Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wybieraj sie po plaszcz dla Nas - wybierz sie dla tej pani! :] Chyba ze ona z gatunku lachonow (plastiko-lubnych) :D (sadzac po tym ze patrzy w przestrzen za oknami to jednak nie ;P)

 

Calkiem poza tym - fajna bajerka - limuzyna na studniowke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr - bez kacyka ;] jak ja mialem kudelki to sexu nie bylo :|

Shogun 3D - co to sa walonki?;]

tweety - mam podobna kolezanke :P (blondynka)

 

no ale dresik do limuzyny raczej nie pasuje

Dopiero zauwazylem :P i kurna, to nie dresik, tylko moja kurtka zimowa :D spodnie od garnituru, to nie dres :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SimeN, widac młode pokolenie nie zna juz Wspaniałej Kultury bratniego narodu i stroju narodowego wielbicieli Syberii.

Cytuje za Kopalinskim: walonki berlacze, pilśniaki, filcówki, wojłokowe buty na skórzanej podeszwie, wkładane podczas mrozów.

A teraz coś ode mnie:

Walonki to sa takie grube filcowe buty, rozmiaru 150% numeru buta własciciela, żeby do srodka mozna było jak najwięcej szmat nawciskać. Walonki mozna było owinąć onucami (nic tak nie śmierdzi jak moje onuce - stara piosenka Armii łagodniejszej od dziecka), które są niczym innym, jak długim paskiem materiału, najlepiej elastycznego jak bandaż, którym po owinięciu kostek i łydek uszczelniało sie szczeliny miedzy spodniami (w Bratniej Armii zdarzał sie ich deficyt) a butami (prasa donosiła, że ich produkcja w zeszłym kwartale wzrosła o 124% normy, ale kołchoźnicy i żołnierze nadal okazują niezłomność patriotycznego ducha i tradycji poprzez przywiązanie do walonek).

Rosjanie powiadają: - Chroń płuca, włóż walonki! Wiedzą, o czym mówią. Potrafią przecież siedzieć nad dziura w lodzie i czekac na rybę podczas trzydziestostopniowych mrozów. Muszą więc o ubraniu i obuwiu wiedzieć wszystko.

A jak wygladaja walonki?

http://wiadomosci.onet.pl/16642,film.rd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopałem fotki :D

to było rok temu na wycieczce klasowej (jaki to człowiek porządny był :) co prawda wszyscy są skacowani.. ale tego nie widać ;) :

tu polskie góry

22.jpg

Praga

2.jpg

 

a teraz ... hehe .. z góry przepraszam za fotki.. ale innych aktualnych nie mam : te są z libacji u kumpla..jakieś 2-3 miesiące temu (okazja: zdane moje prawko , nowa piasta (rowerwa kumpla , zaliczeni kolosa z pracowni elektronicznej... i wogóle.. wszystko trzeba było nadrobić : D )

1.jpg

nie pytajcie o nic : D sie działo...

11.jpg

wiem wiem.. jestem złym człowiekiem : )

mam jeszcze filmiki.. ale tego nie pokaże : ) > )

i teraz mnie zapewne zbesztacie heh co tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności