Skocz do zawartości

POJAZD 3d: Viper...


don_filippo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

Model zapowiada sie calkiem niezle, choc tak go pokazales, ze render nie zdradza zbyt wiele. Kolor karoserii i polozenie kamery powoduja, ze nie mozna przyjrzec sie newralgicznym punktom siatki? Masz tam cos do ukrycia? [lol2] A generalnie w porzadku! Pracuj dalej! Powodzenia!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc tylko czekałem na to, aż ktoś mnie o to poprosi:cool:.

 

Pośmiejemy się razem[lol2].

 

Był to mój drugi samochód jaki zrobiłem (trzecim był ferrari testarossa). Karoseria modelowałem przekrojami (?!) w których puźniej wycinałem dziury -trim. Ogólnie mówiąc: nurbsy. Nie znałem wtedy innej metody modelowania. Na dodatek robiłem go bez żadnych blueprintów. Miałem do dyspozycji jedynie mój model burago w skali 1:18.

 

Ps. Mam nadzieję don_filippo, że wybaczysz mi zaśmiecanie twojego tematu takimi badziewiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę spróbować wysłać na początku 04r swojego mustanga i ferrari. Jakby się cała reszta samochodziarzy z max3d zmobilizowała to była by to prawdziwa lawina aut z polski. Jestem absolutnie za. Trzeba pokazać, że Polak potrafi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by don_filippo

Jak skończe swojego viperka (za jakiś rok)

Że co proszę ??!! Ty chcesz mnie jeszcze przez rok męczyć?? Ja chce tego vipera szybciej:D [rotfl]

PS: Ja viperka nie robiłem, ale może kiedyś... kto wie.... Jak już będe umiał go dobrze zrobić, to wymodeluje swoje marzenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo. Czy ktos mógłby mi wyjaśnić dlaczego tak się dzieje:mad:? W zasadzie, to samemu sie domyślam, że to coś w złych miejscach wycina....Ale jak to naprawić??

 

Poza tym czy istnieje inna metoda robienia opony (lepsza) niż ta z tutoriala sikhama? Skąd wziąć tekstury opon, bo o ile wiem to Viper nie ma GEF1...:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ten Viper :) Odnosnie pomyslu z 3DCar Gallery to fajna sprawa. Wlasnie sprawdzilem i mojego Morrisa tez dodali. Ale fajnie jak by zrobili oddzielna czesc dla ludzi z forum 3ds chociaz watpie zeby chcieli zrobic cos takiego. Zawsze mozna sprobowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności