Skocz do zawartości

Co się dzieje?


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... jesli cos bedzie zle dzwońcie nawet w nocy ;)

 

ty sie zapracujesz w koncu (jezeli jeszcze tego nie doswiadczyles) :>

 

dla mnie i tak nawet z tymi dublowanymi wątkami moze byc ;] bo w "nowych postach" tego i tak nie wyswiatlalo

 

btw. swietna robota Adek , masa nowych i pozytecznych funkcji :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, to mam jeszcze takie cos:

 

hmm4lb.th.jpg

 

od jakiegos czasu jak otwieram jakis watek to mi wyskakuje takie cus (nie zawsze, ale czesto), moze to moje ulubione IE mi to wywala, a moze nie... nie znam sie:P

 

W tym przypadku jest to raczej problem nie zwiazny z forum. Stawialbym ze "zlapales" jakies złośliwe oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja teraz jeszcze raz - nie pisze że tak odrazu ale moze jak odpoczniecie po bitwie to ktos poprawił by zmiane tematu wątków bo sa problemy - ani Ie ani opera - klikam 2 razy - jak wczesniej mogłem zmienic temat tak teraz nei działa - zmiana tematu bezposredno w opcjach zaawansowanych danego watku nie wiele daje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Hubi mi się poskarżył ze jak w Google wpisuje się Hubi w kategorii strony polskie i wciska na swój profil z max3D to mu się pojawiam ja zamiast niego no i faktycznie tak jest nie wiem czemu ale zróbcie coś z tym w sumie mi to tam nie przeszkadza jest mnie więcej na forum:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Hubi mi się poskarżył ze jak w Google wpisuje się Hubi w kategorii strony polskie i wciska na swój profil z max3D to mu się pojawiam ja zamiast niego no i faktycznie tak jest nie wiem czemu ale zróbcie coś z tym w sumie mi to tam nie przeszkadza jest mnie więcej na forum:P

 

 

hehe ;) moze nie poskarżył ale wydało mi sie dziwne że pod moim profilem wyskakuje Krzysiek ;) I dlatego do niego napisałem. Tak bardziej jako ciekawostkę ;)

 

 

Ciekawe od czego to jest zależne.. ?

 

 

.......

 

O i u mnie już jest w porządku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w operze - hmm dziwna sprawa - ogolnie po najechaniu tam na górze na ten napis pojawia sie link http://www.max3d.pl/goldgallery.php ale jak juz klikne prawym klawiszem i dam kopiuj skrót to do schowka dostaje samo http://www.max3d.pl/ - tak samo jak klikne na nim - idzie bezposrednio pod http://www.max3d.pl - co najmniej dziwne - w IE działa normalnie.

 

Może jak dasz rade podziel tą grafike

 

fl_01.gif

 

na dwie czesci i każdą z osobna jako button ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności