Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a tutaj macie... uzytkownika... fkropinski

tak tak... to moj maly brat ktory zawita tu kiedy ja juz bede moderatorem:D:D ma 8 lat i na pewno bedzie grafikiem... juz go wciągam do swiata poly i nurbsów:D:D tu na zdjeciu ma juz zloty medal za zwyciestwo w turnieju tenisa... oczywiscie ja go wielu sztuczek nauczylem:D:D

 

img40512ss3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ja go wielu sztuczek nauczylem
po tym zdaniu zrozumialem ze cala wypowiedz to bujda ;)

nawet kadr jakby specjalnie obciety, ze niby zloty medal a to naprawde smycz od teleonu ;p

 

 

Hehehehe, hkropinski,a ty dawales juz swoja fotke? bo tak jak innych moge skojazyc z fotka to ciebie chyba nie, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh .. hkropinski świetny masz fotel .. prezesowski :) chciałbym mieć tak wygodnie.

nie wiesz co mowisz :P w lato pupa sie poci po 2gie kregoslup nawala ostro te krzesla sa zdecydowanie NIE wygodne mam 2 takie w domu i siedzie na zwyklym obrotowym bo mi najwygodniej i kregoslup nie boli ... ;)

 

 

Falcom przezyles jako skamielina 2000003213123124 mln lat? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru - Oż ty w Pupę, Pudzian wymięka na starcie, ile koksu na dzień :D białka i węglowodany... :P Nieno, spoko :))

 

Marcin -

 

Co do daty 2000003213123124 to chyba się zgadza :D:D Obudziłem się w ZOO w parku i ktoś mi zorbił na starcie zdiecie, potem wyszełem z nigo i jakaś pani mnie pryzgarneła zakupiła mi kompa i tak oto jestem na forum :D

 

Pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome duzo przebywasz na dworze biegasz grasz w pile itp ? ze jesz 4 obiedki dziennie ? ja kiedys duzo biegalem, niestety emigracja do anglii jest unas widoczna i malo ludzi sie ostalo pustki na dworze jak w reaktorze w czarnobylu :) i ruchu mniej niestety ;)

 

Przestalem grac i w ciagu roczku jakies 30 kilo mi sie utylo, swianiak ze mnie jak nic mowie wam , tylko do koryta puscic

 

Leru :D ojej musisz zdecydowanie wiecej przy kompie siedziec lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru, przy takiej masie ciała nie musisz się w wodzie trzymać piłki: i tak będziesz się unosił jak korek... :D

 

chcialbym wyprowadzic ciebie shogunie z bledu..

 

naukowo zostalo udowodnione ze puszysci dluzej utrzymuja sie na wodzie niz koreczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym wyprowadzic ciebie shogunie z bledu..

 

naukowo zostalo udowodnione ze puszysci dluzej utrzymuja sie na wodzie niz koreczki

 

haha, było to nawet kiedys w takim programie Brainiac na MTV. ogladalem calosc z kumplami, bo stwierdzilismy jednogłosnie, ze jest to ciekawsze od kolejnego projektu z gejodezji :P

 

teaa... wierz albo nie ale przejechalem od rana 70 km na rowerku:P:P

hm, chyba nie chcesz mi powiedziec, ze to extremalnie dużo... nawet po górach. jak bedzie powyżej 128 to mozemy pogadac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, było to nawet kiedys w takim programie Brainiac na MTV. ogladalem calosc z kumplami, bo stwierdzilismy jednogłosnie, ze jest to ciekawsze od kolejnego projektu z gejodezji :P

 

 

hm, chyba nie chcesz mi powiedziec, ze to extremalnie dużo... nawet po górach. jak bedzie powyżej 128 to mozemy pogadac ;)

 

to samo ogladalem...

 

70 km? to malutko, tyle to ja jak bylem maly dziennie robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leru :D my pracujaca mlodziez z brzegu postanowilismy ufundowac tobie biedaku 3 konserwy biwakowe cobys przypakowal sterydow i czasteczek :)

hehe eeeee zawsze mi sie transwstyci podobali :D

rowr...zmeczony...niedopieszczony :D

3464883e4eb43752.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności