Skocz do zawartości

[pojazd] Audi RSQ


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi się bardzo ten samochodzik podoba :)

Wykonanie też wydaje mi się bez większych zarzutów, ale jestem w tym początkujący więc napewno nie jest to ocena profesjonalna ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

juz slysze glosy ze sie czepiam ;P

ale...zawiodlem sie model ma duzo bledow (wymienilem w wip'ie) a to tutaj widac

render tez taki sobie wogole sie nie postarales gdzie jest "kratka" na kolach i ogolnnie model bez detali czemu nie ma lusterek klamek itp.

w gwiazdkach dalem 2/5 (czyli srednio)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej podoba mi sie rzut boczny...bo wprowadza cos nowego...natomiast ujecie tylu i przodu....juz wczesniej w wipie wygladało praktycznie tak samo...ja bym tu pozmineial troche rzeczy...popierwsze dał nieco jasniejszy lakier...zrobil jasniejsza scene z jakims przejscem typu gradient...a napewno zminil mape hdri!!...bo te odbicia mi sie nie podobaja....po za tym modelik fajny...podoba mi sie...pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, modeling wyglada na przyzwoity

tylko ta atrapa z przodu jakas taka nie bardzo

wyglada jakby ktos ja wlozyl na sile,jakas ramka wokol niej by sie przydala, pozatym jak dla mnie jest malo subtelnaa tak w ogole to lakier mi sie nie podoba, i sposob przedstawienia tej fury

ten obrazek nie krzyczy "heej, kup mnie, jestem super fura ktora kazdy chce miec" ;)

jest nieciekawie

i jeszcze te dziwne refleksy na karoserii

a czasy renderow- co z tego ze 5 min...lepiej liczyc 2 dni i miec lepszy render :)

 

wybacz ze pisze same minusy :) to 1-sze odczucia po spojrzeniu na ta pracke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności