Skocz do zawartości

Owady: Nocny letni przyjaciel ;)


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie to jest cool :D tylko jedno mi tu nie pasuje.

Kiedys takiego komara obejrzalem sobie gdy sie we mnie wbijal i jak dobrze pamietam to mial troche dluzsza ta igle, no chyba ze przed wbiciem jest taka skorczona jak u Ciebie :D nie wiem

Ale model mi sie podoba, ciekawe jak textura :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pablo caly ty hehehe , wypas pracka , jezlei to jest poczatek to znajác ciebie jeszcze wlozysz w te pracy kupe czasu i wysilku i efekt bedzie atomowistyczny , super , komarzysko , nie bede ci podpowiadal co móglbys dodac bo jeszcze sie zrypie wene twórcza hehehehe :D

 

[piwo][piwo][piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki SID :))..ale prosze napisz co Ci chodzi po glowie...licze na kazde pomysly :))

 

a propo[pomocy] HELP ! mam problem z Shag Hairem...tzn zrobie sobie wloski, ale jak chce zmienic kolor ich to zaznaczam te wlosy, w material edytorze robie jako hair Shader zmienam kolor i nic wlosy nadal czarne :((![pomocy] Prosze o pomoc...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zrobisz krwawa scene z kilkoma komarami? ;] SiD z tego co ostatnio patrzylem na fotum wszystich namawial na jakies pseudo owady hehe wiec Ty moze ulegnij i zrob cos hmm MOCNEIJSZEGO :) W tej bitwie chyba najwazniejszy bedzie pomysl ;) Bo sam owad niczego nie zalatwi :) pozdrOO :) A wloski to moze zrob dluzsze i mniej ich ? :)[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czadowy stworek. !!

Osobiscie nie moge sie juz doczekac az zaczniesz go texturowac i nabieze kolorow ten paskudny komar.

 

Czad, czad i jeszcze raz czad.

 

Jak dla mnei to jestes de best w tej bitwie :)

 

pozdroofka i 3mam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz lepiej to wyglada najleprze odnoza jakie tu widzialem :)

ale jedno jest wg mnie nie tak : \"grzbiet\"(czy co tam owady maja) chyba powinien miec wiecej plytek zastanow sie nad tym bo chyba jest zbyt jednolity

 

a znalazlme martwa komarzyce na parapecie dzisiaj jak chcesz to wysle ci poczta bedziesz mial \"zywe\" referencje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szef widze ze pracy ci sie w raczka pali , no pieknie , pod wrazeniem , powaga ten komar mnie powala na nogi hehe wypasik , czlowiek , wypasik :D , co ty jeszcze mozesz zrobic czego nie zrobiles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze..sa mile :]...nie pisalem nic ostatnio bo jak wszyscy wiedza byly problemy z wejsciem na forum tzn ja moglem wejsc i go zwiedzac , ale nie moglem pisac topicow :(...co do szczegolow to chce jeszcxze wiecej dac tylko nie mam dobrych fotek...macie jakies?

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pablo

P.S.

macie jakies dobre fotki komarow?[co?]

 

Ja przed spaniem wlaczam do gniazdka RAID z wkladka wiec rano znajduje na parapecie kilka ciał komarów :D Wiec moge Ci zrobic jedynie fotke umarlaka...

A co do Twojej bitwy - model pierwsza klasa, brawo Pablo ! Mam nadzieje ze teksturki tym razem opanujesz bez takich obaw jak ostatnio?! Bede tu czesto zagladal.

 

pozdrowka

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by MareG

Originally posted by Pablo

P.S.

macie jakies dobre fotki komarow?[co?]

 

Ja przed spaniem wlaczam do gniazdka RAID z wkladka wiec rano znajduje na parapecie kilka ciał komarów :D Wiec moge Ci zrobic jedynie fotke umarlaka...

A co do Twojej bitwy - model pierwsza klasa, brawo Pablo ! Mam nadzieje ze teksturki tym razem opanujesz bez takich obaw jak ostatnio?! Bede tu czesto zagladal.

 

pozdrowka

Marek

 

bardzo chetnie zobacze te fotki :]:]:]

 

pozdr[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo - że wcześniej nie pomyślałem - twój przyjaciel codziennie mnie źre przy kompie ale teraz dopiero wpadłem na pomysł - złapie jednego i zeskanuje (może 2400x2400 dpi wystarczy) Jest tylko jeden problem - jak go ukatrupić żeby nie uszkodzić. POstaram się zrobić to pojutrze.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdego komara znajdzie się sposób.:D Musisz uwięzić przynajmniej jenego frajera w jakimś pokoiku (najlepiej jak najmniejszym) potem spsikać wszystko jakimś Raidem, czy innym specyfikiem. Pół godziny i komar będzie leżał martwy na ziemi. [killer] Z muchami działa.

 

 

A wracając do pracki: Publo, dla mnie to twój komar rządzi. Oby tak dalej a Bitwa będzie twoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka sposobów:

 

1. Schlać się jak świnia i czekać jak użre. Kiedy zaśnie - ususić poduszką.

 

2. Zamknąć jednego komara w pokoju, reszta przyleci na odsiecz. Wtedy posmarować okno klejem i na pewno kilka się złąpie. (tu jednak jest problem - podczas odklejania nogi mogą zostać na szybie)

 

3. Zamknąć komara w małym pokoju i czekać jak zdechnie z głodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można jeszcze wystawić gołą pupę i jak użre to ścisnąć pośladki - wtedy kujaka nie będzie mógł wyciągnąć ..... i hyc go w pojemniczek

 

 

żartowałem z tą pupą, ale ta metoda się sprawdza [spox] weź napręż rękę w czasie picia to nie odleci hehe

 

możesz larwę przytargać ze stawiku - teraz jest tego mnóstwo !!! i wychodować w domku (w ciągu nocy w takim ciepełku raz dwa!!!) tylko uważaj byś ich nie wypuścił bo cię wszystkie napadną i .... [killer]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No komarek bardzo fajny :).

Jedynie z tego zdjęcia widać, że powinien stać bardziej na czubkach odnóży bo tak to wygląda na trochę ciężkiego.

Ale innych zdjęć nie widziałem, więc może tylko na tym ak to wygląda :).

 

pozdro

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Blooddragon

Pablo.... co tu tak cicho? [hmmm]

 

a tak cicho bo zbieram informacje na temat tego komara...wiesz fotki itd, poza tym mam jeszcze inne sprawy na glowie, jaka np. jest wyzwanie z Gothamem w Wipie :))

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności