Skocz do zawartości

Marla


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim sie na powaznie zajme Piekna i Bestia chcialem sie pobawic troche szybsza metoda kolorowania.

Marla miala byc speedem ale w koncu stwierdzila ze chce od naszego zwiazku czegos wiecej. Jakos ciezko bylo mi jej odmowic wiec poswiecilem jej w sumie 4h - bez zadnych referek :]

Uwagi mile widziane

 

marla1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Omen-Tak , miłe wrażenie sprawia malunek:)Pani ta przypomina mi postać z serialu "LOST" emitowanego właśnie w TVP 1.

Jednak twarz jest troche zbyt prosta, w porównaniu do całej reszty.zdecydowanie mimo tego że jest rysunek ładny to twarz nie udana.Najgorzej jest z poziomem oczu, powinny imho na jednym poziomie byc a nie są.Ale rysunek i tak mi sie podoba bo ladny kolor ciała uzyskałeś i ust szczególnie.

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bez zastrzeżeń :) Świetne światło, miła dla oka twarz, odrazu cieplej się na sercu robi mimo chłodnej kolorystki hehe :) Może coś bym zrobił z tym czarnym obszarem po prawej stronie, wieje nieco pustką.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliczne, bajkowe, urocze....ja osobiscie jako przeciwniczka przesadzonej anatomicznej poprawnosci i iidealizacji urody mowie stanowcze nie przeciwko zabiegom typu korekcja odstepu oczu, wielkosci nosa i calej reszcie bolesnych operacji...no ale nie wiem jak praca wygladala przed poprawka wiec dluzej sie nie mądrze;)...

 

jak dla mnie 2 tycie rzeczy ktore wg mnie by uatrakcyjnily calosc to wlasnie urozmaicenie tej czerni swetra i ew kolorystyczne urozmaicenie tła(jakies lekkie smaczki)

 

ale generalnie jestem zauroczona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw jej lewe oczko i jak na 4 godzinna pracke bedzie naprawde niezle.

kolorystycznie jest niezwykle urzekajaca i nie zgadzam sie co do tla. nie odciaga uwagi i milo sie komponuje z caloscia.

nie mam ochoty na wyszukiwanie bledow w pracce. pierwsze wrazenie jak najbardziej pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niezle opr dostalem od dziewczyny jak zobaczyla ten rysunek, bo podobno do jakiejs sztuni podobna - i rzeczywiscie cos w tym jest. Tu chyba nawet bardziej widac

http://img.interia.pl/kobieta/nimg/Weronika_Rosati_Weronika_679052.jpg

 

Moze ktos ma z Weronika kontakt i da znac ze strzelilem jej przypadkowy portrecik? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna pracka

jedne co mnie denerwuje, to te kropki a'la piegi i za bardzo spierzchnięte usta

 

bardzo podoba mi się tło w tym śnieżykiem i to błekitne oświetlenie. kocham ten kolor

 

o, zauważylem jeszcze jeden bład. czemu ona nie ma prawej dziurki od nosa? :)

 

EDIT:

lol, cożescie pili, że ona Wam przypomina Weronikę Rosati? :P

starałem sie jak moglem, ale za nic nie moge sie dopatrzyc podobienstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzieki bardzo - jakos tak z zaskoczenia i przez przypadek wyszedl :P Ja tam sie dziwie ze go dostalem ale marudzic specjalnie nie bede ;)

 

I dziekuje wszystkim za komenty. Wiem ze panienka ma swoje braki ale ciesze sie ze jeszcze komus procz mnie sie podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna praca. Swiatlo i ujecia bardzo qul.

Jedyne uwagi to proporcje twarzy cos sa zachwiane - np oczy, jedno troche za wysoko, i cos przy ustach troszke - wygladaja troche gozej niz cala reszta.

 

Ale generalnie bardzo mi sie podoba klimat i design,szczegolnie wlosy sa super. Ladna panienka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności