Skocz do zawartości

Nowy Realistic- Renderer!


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wątpie żeby aż taka automatyzacja zastąpiła wszystkie renderery. Do niektórych celów, np. animacji gdzie bardziej liczy się post-produkcja i kompozycja niż sam render. Takie rozwiązania napewno znajdą swoje zastosowanie w designie i wizualizacjach wszelkiego rodzaju. Można w ten sposób łatwo przedstwić swój projekt bez konieczności zgłębiania się w miliony ustawień renderera. Napewno będzie więc popyt na tego typu renderery ale nie zostaną wyeliminowane "tradycyjne" systemy umożliwiające pełną kontrolę na obrazem.

 

Jeśli chodzi o ten renderer to bardzo ładnie wygląda abberacja chromatyczna :)

 

Tweety, ja Ci dam przemijają, Ty tak mówisz, ten co fotografuje radzieckimi lustrzankami ? :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby aż taka automatyzacja zastąpiła wszystkie renderery. Do niektórych celów, np. animacji gdzie bardziej liczy się post-produkcja i kompozycja niż sam render. Takie rozwiązania napewno znajdą swoje zastosowanie w designie i wizualizacjach wszelkiego rodzaju. Można w ten sposób łatwo przedstwić swój projekt bez konieczności zgłębiania się w miliony ustawień renderera. Napewno będzie więc popyt na tego typu renderery ale nie zostaną wyeliminowane "tradycyjne" systemy umożliwiające pełną kontrolę na obrazem.

 

to była taka przenośnia: ogólnie okazuje się, że coraz częściej twórcy nowych rendererów kładą nacisk na automatyzację, pozostawiając grafikowi bardzo niewiele pola do popisu: ot wciśnij tutaj kilka materiałów potem ustaw ze dwie opcje, poczekaj z jakieś 80h i masz super-hiper-duper render. tylko, że ponad 3/4 odwali za niego komputer. poza tym wydaje mi się, że takie czyste super azutomatyzowane renderery przydadzą się tylko w vizkach, nie w czysto artystycznej formie grafiki (bez obrazy dla vizek).

 

Tweety, ja Ci dam przemijają, Ty tak mówisz, ten co fotografuje radzieckimi lustrzankami ? :D

hehe. fakt. ale cóż ja poradzę? bez gruntownego remontu enginu Mentala już niedługo zniknie tak samo jak scanline :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co to za szum?

 

Automatyzacja automatyzacją...to może się to rzeczywiści bardzo przydać architektą itd...Wizualizacje itp...ale racja racją...jak ktoś chce narzucić rzażenie promienie wtórnych lub jakąć ładną Klaustykę to przyda sie więcej opcji:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności