprawdę patrząc na to co robisz przynajmniej mnie zachęcasz do działania (do wyciskania ostatnich soków z 3D;mam wrażenie że Ty tak robisz). WIELKIE słowa uznania dla Ciebie Tomek odemnie, z niecierpliwością czekam na więcej ... Pozdrawiam PS. znacznie lepiej wyglądają renderki z Metala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladne,

 

ma tylko jedno, ale to wazne zastrzezenie,

ten czolg jest wykonczony jak pantera, szlify cuda, a wszystkie t ktore widzialem mialy tak nalane spawy ze bylo je z daleka widac, byloby dobrze te niedociagniecia produkcji unaocznic :)

inaczej to nei bedzie t tylko niemiecka podrobka t :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mujas: Mentala, hmm 2-3 dni ;) ?... Naprawde to co tam jest to tylko skylight + swiatlo.

vv3k70r: Jezeli chodzi o spawy to wchodzimy juz w kwestie teksturwania. Zalatwie je displacementem i bumpem :)...

 

Pozdrawiam, Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

I pomyśleć ze ja chciałem pokazać Shermana którego jeszcze nie dokończyłęm... ale bym sie ośmieszył przy tym dokładnym projekcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności