Skocz do zawartości

Anioł na dachu:D (a raczej anielica:)


arturros

Rekomendowane odpowiedzi

okej. ostatnio nic konretnego nie robie. ciagle sie obijam czasem walne jakiegos biednego speeda w sumie to malo pracek skonczylem a nigdy nie robilem w rodzialce ok 2000xilestam:) dlatego postanowilem w koncu cos ze soba zrobic ruszyc sie do przodu ;] w kwesti rysunku i zaczac tworzy konkrety a nie rzeczy z dupy wysrane;]

tak wiec wymyslilem sobie ze namaluje jakas ladna kobiecine;) w jakims wymyslnym tle. potem doszedlem do wniosku ze w sumie moze to byc aniol a na tlo wybralem to co ostatnio bardzo mi sie podoba czyli architektura chinska;D co z tego wyjdzie zobaczymy mam nadzieje ze dostane od was ostro po dupie i zmotywujecie mnie abym brnal przed siebie. wszelkie c&c mile widziane aby tylko to bylo w jakims sensie konkstruktywne;)

szkic

http://img18.imageshack.us/img18/9427/szkicsmall6bi.jpg

poczatek

http://img439.imageshack.us/img439/8876/angel1small6hb.jpg

. milego dnia;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gd18- spoko to nie final tylko wip:)

kome- masz racje jest troche pogrubiona bo jak dawalem kolor pod szkic to czesto i gesto wyjezdzalem poza kontury ale tym sie zajme wiec taka gruba nie zostanie;)

tylko wlasnie mam problem z twarza. nie chce zeby z dwarzy wygladala na 100kg babke:D a tak wyglada ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jak zetniesz jejtroche koscie rzuchwy, czyli twarz bedzie miala bardziej ksztlt V to od razy bedzie bardziej kobieca :) ahh nio i sam podbrudek tez jest dosc szeroki jak na kobiete ^^'. Pomysl jest swietny wiec mam tez nadzieje ze zapal do pracy tez bedzie rownie wieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki konras za rade;) jutro jak tylko wroce na chawirke wezme sie za to pozadnie. jak narazie tyle:

angel2small0th.jpg

 

edit:

zeby nie bylo ze sie opierdzielam. od ogolu do szczegolu no nie?:D i gdzie te wasze komentarze?:D

glowa jeszcze narazie sie nie zajmowalem:) ale dzisiaj to poprawie;D

Kome- czemu malowanie Ci sie nie podoba?:) jestem noob w tych sprawach to napisz smialo cos wiecej moze sie poprawie:D

angel3small5cr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo malej publiki pracuje dalej :)

namalowalem twarz od nowa i wyglada o niebo lepiej od tamtej:D choc oczywiscie skonczona jeszcze nie jest;) duzo jej do idealu:D (chocby te usta;/ )

do tego powoli zaczynam sie bawic tym dachem i skrzydelkami:D

a tak apropos jak myslicie- blondynka czy brunetka?:D nie moge sie zdecydowac:D ruda nie wchodzi w gre:D

angel4small8np.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh ja tam lubie jak dziewczyna maciemniejsze wlosy ^_^, wiec moje wypowiedzi nie beda obiektywne, totez sie nie wypowiem na temat koloru :p. A co do samego rysunku to slicznie Ci to idzie, twarz teraz rzeczywiscie duzo lepsza, choc detali brakuje, nio i ad oczami bym popracowal, dodal jakies blinki i cienie leciutkie chociarz na bialkach. Powiadaja ze dobre oko to polowa sukcesu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkość dłoni perspektywnicznie może być ok ale w punkcie zgięcia i ręka od nadgarstka do łokcia idzie za bardzo do góry przez co wygląda jakby ta dłon wisiała na gumie...tzn ze łokieć tej ręki co jest blizej powinien być nizej i odcinek ręki(od nadgarstka do łokcia) powienien iść w kierunku tego niższego łokcia....mam nadzieję ze zrozumiałes...a jak nie, to ci narysuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome- no wlasnie biale wlosy cos mi sie wydaje ze ciezko mi bedzie rysowac;) a pozatym i tak troche za duzo tu jasnego nie sadzisz?:) chyba pozostane przy czarnych:)

miwt- wydaje mi sie ze dlon dobrze tak jak pablo napisal. moge sie mylic ale chyba tak zostawie;)

konras-detale beda. spokojnie nie zostawie tego. oczami bede sie bawil przy okazji detali:)

pablo-chyba wiem o co Ci chodzi ale do konca nie chce mi to wyjsc;/ wiec poprosze Cie o pomoc i mozesz narysowac:D:D he

psychu- dopiero teraz przeczytalem tego posta. sprobuje to zrobic przy najstepnym upgrejdzie:D

a tak wogole to dzieki wszystkim za uwagi:)

zycie studenta jest straszne za duzo imprez za malo czasu na rysowanie dlatego dzisiaj taki niewielki upgrejd:

angel6small5oo.jpg

i pytanie male;) co sadzicie o takiej zblurowanej galazce po prawej stronie w rogu (miala by wygladac ze jest jeszcze miedzy obserwatorem a aniolem:) troche za duzo tam wolnego miejsca? ;)

pozdro postaram sie dzisiaj cos wydziergac jeszcze jak nigdzie nie wyjde z wieczora bo teraz czas sie w koncu pouczyc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pomalu zaczyna sie robic coraz to ciekawiej ..fajne fajne tylko ta lapka nadal mnie razi :)...no ale zdaje sobie sprawe ze poprawianie jej nie byloby latwe a jak sam powiedziales raczej ja zostawisz wiec daje z tym spokoj i zycze powodzenia dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie zaczyna wygladac:) oczy moglyby byc wieksze(w zasadzie powinny byc), przedewszystkim dodaj im tego dziewczeco-anielskiego uroku;P, no i zaznacz konkretny cien w..hm..kroczu bo wyglada troszke jakby je miala za nisko, co do skrzydel zgadzam sie z Baldackiem. ogolnie fajnie^^

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz fajniej zaczyna wyglądać :) Już na tym etapie powinieneś dobrać kolory skóry i dachu, bo będą to kolory dominujące pierwszy plan, a póki co są do siebie zbyt podobne. Dach można pociągnąć na czerwono, najlepiej wzorując się na jakiejś referce z dachem na starym budynku. Kolor skóry można ewentualnie pickerem wyciągnąć z jakiegoś zdjęcia robionego na świetle słonecznym (ale można też próbować samemu, może wyjść nawet ciekawiej).

 

Zrezygnowałbym z posążków, a przynajmniej z tego po lewej, bo zaburza kompozycje (jest jakoś nikomfortowo blisko głównej bohaterki). Ewentlanie można go przesunąć jeszcze bardziej w lewo, ale wtedy zacznie uciekać poza kadr, a jeżeli ma zostać, to mozna by go troche do pionu przywołać, bo kapeńke się przechylił :).

 

Jeżeli idzie o anatomie to ekspert ze mnie żaden, ale wydaje mi się, że jej lewa dłoń jest za duża, głowę można by minimalnie w lewo przesunąć no i troszeczkę oczy powiększyć, a i ucho można by dorysować już dorysować. Włosy jeżeli mają być czarne to lepiej je zawczasu przyciemnić a potem przez używanie odcieni szarości dodawać detale. No i skrzydła: o ile dobrze pamiętam uskrzydlonym humanoidom skrzydła wyrastają z łopatek; tu trochę wygląda to tak jakby skrzydła wyrastały na całej długości pleców lub/i o zgrozo z pośladków. Ale to może być tylko moje subiektywne odczucie. Polecam pooglądać też na Photo.net zdjęcia ptaków (szczególnie orłów) - świetna referka do malowania uskrzydlenia aniołów.

 

A imprezami się nie wykręcaj, do roboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwage mam taka ze ta jej prawa reka jakos przy ramieniu ma taki dziwny "spaw" no i skrzydla...poczatkowo myslalem ze to gory w tle albo wodospady jakies, moim zdaniem powinienes nadac skrzydlom jakis krztalt bo nie czuje sie tego ze one wyrastaja jej z plecow. Mimo to fajnie Ci to idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc pokazuję tutaj jak wg mnie powinna być skierowana dłoń ta wysunięta na przód..chodzi o to by długości obu rąk(w odcinku od ramienai do łokcia były w miare równe)

 

a strzałką zieloną pokazałem na tej wysuniętej dłoni w którę strone ma ta ręka (od dłoni do łokcia) się kierować

 

pozwoliłem sobie odrazu zaznaczyć w którą strone wg mnie powinny byc skierowane pióra bo jak na razie wyglądały jakby wyrastała z d.... [no. :D] ale ta poprawka z piórami to tylko sugestia, moze masz swoją wizje więc ja tylko doradzam [itd itp tłumaczenia]

 

no i cien musisz na dachu zrobić pod jej ciałem zeby było widac ze ona ma jaką kolwiek styczność z tym dachem i tym ...zwłaszcza pod ręką(ta wysuniętą) bo ona ma jak na razie miedzy palcami jasny fragment dachu tego samego koloru co jej skóra prawie co wygląda na pierwszy rzut oka jakby miała te palce jakieś zrośniete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja pokaze moim zdaniem poprawki ktore choc troche wplywaja na proporcje....choc trudno mi bylo poprawic bo troche nagmatwales:p...ale mam nadzieje ze ci pomoge:)

 

ps..sorry za takie poprawianie rysunku ale to w dobrej mierze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja pokaze moim zdaniem poprawki ktore choc troche wplywaja na proporcje....choc trudno mi bylo poprawic bo troche nagmatwales:p...ale mam nadzieje ze ci pomoge:)

 

ps..sorry za takie poprawianie rysunku ale to w dobrej mierze:)

 

No i teraz widać co jest źle a co dobrze - widze miwt że masz duże doświadczenie w rysowaniu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nic nie rysowalem nie ma czasu no to postanowilem ze odgrzeje starego kotleta;D:D ciagle WIP

wszelkie sugestie itp mile widziane;)

ogolnie mam w planie zrobic jej skrzydelka ala smok:) aleniewiem co ztego bedzie zobaczymy jak to wyjdzie:)

angelcopy0av.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze i masz racje golum. wywale ten wisior i ta cos pod okiem;) mysle ze szczegolnie ten wisior siada i to na maxa... najwiekszy problem mam z tym na czym ona lezy:) jakos nie moge zrobic zeby to wygladalo fajnie:)

a pozatym klimat mial byc lekko bajkowy;) i chcialem wstawic zywe intenstywne kolory mam nadzieje ze sie udalo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz nie za bardzo wygląda ,przy tym ustawieniu głowy oko powinno być trochę niżej . Nos jest za bardzo w prawo nie gra z symetrią twarzy. Co do wisiorka to brakuje grawitacji :) łańcuszek powinien chyba zwisać w kształcie literki "V" .Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi cos innego nie pasuje!....popatrzcie na goory..obie sa inaczej oswietlone...tak ma byc? Jak tak to ok...ale wieksza gora oswietlona z lewej....mniejsza z prawej.....a za mniejsza słonce> no i na dloni jasniejsza panienka a na udzie ciemniejsza ....ale nad kobieta trzeba popracowac! trudna sprawa jak choelra! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturos jak narazie pracka dobra nie jest. Masz ten sam problem co kiedyś ja: postać wygląda jakby była zrobiona z plasteliny. Może to trochę nieprawy pomysł ale, poszukaj sobie zdjęć nagich pań w pozycji mniej więcej jak u Ciebie i przyjżyj się anatomi. W pierwszej kolejności weź sie za łapę bo wygląda jakby ją szerszeń użądlił. Spróbój jeszcze zrobić łamanie błekitu w tle, żeby głebie było chociaż trochę widać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności