Skocz do zawartości

CGChallenge XVIII - Spectacular (2D & 3D)


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gdyby nie ta bariera jezykowa, to moze sam bym cos wyszkrobal. ;)

 

EDIT:

A wiecie czy trzeba robic WIP'a, czy mozna zrobic i zamiescic gotowe?

Nie chce mi sie czytac regulaminu, wiec pytam tych ktorzy przeczytali lub wiedza to z poprzednich edycji. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys kurcze wystartuje w tej wielkiej bitwie .. ale jeszcze nie teraz, podszkole sobie warsztat i powalcze kiedys :)

 

ktos bedzie bral udzial?

 

w 2D mamy silna reprezentacje hehe, pewno znowu cos wywalczy ktorys znany kolega z forum ;)

 

nagrody fajowo imo :]

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na nasze polskie warunki i nasze forum to nagrody są kiepściutkie i nie warte zachodu, biorąc pod uwagę że ballistic zgarnie miliony na późniejszej publikacji prac ;]

 

Milionów to raczej nie zgarnie, wątpie by tyle osób to kupowało...zluzuj szeryfie z tymi ironiczymi wypowiedziami :]... nagrody są super, jest to chyba konkurs z najlepszymi nagrodami za CG, ale rowniez najtrudnieszy, bo same mastahy startuja, z PL to pare osob moze powalczyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie masz czasu, ale rozumiem to.

 

Co do cgtalku mowiac szczerze wczesniejszy czalendz mnie przytloczyl poziomem :)

W zasadzie wszystkie pracki byly genialne, pod wzgledem oczywiscie warsztatowym.

 

No ale w dzisiejszych czasach pomysl wygrywa, no i solidne wykonanie.

 

Moze za 3 lata wezme udzial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam. pierdzielicie.

 

jak spojzycie na prace ktore wygrywaly np ostatniej edycji 3d to nic rewelacyjnego.

oczywsicie pierwsze dwa miejsca super. pomysl i wykonanie.

reszta... technicznie 5 miejsce juz nie daje rady. dalej jest juz gozej. pomysly sa glupie i naiwne. tamdeta, sztampa... sznur.

przegladalem zgloszenia do spectacular'a i zaden pomysl mnie nie zachwycil a to pomysl jest najwazniejszy.

 

o ile ktos wpadnie na cos oryginalnego i ma do opowiedzenia jakas historie to mysle ze ma spore sznase.

praca ktora ostatnio wygrala wlasnie taka historie opowiada i jak chciala komisja sa tam emocje... jest wszystko.

 

wiec myslcie i kombinujcie a nie pieprzycie ze jeszcze nie czas.. czy cos.

ja juz pomysl mam :) i w miare mozliwosci bede go realizowal. mam nadzieje ze dotrwam do konca.

 

edit.

 

a poziom wcale nie jest taki wysoki jakby sie moglo wyawac, wystarczy przejzec zgloszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności