Skocz do zawartości

Pojazd 3D: pzkpfw V PANTHER


kliment woroszyłow

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to jest tylko wrażenie, ale dlaczego ten żołnierz wygląda jakby był z Delta Force a nie z rosyjskiej armii? Ten hełm trochę za amerykański:) i moro chyba też:)

No chyba, że to jest amerykańska załoga w Rosji:) Jeśli tak to sorki bo nie czytałem całego wątku:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MohSETH- hehehe chyba istotnie nie czytałes..usmiałem sie... dobre dobre....wyjasniam: to jest grenadier pancerny Waffen-SS z dywizji "Das reich", rosja anno domini 1943.:) moro jak mówisz to orginalne kolory "panterki' wzór jesienno-zimowy, po odwróceniu na druga strone była biała. Pomysł niemców. hełm w pokrowcu co tez było autorskim pomysłem panów z waffen -ss. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozwole sobie troche luźniej i nieco odbiegne od tematu ale nie moge się powstrzymać. Dobra sprawa z tą kurtką że jak sie wywinie na lewą(tudzież prawą) strone to jest biała o tym nie wiedziałem. Pewno jak by wojna potrwała jeszcze troche to niemcy wymyślili by dwustronne malowanie czołgów z tym że troche trudno było by wywinąć taki czołg w warunkach polowych na lewą strone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, kurtka skończona. Powiekszyłem zgodnie ze słuszną sugestią kaptur, dodałem pokrowiec na magazynki do MP-40 i puszke na gasmaske. Szwy tez sa ale musicie mi uwierzyć na słowo..bo na tym ujeciu jakoś ich nie widac :)

grenadier05.jpg

 

a tu w czarnobieli bo byłem ciekawy jak bedzie wyglądfac... no sam nie wiem...

grenadier05czb2.jpg

..dziś jak dam rade odzieje go w spodnie i buty..zobaczymy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie po prostu. Bardzo fajnie. Buty ma fajnie błotkiem ubrudzone, ale z tej perspektywy, co chcesz dać, to nie będzie za bardzo tego widać[proponuje troche jeszcze bardziej ubrudzić]. Bardzo fajnie.

 

Ps. Mam pytanie - modelowałeś gościa całego czy jak? Zrobiłeś tylko klate i biodra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti- staram sie byc wierny historycznym realiom...ja tych kolorów niee wymyslam..takie były poprostu.

georgas - mam wzory ale malutkie wiec i tak trzeba robić obróbke textur w ps.

koniu-on ma tylko szyje z głowa i dłonie:) reszta modelowana na bipedzie.

dzieki wszystkim za miłe komenty...brudu powinno być w finalnym obrazku wiecej..tu zrobiłem go na szybko w ps,,,bo tak czystego rendera dawac to nie po Bożemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś, że na bipedie modelowany, ale i tak wydaje mi się, że ręce ma za krótkie. O bródzie pisali dodam tylko żeby tą biel drugie strony kurtki złamać teraz wygląda jakby z ace wyciągneli. i jeszcze kabura, czy ona była z jakiegoś bardzo sztywnego materiału? nie wyginała się w cale? no i te granaty w gumiakach to mnie już zupełnie rozbawiły ;) po godzinnym marszu miałby pęcherze na nodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacry- wbrew pozorom granaty w cholewach butów to dośc powszechny sposób wtenczes stosowany..jesli chcesz to słuze orginalnymi fotami z ww2 które to ukazują. co do rąk to sa dokładnie tej długości jak miał biped...chyba ze biped ma za krótkie ;) ...kabura była z grubej skóry..dośc sztywnej...

ra - to i pare innych rzeczy do finału jeszcze poprawie..nie zapominajcie ze to WIP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza przymiarka do tego jak sobie wyobrazam drugiego żołnierza..czołgista bedzie stać twarzą do grenadiera ( patrz concept).. spodnie sa do poprawy..i pare pierdółek... Mało czasu ostatnio więc postepy niewielkie ale najwazniejsze ze zblizamy sie do finału...czołg tez juz jest w trakcie texturowania ale pokaze jak bedzie co pokazac.Póki co bardziej testuje to i owo. pozdrawiam!

czolgista01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he kliment czyzbys sie zabieral za modele z kartonu? :P:P

 

Robia wrazenie co nie? ja sie wlasnie wkrecam troche kosztem 3d...

 

Za to twoj model rzadzi. Wyglada na 500 tysiecy a nie na 50.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, jak zobaczyłem detale na twojej wieży to osłabłem (z wrażenia).

Nie wiem czy mam az tyle zapału

Niech cie reka Boska broni odpuszczać!! idzie ci bardzo dobrze a ja nie chce byc powodem stresów! mamy sie wspólnie zabawić i moze czegoś nauczyc...jesli odpuscisz to ja kasuje swój wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na to czekałem :) wiedziałem że nie pozostawisz tej pantery.

PS. mam ciekawy pomysł: my wszyscy którzy robimy sprzet wojskowy (głównie czołgi) zarzucimy całą pierwszą strone z wipami sprzetem wojskowym :) wyprzemy samochody :D skończyła sie ich dominacja hahaha [diaboliczny_śmiech] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności