Skocz do zawartości

Scena 3d: countryside(cartoon)


Pawelkos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wyraz mordki tej owieczki jest ql :) kłaki super rozwiazales.

 

jedyne co mi sie nie podoba to otoczenie ktore jest pustawe imho chociaz jakies drzewko by styklo.

 

A i kwiatki wywal albo daj ich wiecej gdzie niegdzie na polu ;) bo odwracaja uwage ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawa IMO dość sztywno wyszła.. Bałbym się na nią usiąść bo troche przypomina kolce :P Dołączam się do ochów i achów nad owieczką. Ma niepowtarzalny charakterek :)

Do stodoły i kwiatków nie mam zastrzeżeń. Ogólnie całość mogła by być bardziej kolorowa, bo narazie jest trochę mętnie.. W końcu to "cartoon" :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za opinie, zarowno za pochwaly jak i slowa krytyki a teraz do sedna

 

sanki ->kwiatki byly potrzebne bo zamysl byl taki ze ta owieczka siedzi sobie i spoglada na te kwiatki jak one sobie ladnie rosna i jakie zycie jest piekne ;)

KLICEK ->jakbys czytal w moich myslach, mialo byc drzewko i mialy byc kwiatki rozrzucone, ale co do drzewka stwierdzilem ze dziwnie by wygladalo jedno drzewko i nie chcialo mi sie mozdzyc nad liscmi, co do kwiatkow to nie chcialem zeby bylo to podobne do krowki ktora jest na 3dtotal wiec zrobile je jak zrobilem

:qba:. ->pozdrow moja yyy tzn twoja ;]

Ebor->taaa ta trawa dala mi sie we znaki i tak ciulowo wyszla

sartr->kolorki juz podkrecone

Vorek->no niestety mialem koncept na cartoonowe chmurki ale niestety nie moglem tego myszka narysowac, wiec niestety zostana takie jakie sa

hkropinski->o to chodzilo zeby jak najmniejszym nakladem uzyskac fajny efekt, w koncu nie ilosc pracy a efekt sie liczy, DOF byl w planach ale domek jest tak maly ze niewiele byloby widac a chcialem zeby bylo widoczne jak najwiecej szczegolow, ciesze sie ze sie kwiatek podoba a ten domek to stodola :p

MOTHMAN->pomysl na historyjke byl taki: czyt. odp. dla sankiego

RA->niebo,kwiatki,trawa -> czytaj wyzej

--Chris-- >ach ta trawa czyt. wyzej

GRiPi-> juz jest

srywol->trawa mam nadziej ze jest teraz bardziej miekka co do nieba czyt. wyzej

SimeN->twoj pomysl jest swietny i bardzo podobny do tego co miala przedstawiac moja praca(czyt. odp dla sankiego), ale niestety go nie wykorzystam bo chce zeby to byla w pelni moja kocepcja, ale moze sam strzelisz taka pracke bo pomysl na prawde przedni

 

uff... Dobra to po krotce: podkrecilem kolory, zmienilem trawe, rozrzucilem kwiatki

Zachecam do komentowania i ogladania:

034ha.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności