Skocz do zawartości

Scena 3D: TeaTime


gucias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gdyby nie ten ludek, pomyślałbym (...kolejny standardowy test YafRaya...) :D

 

Ale główny bohater mnie rozbroił, nadaje pracy ciekawy klimacik i treść :)

 

Renderek niczego sobie, może nad odbiciami bym popracował bo są nieco zbyt mało "ceramiczne" Liptonik ineco rozciagnięty (ja bym zrobił Earl Grey ;) ) Podsumowując: poza klikoma błędami bardzo mi się podoba no i oczywiści wielki plus za blenderka :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mile, wesole...choc kawy nie lubie i lubiec nie bede, pożeracz magnezu i sztucznie podtrzymujące przy zyciu badziewie, a fe, im dluzej ja pijesz im bardziej pogłębiasz sie w nałóg tym coraz częściej zaczynasz ją pić by wogóle sie obudzic...bo o dodaniu sobie kopa juz nie ma mowy;) a technicznie....4/6 minus: slaba textura drzewa, za to narodzila sie fajna maskotka, moze jakas inna ciekawa z nim poleci...( nie smieje sie ,serio)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten ludek bardzo!!

Dla niewprawionego oka (takiego jak moje :D) wyglada mega dobrze całosc. Ziarno mi wcale nie przeszkadza.

A tak przy okazji to ten ludek mial przedstawiac cos konkretnego, czy tak po prostu sobie wstawiłes ??

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten stworek jest suuper, co kolwiek to jest przypadło mi od razu do gustu, no i ładnie wykonane, nawet nie podejrzewalem blendera o takie mozliwości:) gratulejszyns!

 

ALE! temat zmień na ten tychmiast! tak jak ejdżent Leru zgrabnie napisał, post wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki jeszcze raz dzięki ,

Damian ale w pełni możliwości blendera to wyglądają tak : OFICJALNA GALERIA BLENDERA

moja pracka to zaledwie liźnięcie tego programu, siedze w nim dopiero 8 miesięcy :) :) :) :) i wciaż się uczę.....a o reszcie programów 3D już zapominam, wszystko robie teraz w blenderze, spokojnie można go do wszystkiego użyć, obecnie robię wizualki do mojego dyplomu na architekturze

 

heh moja pracka też jest w oficjalnej galerii

Luty 2005 Tytuł : RoboSuzanne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tutej nie chcem nic umniejszać wspaniałości blendera.. aczkolwiek pierwsza pracka na ktorą kliknełem na "oficjalnej galerii" (takie miasto) wykonana zostala w duzej mierze greblem.. ktory to zdaje sie być pluginem do 3ds maxa.. a więc.. no cuz... ;) ale i tak niektore obrazki są bardzo ladne:) twoj z pewnoscią sie do nich zalicza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności