Skocz do zawartości

Archmodels vol.9


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nielot to to pikuś - problem stanowi dopiero żeby znaleźć miejsce żeby to pchnąć :] swoją drogą ciakawe ile Adek by wziął za reklame takiego czegoś na max3d ? oczywiście mówie o profesce a nie żeby spakować pliki i wrzucić ;) instalka i te sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze marka

zalezy ile dla ciebie sa smieszne pieniadze??

mi sie wydaje ze to nie jest glupi poysl(na dzien dzisiejszy nie realny tak se teorytyzuje) no bo ich modele chodza po 99 euro:) a ja bym sprzedawal po 30euro:) (+ koszt wysylki:))

a reklame robilbym np. na forach dawal kilka na probe (gratis) ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja bym mógł odpalić cd z 100modeli nawet za 50dych - chyba że to by były moje i czyjeś modeliki - to wtedy tak za 60koła ;) tak btw modelowanie gniotów typu meble do biura to nic trudnego nie wiem czym oni sie tam szczycą - kupić katalog i wymodelować to i tamto to naprawde nie sztuka jeśli idzie o interior - jeśli walą to z własnych conceptów to czapki z głów w innym przypadki - śmiech na sali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho robienie przypadkowego zestawu modeli do wizek samo w sobie jest bez sensu. najczesciej projektujac wnetrze nie wstawiasz elementow z kosmosu tylko konkretne modele za konkretna cene. poza tym osoba zajmujaca sie obrazkami najczesciej nie jest projektantem i nie moze dowolnie wladowac co tam ma akurat na dysku. coraz popularniejsze staje sie tez robienie za free przez firmy bazy modeli 3d do swoich produktow. biorac to wszystko do kupy robienie zestawu obiektow do wizek ma znikoma szanse powodzenia, moze w wypadku ever to ma sens poniewaz swoj produkt prawdopodobnie adresuja do ludzi z forum a nie do profesjonalnych pracowni(btw. osobiscie uwazam ze tylko jedna plyta ever ma wartosc i to tylko dlatego ze sa na niej duperele do aranzacji / nie mylic z projektem). co innego wydanie nap obrazkowego katalogu z przekrojem tego co jest obecnie na rynku, z aktualnymi cenami + modele 3d. wiele wydawnictw cos takiego juz robi (bez 3d) i chyba ma to sens bo ukazuja sie w miare regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniekad sejm projektowal niejaki Pniewski. ale co to za poziom..hmm

"se" nie pogadamy

ps:

Christian: mowilem tylko o kiepskim doborze modeli, natomiast odnosnie popytu na ich plytki, zgadzamy sie, dlatego napisalem: "w wypadku ever to ma sens..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli się sprzedaje to znaczy że jest nisza na rynku. jeżeli nie ma konkurencji to rynek łyknie każdy szajs. więc nielot i hindus, do dzieła! tylko litości nie podrabiajcie everów bo nie warto :]

 

zainwestujcie w wycieczkę do empiku i kilka kolorowych zachodnich pisemek: włoskie elle deco, hiszpański diseno interior, brytyjskie interiors i amerykańskie florida design.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szerokie grono!!

 

Gorący temat płytki!!

Płytki moim zdaniem są dobre i mają powodzenie!! Marcin większości projektantów ma pojęcie, jakie to są meble!! I sądzę, że nie odpowie klientowi to jest krzesło 003 heheh, niektóre robione są na wzór znanych mebli a niektóre to wierne kopie. Niema, co prawda wszystkich klasyków z wzornictwa lat 50,60 itp., Które powinny się znaleźć obok takich mebli jak Barcelona Mies van der Roha i maszyna do siedzenia projektu, Charles i Ray Eames, sporo rzeczy niema, ale dajmy czas chłopaką chodź na vol. 5 widać ze się napracowali modele są świetne, ale jak już wspominałem zrobili Barcelonę bez taboretu Barcelona. Aj można by tak gadać i gadać oni nie gadają tylko wzięli się do roboty, tak dalej., Moim zdaniem chłopaki dobrze trafili z tymi modelami!! Morze nie ze wszystkimi np.vol6 baterie, jakie zrobili są kiepskie pominięto takich producentów jak AXOR HANSGROHE czy PHARO mówi się trudno, a imały taki problem to, że niektóre pliki maxowskie nie działają pod 6teczką, i trzeba odpalać je jako 3ds, mam 5płyterk (szykuję się do dwóch kolejnych 7 i 4) i na każdej jest ten sam problem. Pozdrawiam szerokie grono i czekam na textury!! Miały być a tu nic!! Morze ktoś wie, kiedy się pokarzą??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki moim zdaniem są dobre i mają powodzenie!! Marcin większości projektantów ma pojęcie, jakie to są meble!! I sądzę, że nie odpowie klientowi to jest krzesło 003 heheh, niektóre robione są na wzór znanych mebli a niektóre to wierne kopie. Niema, co prawda wszystkich klasyków z wzornictwa lat 50,60 itp., Które powinny się znaleźć obok takich mebli jak Barcelona Mies van der Roha i maszyna do siedzenia projektu, Charles i Ray Eames, sporo rzeczy niema, ale dajmy czas chłopaką chodź na vol. 5 widać ze się napracowali modele są świetne, ale jak już wspominałem zrobili Barcelonę bez taboretu Barcelona. Aj można by tak gadać i gadać oni nie gadają tylko wzięli się do roboty, tak dalej., Moim zdaniem chłopaki dobrze trafili z tymi modelami!! Morze nie ze wszystkimi np.vol6 baterie, jakie zrobili są kiepskie pominięto takich producentów jak AXOR HANSGROHE czy PHARO mówi się trudno, a imały taki problem to, że niektóre pliki maxowskie nie działają pod 6teczką, i trzeba odpalać je jako 3ds, mam 5płyterk (szykuję się do dwóch kolejnych 7 i 4) i na każdej jest ten sam problem. Pozdrawiam szerokie grono i czekam na textury!! Miały być a tu nic!! Morze ktoś wie, kiedy się pokarzą??
specjalista sie znalazł ;) mają powodzenie tylko dlatego że wiszą na głównej stronie evermotion'a i dlatego że sie pod nimi podpisali - myślisz że jakby zwykły user zrobił takie coś (co jest do zrobienia nie oszukujmy się) to udało by mu sie zbijać na tym kase jęśli nie jest znany czy coś takiego - bzdura. Mówcie co chcecie ale dla mnie sam desing evermotiona i rozwiązania niektórych kwesti na stronie to poracha. To nie jest marka sama w sobie. Imo przereklamowane .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc spraw jest do "zrobienia samemu" - ale jakos nikt inny tego nie robi. tak samo proste do wymyslenia bylo przed laty plastikowe "hula hop" - nie wiem czy mlodsi kojarza co to jest - ale tylko jeden czlowiek to wymyslil i zarobil fortune. Wiekszosc sloganow reklamowych np: " just do it" potrafilby teoretycznie wymyslic kazdy srednio rozwiniety Polak. Ale nie wymyslil.

Rzeczy w 3D, ktorych nie moznaby zrobic samemu , lub w kilku kolesi jest malo - i robia to raczej duze studia - to nie chodzi o to , zeby zrobic cos niemozliwego - ale ZEBY ZROBIC.

Dowodem tego sa np. pozakladane i niegdy nie dokonczone watki na boardzie - nawet pojedynczego autka ludzie nie koncza, a o animacjach juz nie wspominam nawet.

To wszystko jest proste w teorii i jak sie zaklada watek na boardzie...a potem przychodzi proza zycia i watek jest podtrzymywany tylko przez zagladajacych ludzi.

Kolesie z Evermotion mieli (tak mi sie wydaje) taka sama pozycje startowa jak reszta ludzi. Robili cos z pasjii, potem mieli strone - dalej o to dbali itd itd. A teraz moga juz sprzedawac modele. Ba! - teraz to moga juz zlecac robienie modeli innym grafikom. I nie ma w tym nic złego.

Potwierdza sie stara tendencja - jak sie komus uda -to rownac go w dół i mowic - to nic wielkiego. Jak nic wielkiego to niech kazdy siadzie i przygoptuje swoja plytke - a na razie (niezaleznie jakby kto ocenil te modele) - jest to absolutny lider w Polsce (i pewnie nie tylko tutaj).

A reszta zamiast sie dowalac, niech sie bierze do roboty , czego sobie i innym zycze.

Gratulacje dla Evermotionow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kannu_--> a ja sie z toba nie zgodze:)

piszesz ze dowodem sa nie skonczone prace w wip!! ale wedlug mnie nie mozna porownywac wip'a do modeli za kase(jak to brzmi)

a mnie dlatego wszsedl do glowy taki pomysl gdyz patrzac na vol.9 zobaczylem zwyczajne szafik szafeczki krotko mowiac boxy:)

a gdyby zrobic np. serie modele z lat 50 pozniej 60:) albo z jakis dobrych pism hehe

Sans--> hehe to jest oczywiste ze nie bedziemy podrabiac everow(jak ruszymy) bo to jest bezsensu:)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań bobby - jak robisz wizke to już musisz zrobić około 10modeli :P a co dopiero jeśli idzie o robienie modeli na cd :P myśle że zrobienie modeli na poziomie ever'a to są jakieś 2 miesiące dla setki :P jak pracujesz z kimś to czas sie oczywiście skraca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh.... jak czytam teksty typu "Ci to muszą bić niewyobrażalną kasiorę na tych modelach." to aż mi się śmiać chce ^^' Ludzie myśli że oni na tym fortune zbijają ? Muszą utrzymać stronke, podzielić się kasą, zapłacić za biuro, zapłacić podatek, pokryć koszty wydania DVD, odpalić Adkowi za reklamy (?) itd. Oni naprawde na tym nie zbijają kokosów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności