Skocz do zawartości

Teczka 2D: Mayk ... blllooodyy ... wrzesień 07


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Coraz lepiej ;) może jeszcze sprobuj trochę inaczej pokolorować tego gostka.

 

 

gostka tzn? kierowcę? czy muła?

ktoś mi też zasugerował, żebym zmienił odcień nieba na zółty (podobno niebieskie nie pasuje). Jak to czujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna zmutowana żyrafa! szkoda ze u nas takich (w realu) nie robią ;), nie mnie co prawada oceniac tą prace ale podoba mi się zwłasza własnie ten stwór i kolorystyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nonono,swietne! podoba mi sie stwor,swietna bryla,kolorki,jedynie to ten typ nie pasuje-ani kolory,ani poza-po co on wogole sie odwraca? lepeij byloby gdyby byl w naturalnej pozycji,plecami do nas,patrzac na wprost-no i u gostka za duzo czerni na plecach. Ale i tak swietna robota!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, scenka narazie niczego sobie...można wiedzieć co zrobiło takie wrażenie, bo ja mam często sny robiące na mne wrażenie-ale to już są niezłe chorrory lub traumy...;)

trochę za dużo ciemnej plamy u góry pracki mym zdaniem, ale rozumiem, że tam też może się coś pojawi, jeśli nie, to raczej trochę utnij u góry kadr...

czekam na kolejne Upy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nastąpi jakaś kosmiczna katastrofa :) Kiedyś często miałem sny w takim klimacie i nieodzowne przy tym były wielkie katastrofy i niesamowity klimat niepewności i ekscytacji. Budziłem się po tym z bijącym sercem, ale zajarany na maksa.

Mam nadzieję, że idziesz w tym kierunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nastąpi jakaś kosmiczna katastrofa :) Kiedyś często miałem sny w takim klimacie i nieodzowne przy tym były wielkie katastrofy i niesamowity klimat niepewności i ekscytacji. Budziłem się po tym z bijącym sercem, ale zajarany na maksa.

Mam nadzieję, że idziesz w tym kierunku :)

 

Cytuję w całości i nic nie dodam :) punkt dla Ciebie :) widze ze nie jestem sam :)

 

Kolejny WIP, podmalowalem kilka budynków, planty i witryny po prawej.

Proszę o wytknięcie mi co zjeb@uem i wyznaczenie mi pokuty ;)

 

ryspietnascie1wip6cy2.jpg

 

 

cheers ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałam, ja bym tam np. wstawiła wielki wiszący talerz ufo/statek kosmiczny, on by se tak wisiał nad całym placem-no co tu dużo mówić- sytuacja lekko niepokojąca (;p), a tu zewsząd spokój, dostojna, nocna cisza, statek też prawie bezszelestny...

taki fajny kontrast-coś zaraz się stanie i ta myśl bardzo niepokoi i intryguje widza...

Ale to pod warunkiem, że mi by się to śniło;) rób co chcesz, to Twoje dzieło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statek kosmiczny musi być jakiś klimatyczny, żeby nie wyszło tandetne ufo. Może same światła, tak jakbyś odwrócił do góry nogami zdjęcie Los Angeles nocą? (Z takiego wzgórza, gdzie na amerykańskich filmach zatrzymują się napaleni nastolatkowie, żeby pobaraszkować w aucie, a potem ktoś się dołącza z siekierą...)

Ale moim zdaniem ufo to nie jest to. Klimat można zbudować jakimiś fantastycznymi chmurami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moim zdaniem ufo to nie jest to. Klimat można zbudować jakimiś fantastycznymi chmurami.

 

Myslałem o gęstych chmurach i nie tyle cały statek co jego spód wyłaniający się spod chmur i jego światła, juz pod chmurami i częściowo w nich , przebijające się leniwym światłem :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrr szalony - chciałem bardziej stworzyć klimat w stylu "przyjechałem tu posprzątać po tym syfie" a nie "jestem wozem sanitarnym"

 

grass - na szczęscie nie :)

 

veri_jr - masz wolną rękę ;)

 

Lacedemon - może to nie jest finalne tło, ale już jest coś w stylu który chciałbym uzyskać.

 

Update, poprzedni tradycyjnie usunąłem, żeby nie śmiecić (mam zapędy moderatorskie..brrrrrr ;) )

 

pozdro all

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dotyczylo 2 obrazka ale nie napisalam wcale ze jest jedna droga do rysowania ale o tym ze manga jest kiepskim pomyslem jesli ktos chce postaci malowac, to tylko tyle serio
tylko wtedy, jeśli nie robił nic innego procz mangi. Sama zaczęłam od mangi, ale nie miałam później problemów z realizmem :P

 

swietny traktor/maszyna O_o b.mi sie podoba... btw to po lewej na dole to zwłoki ludzkie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności