Skocz do zawartości

Scena 3D: Kuchnia (strike's back)


DraB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo ładnie, mnie sie podoba. Fucktycznie te piekarniczek troche nieskonczony.

EDIT: Dziwinie wygladaja te połki, jakby wszystkie takie same :/ (szczegolnie te u gory) no chyba ze tak jest. A to jest projekt czy tylko zabawa ?

Czekam na update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom mi też brakuje jakiś gałek/pokęteł do tego piekarnika. ogółem fajnie tylko jak narazie za mało rzeczy jest na blacie - raptem pare misek a w kuchni, przynajmniej u mnie, jest troche tego więcej - jakiś toster czy czajnik elektryczny :-). Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sie przpatrzylem tym szafkom te na samej gorze moglybybyc jednak te niżej z tymi rurkami (rozumiem ze to jako "klamka") wyglądają tak jakby sie otwieraly do gory, te najwyzsze polki beda OK ale te nizsze jesli chodzi o realizm do bedzie bardzo niewygodne takie otwieranie dosc niskich szafek w gore lepiej zrobic jakies mniejsze te rurecznik i dac z boku zeby sie otwieraly normalnie w bok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia calkiem w pytke:P

Nie pasuje mi troche ten okragly okap.. taki ni 5 ni w 10 przy tych wszystkich kwadratach, ale moze zostac.

Proponowalbym raczej dlugie szafki (w sensie wysokie) raz ze to strasznie wprowadza chaos i takie zagubienie przy tylu drzwiczkach. Poza tym jak mysle o oproznianiu zmywarki to juz mi zle. Niby to nie problem otworzyc szafke ale jakos sprawia to wrazenie ze jest wiecej roboty niz naprawde:P

 

Ostatnia rzecz to ta szpara miedzy szafka a cargo.. niedopuszczalne..

..aa i jeszcze jedno. Lepiej jest jak szafki na gorze pokrywaja sie z dolnymi, choc to nie zasada to w tym przypadku rzuca to sie w oczy..

 

PS jaka szerokosc maja szafki na dole i na gorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz co, moim zdaniem nie powinieneś się tak do końca wzrorować na tym co tu jest, daj coś od siebie, jakiś detal czy poprostu inne ustawienie gałek czy w innym miejscu/inaczej wykonane różne rzeczy :-) no i to co -Ukash- zauważył - ta szpara jest okropna :P.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas dziwna kuchnia... Probuje na oko wymyslic ile maja te meble..

szafki maja prawdopodobnie 40cm zarowno gorne jak i dolne (co u ciebie jast chyba zle..:). I tutaj jest taka dziwna sprawa, bo wyglada to tak jakby szafki sie pokrywaly wiec blat tez powinien miec 40cm a standardowo maja 60cm... Ale nie wiem widocznie taki grymas projektanta:P Sprobuje ci tu zapodac taki moje sciagawki od mojej pani od projektowania wnetrz. Tam masz wszystkie najpotrzebniejsze wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok juz doszedlem:P

Zrób tak:

szafki dolne maja 60cm, blaty tez, wiec gorne tez sie beda pokrywac. Wysokosc dolnych szafek od ziemi ma 82 cenymetry + blat 3cm wiec miesce pracy jest na 85:P tak to wyglada w rzeczywistosci. Nie wiem jak jest u ciebie ale jak zastosujesz sie do tych wymiarow to wszystko bedzie proporcjonalnie OK.

Pozdrawiam i sluze pomoca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar nad piekarnikiem masz sporo za duzy w stosunku do tego, ktory jest na zdjeciu. Poza tym faktycznie zmien troche detali - np "klamki" od szafek i moze jednak same szafki (niby takie masz na zdjeciu ale jakies takie laboratoryjne sa - poza tym skoro okap zmieniles to i szafki mozesz :P ). Te chochle na scianie sa za duze (moze poza nimi albo zamiast jakiejs daj widelec ? Szybka w piekraniku zwykle jest do wewnatrz a nie na zewnatrz jak u ciebie. Wiecej sie nie czepie ... na razie :P

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was próśbę. Wszystkie modele już skończone ale zobaczycie je w finalnym renderze dopiero. MOm do was pytanie/rpośbe, co kto woli.

 

Chce to kuchnie urządzić inaczej niż na zdjęciu, ale jakoś nie mam pomysłu. Czy ktoś może ma jakis pomysł jak by to oteksturowac znaczy sie:

 

Co na sciany, jaki kolor szafek itp. Ogólnie to chodzi mi o jakaś kolorystyke. Naprowadzcie mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności