Skocz do zawartości

Mini-Bitwa: Wizualizacja wnętrza


RA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 462
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to jak juz mnie dopisaliscie to wrzuce cos ;)

 

fotelik2.jpg

 

mam mniej wiecej sprecyzowana wizje, ale niestety wachalem sie czy dolaczyc czy nie bo na ta wizke bede mial okolo 7 dni postaram sie ja skonczyc jezeli sie nieuda to niestety :(

 

zaraz siadam do rysowania ;) i przerzucania googli ;d

 

eidt:

 

to tylko tescik mam nadzieje ze duzo sie zmieni ;)

 

ps. widze ze nikt nie wrzuca zadnych zdjec swojej wizki hmmm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz moja kolej:

Na razie pokazuje "szkic 3D" bo nie będe wrzucał moich bazgrołów ;)

 

Wszystko to co widać ulegnie przebudowie na razie sprawdzam proporcje.

Konstrukcja będzie jak widac stalowa ale to co jest teraz w przekroju rurą będzie miało konkretne kształtowniki i zmieni proporcje, reszta to żelbet - wszystko "oplecione" tajemnicza powłoką.

Jutro wyjaśnie o co chodzi bo pewnie sie coś zmieni jak się obudzę ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris -> ty alkoholiku ;) weź sie do roboty a nie przy butelce siedzisz

Vorek -> fajnie, narazie troche pustawo ale to norma ;)

Knysha -> jeśli masz ochote :] mało nas do pieczenia chleba ;)

Klicek -> lol extra wyszło - pokażesz siateczke tak dla ciekawości ;) ?

Mothman -> tak sobie myśle czy to przęsła te metalowe konstrukcje ? nie musisz robić bajerów w scianach ;)

 

Dobra taka szybka waza w pare min - nie ukrywam że prace zuliego są dużą inspiracją jeśli idzie o takie bajery ;)

 

0070vt.jpg

 

zaledwie pare minut renderingu so sorry for ziarno ;)

 

edit : ogólny plan jeszcze nei powstał ale narazie dłubie sobie detale ale myśle że moze w tą strone

 

kl1zu.jpg

jak myslicie z takimi technicznymi projektami jak ten ostatni to mnie zaraz zwerbują nie ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho! ho! ho! :P

 

Mnie sie takie rzeczy z modelami dzialy pare razy i nawet smoothing groups nie pomagalo. Dopiero powtorne otworzenie powierzchni dawalo dobry efekt. :(

 

Ale koniec tych smutnych faktow z mojego zycia. :P

 

Umywalek z szafka: ;)

 

lazienka039jk.th.jpg lazienka040jm.th.jpg

 

Kolory oczywiscie zeby byly. Zadnych konkretnych materialow tu nie ma.

 

EDIT:

Z ta dziurka od klucza to pojechales. :D

Ale jest super. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jedziecie panowie, nie ma co... Ja jestem po kolejnej imprezie i znów czuje się lekko niedysponowany :P (Do 6:30 byłem na ognichu i było dość... ciekawie, że tak powiem :D) Ale postaram się coś jeszcze dzisiaj wrzucić.. W sumie wyżywać się na mnie możecie, że jestem pijak itp. ale wiem, że takie picie na łonie natury jest lepsze niż wieczne gnicie przed kompem! Ot co! :D Też byście kiedykolwiek wyszli na zewnątrz.. Tam też jest świat... piękny, wesoły świat... :D

Sorki, ale nie mam siły komentować wszystkiego co zrobiliście z osobna.. Muszę kończyć jeść obiadek i wracam spać :P

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Ty pijaku :P hehehe, dobrze, dobrze, trzeba się bawić ile się da :D

 

RA, ładna umywaleczka, nie w moim stylu ale model porzadny :)

 

Wrzucam swoje wypociny, cały czas siedzę nad całokształtem, bryłą i układem pomieszczeń, na detale przyjdzie pora :)

 

Renderki w v-rayu, sorki za brak antialiasu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK - o_O jaki klimat będzie miało to wnętrze? Bo ten fotel to troche jak tron wygląda.

RA - Model niczego sobie, ciekawe jak całość wyjdzie - zestawienie "kanciastych" mebli i eliptycznego wnętrza :) no i render końcowy tak małej przestrzeni

HINDUS - i kto tu sie bawi bajerami ;)

VOREK - /jeżeli dobrze odczytuje/ te przegrody między pisuarami sa za szeroko rozstawione, w tym zewnętrznym pierścieniu to kabiny? dlaczego między nimi są takie grube ściany ?

 

Co do mojej pracy to te kratownice będą widoczne od środka a na nich będą umieszczone płaszczyzny szkła. Będą dwa piętra czyli trzy kondygnacje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty to chcesz maxwellem zrobic ? ;] no to renderu ja ci oceniac nie bede ;] to taki plug`n play przy innych renderach ... pokaz co sie nauczyles w renderach gdzie trzeba to wszystko recznie zrobic ;]
heh dobra niech będzie tym razem vray :] zobaczymy jak to będzie wyglądać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTHMAN @ bede robil cos w tym stylu

 

Plz pomozcie mi cos wybrac bo qrcze na googlach wszystko jest gowniane a chcialbym zeby modele byly szczegolowe bo nowoczesne kwadraty mowiac krotko mnie nie kreca ;(

 

Jak macie cos w tym stylu to plz pomozcie biednemu klickowi i wrzuccie bo moje google skillsy spadly ostro :(

 

W zasadzie nic z ponizszych scrinow mi nie podchodzi, ale cos w ten desen bym sobie zrobil :(

 

Po skonczonej minibitwie wszystkie modele wrzuce do tego watku z darmowymi modelami

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

Hindus twoja siatka :

 

fotel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja siatka - ohh Im blind (xx) czy jakoś tak ;) ja bym postawił na trzeci od góry - na googlach sie nie znam poszukaj na stronach maxalto itp :P no chyba że starocie chcesz ale tego jeszcze nie widziałem na necie.

 

Dobra coś takiego tylko ta półeczka będzie w czarnym drewnem pokryta ;P może mniejsze hue pod koniec ;)

 

a11wb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No galantnie. :)

A czy ta polka podtrzymywana przez linki to nie jest za licha przypadkiem?

No ale robiles wedlug katalogu wiec to ja moge sie mylic. ;)

 

Od siebie dodam jeszcze:

Kibel in production. Release date: 21 Aug 20:30h

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha

 

A ja natomiast spoznilem sie z premiera klopa o ponad godzine, ale co tam. ;)

Ladies and gentelmen!

Klop i jego kolezanka pani bidet.

 

lazienka056lo.th.jpg lazienka069xe.th.jpg

 

A to cos dla KLICKA.

http://www.theoldcinema.co.uk/

http://www.ci.auburn.in.us/departments/fire/history/photos/

http://www.sarasotasalvage.com/

http://www.ridgerunnerforestry.com/LaurelCreekAntiques.html

http://antiques-internet.com/new-york/dunnantiquetodeco/dynapage/IP25.htm

http://www.klassische-englische-moebel.de/images/PM_Old_Homer.jpg

http://www.ronsfurniturerepairs.com/rfr_gal7.jpg

http://www.fabricworksinc.com/assets/images/old_chair.jpg

http://www.alleycatantiques.com/new_page_2.htm

Szukalem mebli przystosowanych pod stare biura. Pelne skory, inkrustowanego ciemnego drewna i ksiazek, ktore otaczaly takie pomieszczenia ze wszystkich stron dzieki rozbudowanej bibliotece. ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie jednak zdecydowalem sie na kuchnie ... ta 2ga wizke zrobie jak czasu staryczy ...

 

ogolny zarys ... jutro skoncze modele tak mysle ;)

bedzie bez ochow i achow ot prosta kuchnia

 

btw mam nadzieje ze mozna zrobic 2 pracki ? ;)

 

ps sorka za takiego scrina nie mam sily trzaskac renderu ;d

k1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem ;) zmianiem koncept pracy :P wpieprze tam pokój czy coś takiego za tamte drzwi , narazie mam przejściowe problemy z ornatrixem i vreyem :? w maxwellu fajnie renderowało, vray daje straszne bugi - jak ktoś zna rozwiązanie to zapraszam do działu 3dsmax ;) hmm tak sie zastanawiam jak to ciągnąć - wstawiłbym schody ale do końca nei jestem przekonany, dwa to to że już miałem w miare światełka ustawiane a teraz zaczne kroic to trza będzie znowu sie pieprzyć ;) jeszcze do gorzkiej zemsty postaram sie zapodać jakiś update - bo po tym wspaniałym kinie akcji trening i dopiero pod wieczór będe - mam nadzieje że ktoś zapoda jakieś nowe screenki bo na forum ostatnio pusto jak :] 3m sie.

 

EDIT

 

Sorry za lowres przez co wpieprzyło ostatnią linke przy szafeczce, i za ten nieszczęśnie wysoko zamieszczony zamek :/ poprawi sie później ;)

 

17pr1.jpg

 

aha TIMPAS Rulez !!!!! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale jedziecie :P Nie czekacie na biednego zmęczonego życiem Chrisa... :(

No dobra czas coś wrzucić..

-- FANFARY!! -- :D

Heh, przed chwilą zaczęłem robić ogólny szkic 3d.. Tak mniej więcej to będzie wyglądało - 1 wielka sala podzielona na 2 części otoczona takim jakby tarasem (na którym też będą stoliki)..

 

res01.jpg

 

res02.jpg

 

Co myślicie o tym koncepcie? :P

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chris--> wydaje mi sie ten concpet troche nie praktyczny bo sa tylko schody na srodku czyli kazdy klijent bedzie musial przejsc przez caly taras (schody powinny byc jeszcze po bokach i przez ten taras troche tracisz miejsca na stoliki czyli bedziesz mial mala przestrzen

juz lepiej by wygladalo gdybys ten taras zrobil np. na jakis slupach zeby pod nim tez mozna by ustawic stoliki:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności