Skocz do zawartości

Teczka 2D: weedlog


weedlog

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem, że zrobię swój wątek (co by forum nie zaśmiecać) z ilustracyjkami/konceptami, ponieważ ciągle to bardziej ćwiczenia niż jakieś ambitniejsze rzeczy.

Niektóre komenty na forum czasem coś wnoszą twórczego więc będę sobie wrzucał to co uda mi się wypocić :> ;)

Uprzedzam, nie jestem zawodowcem, nie jestem super utalentowany, tak naprawdę na poważne zacząłem rysować około 2 miesiące temu, więc wybaczcie jeśli czasem pojawi się jakiś totalny gniot...

 

sacredness.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ostatnia twoja pracka mi sie nie podobala ale z ta juz jest cakiem inaczej...swietna zarowno pomysl ciekawy jak i wykonanie pokazales klase....a tak przy okazji mam zapytanie...bo chyba uzywasz paintera a jesli tak to czy poslugujesz sie podstawowymi pedzlami czy jakimis dodatkowymi?:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych taka sobie dla innych nie. Mi tam się podoba, nie jest doskonała no ale musisz mi to wybaczyć ;) A tego faceta co se stoi, będę molestował dotąd aż zrobi się z niego FACET CO SE STOI. Zresztą choćby Mullins ma zatrzęsienie FACETÓW CO SE STOJĄ...

 

Ok, to kolejny facet co se stoi ;)

 

explorer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje weedlog kazdy tworzy to co lubi a mozliwosci jest naprawde mnostwo podobnie jak tematow..wedlug mnie twoje postacie sa bardzo ciekawe i pokazuja ze masz wyobraznie i jakis dryg do tego wszytkiego...bo nie idziesz na latwizne tylko chcesz stworzyc kompzyjce dosc ciekawa dla odbiorcy...

 

ps...jest mozliwosc zebys podal najczesciej uzywane przez ciebie pedzle...bo zaczynam sie pomalu bawic w tym programie i ma on tyle mozliwosci ze ciezko sie zdecydowac choc juz mam kilku faworytow:D...no ale ciekawi mnie czym posluguja sie ludzie z wiekszym doswiadczeniem...oczywiscie jesli chcesz zachowac swoj warsztat tylko dla siebie to nie mow:p...nie nalegam :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bardzo dobre pracki i bardzo dobry grafik, a do czego bym się przyczepił? Napiszę na postawie oglądu ostatniego z obrazków.

 

a) niby w scenie wystarczająco dużo obiektów, a mimo to wieje mi z niego jakąś pustką, zupełnie nie wiem dlaczemu :/ obrazek wydaje mi się być dość płytki, plany są nieokreślone, nie ma wrażenia głębi za to jest natłok wszystkiego gdzieś z przodu, ogólnie sprawia to wrażenie inscenizacji teatralnej heh, w sumie to największy wpływ ma na to światło, bo wygląda jakby nad gościem wisiał reflektor :D

 

b) proponowałbym miękciejsze (

 

c) coś z paletami jest nie tak, więcej odcieni by się przydało, więcej punktów wspólnych, gdzieniegdzie mniej saturacji, jakieś zróznicowanie kolorków dla tonów jasnych i ciemnych na tych samych obiektach

 

heh, mysle, ze rysujesz lepiej ode mnie, więc aż mi nie wypada tak pisać, ale potencjał masz na pewno spory, jeśli chcesz, to przemyśl to co napisałem :) Pozdro

 

ps. Twoje speedy są świetne i bardzo różne od tego co tuaj, osobiscie wole tamten styl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności