Skocz do zawartości

Co się dzieje?


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Probowalem juz wszystkiego. Odswiezania. Skasowalem cookies i wszystkie tempy. Uzywam Firefoxa ale probowalem tez w IE. Probowalem na innych kompach. I kupa za przeproszeniem :)

 

Generalnie spotkalem sie tylko raz z takim przypadkiem ze autor nie mogl zmienic tytulu watku - tyle ze autor przekroczyl magiczna podobno dla vBulletinu liczbe wyswietlen - 120 000 z tego co pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to pozostało ci uważać na nazwe tematu jak podajesz bo nie wiem od czego to może być i wątpie aby sie dało to naprawic - ale możesz zrobic tak - zmien hasło na testowe , daj komus hasło kto jest na forum i mu to działa - zaufanemu of course i wtedy sprawdz czy temu komus działa zmiana tematu na twoim koncie. jesli tak to wal formata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak miniaturki nie działają właściwie. nie jest to pierwszy dodany plik ani też ostatni :D przykład moja ostatnia praca .

http://www.max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=19&page=2&order=desc

i nie chodzi o wielkość obrazka (tą niechcący ja zawaliłem) :D

 

i co sie nie zgadza?

wyswietlany jest zalacznik z pierwszego posta

 

u Ciebie to chyba faktycznie jakies pozostałości po upgradzie jednak miniaturke widac. Brany jest ktorys zalacznikow zp ierwszego posta i to dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już chyba o tym pisałem, ale brak odzewu było.

To co w załączniku to błąd czy tak ma być?

Wydaje mi się, że komórki w tym wierszu powinny zostać przesunięte w prawo.

 

gdzie to widać jeszcze?

faktycznie tak jakby szablon przeniesionego trzeba bylo poprawic jednak nie moge teraz trafic na ten błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pyt:

- Czy można jakoś wstawić flasha do wątku?

 

próbowałem z

 

 

">


" quality="high" PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" TYPE="application/x-shockwave-flash" WIDTH="32" HEIGHT="32">   

 

ale jak widać nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze chodzi o cos takiego (biore z mojego forum ipb)

 

This will allow all members of the group to post pure HTML in forums that have the ability to accept raw HTML. You can turn this on and off for each forum via the edit forum settings function. Note: When HTML in posts in quoted by a member who does not have the permission to post HTML, the post will be shown in unparsed HTML format with most of the formatting removed.

 

Warning!

Allowing a member to post HTML is a very dangerous thing, you should not enable this functionality on any group that will use it maliciously. Although IPB tries to filter some of the more harmful content, it is NOT foolproof and this tag CAN be used to steal session cookies, redirect members and destroy the topic view layout.***

Invision Power Board and Invision Power Services will not be held responsible for any misfortune that occurs from the usage of this tag.

 

Use it wisely!

 

***A tego nie chcemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus - jest nawet gorzej - w niektórych działach (w tych w których znaczki typu ";) :) :/ ;( :D" zamieniają się automatycznie na obrazki, nie możesz użyć więcej niż 7 takich znaczków (taki sam komunikat :)

 

Kurde, poracha, jestem uzależniony od tych znaczków ;) lol

(od lola też jestem uzależniony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności