Skocz do zawartości

FOTOGRAFIA: galeria zdjęć


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przytnij do kwadratu, to czarne po prawej niepotrzebne moim zdaniem

 

Falcom - daje rade ale niebo zbyt przepalone, następnym razem polecam zrobienie dwóch takich samych zdjęć jedno z pomiarem na niebo a jedno na zboże (jeżeli oczywiście masz taką możliwość) potem w shopie maskujesz jedną z fotek i wyciągasz niebo tak że oba plany są dobrze naświetlone, tak robiłem m.in. tą fotkę ze zlotu:

 

powrot.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alcom - daje rade ale niebo zbyt przepalone, następnym razem polecam zrobienie dwóch takich samych zdjęć jedno z pomiarem na niebo a jedno na zboże (jeżeli oczywiście masz taką możliwość) potem w shopie maskujesz jedną z fotek i wyciągasz niebo tak że oba plany są dobrze naświetlone, tak robiłem m.in. tą fotkę ze zlotu:
mialem fajny program ktory robil to automatycznie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia z wczorajszej wycieczki na tor Knockhill. Zdjecia robione aparatem brata fuji s7000 (psia krew zapomnialem oczywiscie filmu do mojej lustrzaneczki). Powiem wam ze nie jest latwo zrobic zdjecie obiektu poruszajacego sie 200km/h zwlaszcza jak ma sie wolny czas reakcji migawki :(

 

superbike1si9.jpg

 

superbike2vf7.jpg

 

superbike3lo0.jpg

 

superbike5pc6.jpg

 

superbike4hj0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem się tutaj pochwilić, że moje zdjęcie zostało przyjete przez wyd. Bauer :D

W najnowszym "Życiu na gorąco" mozna zobaczyć moją fotkę z koncertu Satrianiego.

 

jest to pierwsza fotka "prasowa" więc szczególnie dla mnie ważna :)

 

338cee0e1f1545f4.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjm8.jpg

 

oki:

 

1. szkoda że nie widać za bardzo takiego charakterystycznego grymasu twarzy przy wkładaniu paluchów do buzi

2. światełko nice :)

3. zmień kadr: oddal się trochę, poszerz do góry i dołu i obróć o jakieś 45 stopni w lewo wokół osi Y dzieciaka

4. jeśli masz dobre warunki to strzelaj z dalekich odległości z ogniskową 200-400mm. dzięki temu ładniej rozmyjesz tło przez co lepiej wyeksponujesz pierwszy plan.

5. BW dla dzieci jest fajne, ale sepia lepsza (albo zdesaturyzowany kolor - jak na fotografiach w latach 70-tych)

 

fajny obiekt ale pobaw się jeszcze nim (tym obiektem). strzelaj fotki seryjnie z różnych ujęć, nie zastanawiaj się tylko zapchaj 256/512MB/1GB karty samymi fotkami dzieciaka. potem już na kompie zrobisz selekcję :)

 

Pozdrawiam

 

[PS]

no to kiedy wpadniesz na bro do wro? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. a to był strzał jeden na milion: patrze biegnie dzieciak w strone ściany wody, no to łap szybkoza aparat, wyrywam go z torby, zdejmuje dekielek, i trzaskam chyba z 6 strzałów. wszystko na na manualu i bez sprawdzenia czasu/przysłony/ISO. tak jak robiłem wczesniej (chyba z tydzień temu) zdjęcia. no normalnie fart jakich mało :)

 

Pozdrawiam

 

[++]

ej! nie pochwaliłeś mnie, że trzasnąłem fotkę w pionie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordy: to z okularami spuer fantastyczne kolorki :)

 

Knysha: 100zł jest niezłe, ale blur na Iwszym planie jest imo za mocny. Shopowałeś?

 

ode mnie kilka starych fotek. pogrzebałem w koncertach i wygrzebałem kilka takich.

jak się spodoba to wrzucę więcej.

mam ok 10 GB zdjęć, więc jest w czym wybierać :]

 

Aparat: Canon 350D

Obiektywy: KIT 18-55mm f:3.5 - 5.6, SIGMA 70-210 f:4-5.6

Czasy: 1/60-1/350

ISO: 400-1600

 

1.

salsa_2006_%20001.jpg

 

2.

salsa_2006_%20214.jpg

 

3.

salsa_2006_%20089.jpg

 

4.

salsa_2006_%20387.jpg

 

5.

salsa_2006_%20640.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Deus. te zdjęcia robiłem w weekend a w ciągu tygodnia nie mam zabardzo czasu. poza tym to mi zupełnie nie podrodze więc musze jechać specjalnie tam (kilkoma autobusami). jakbyś zaczekał do niedzieli to spoko. pojade sobie pofocić na pergole.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności