Skocz do zawartości

FOTOGRAFIA: galeria zdjęć


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szkoda że nie ma całego łokcia :]

 

ATTENTION!

jutro na rynku o godzinie 12:30 jest finał meczu drużyn III ligowych.

w sumie dość nietypowa impreza. ja i mój znajomy będziemy się tam szwędać i cykać fotki.

ktoś reflektuje spotkanie? PikSar i Vorek: liczę na Was panowie :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Szanowne grono , też sobie troszkę pstrykam, niebawem dołączę do szczęśliwego grona posiadaczy Canona 350 D , na razie mam Eosa 500 + obiektyw Sigma 28/200 i małego Canonka A70. Tweety już mnie uspokoił że obiektyw z Eosa będzie pasował do 350-tki ale jakby ktoś miał jakieś info nt. temat to chętnie posłucham. Dla mnie warunkiem zakupu 350 -tki jest właśnie to żeby mi pasował ten obiektyw za którego swego czasu dałem 1.500 zł

jesien.jpg

listek.jpg

100_0053a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaras: pierwsza fotka jak dla mnie byłaby o wiele lepsza, gdyby z pierwszego planu zniknęły liście z drzewa, pod którym stałeś. Poza tym fajnie by wyglądał centralny kadr z ławeczką umieszczoną pośrodku. Tak to trochę jest krzywo, przez co robi wrażenie zdjęcia cykniętego od niechcenia.

Drugie makro jest całkiem całkiem :)

 

Piksar: rybcia super! Naprawdę mi się podoba. Wykadrowałbym tylko w 16:9 w poziomie i umieścił Nemo w lewym rogu. Ale tak to kolorki jak i sam przedmiocik super!

Ukwiał też daje radę. Ale myślę, że w takich rzeczach lepiej pokazać cały ogrom i piękno zwierzątka niż tylko jego kawałek :]

 

Pozdrawiam

 

[++]

piksar: co do jutrzejszego dnia to jakby co to daj znać na kom. ja tam będę na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ofca: to jest zdjecie trzaskane komóką?? hmm... tak defacto to nie wiem o co tutaj chodzi.

straszne przejaranie tła + poruszenie w kadrze + brak ostrości + dziwna poza modela/modelki skazują ta fotkę na domysł: "cyknięte z nudów i bez zastanowienia: a może coś wyjdzie..."

 

a co zrobiłeś w PS?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)Widać niektóre fotki baardzo udane więc i ja co nieco od siebie dorzucę.

 

Ostatnio mnie wzięło na kwadratowe kadry więc:

 

1001040zg1.th.jpg

 

 

1001122pp8.th.jpg

 

1001221lb1.th.jpg

 

 

Wszystko robione kodakiem P880 i edytowanie w fotoszopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

routee: heh... miałem takiego :)

 

kome: słodziutki :]

 

nev:

pierwsza fotka: ciekawa ale imo za miękka. kwadratowy kadr wyszedł całkiem niezle :)

druga fotka: nie leży mi zupełnie, przekrzywiony kadr, przepalenia na nogach i zimna kolorystyka...

trzecia fotka: temat ciekawy. wykonanie już gorzej: zdjęcie poruszone, niebo jendolite, za ciemne miejsca zacienione i ta wredna antena satelitarna...

 

wiggles:

pierwsza: super! szkoda, że uciąłeś ramiona ale to w sumie niewazne :]

druga: super kolorki i słońce. nice shot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zdjecia robie cyfra Sony DSC-S60 bez zadnych filtrow, przejsciowek, obiektywow itd, dlatego na moich zdjeciach jest tyle szopa ;]. Jesli ktos ogladal moja galerie na Digarcie to zauwazy ze taki mam juz styl :). Narazie nie jestem jeszcze zadowolony z wielu prac bo zdjeciami nie zajmuje sie dlugo- od stycznia, a photoshopa poznaje od moze 4 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności