Skocz do zawartości

Scena 3D: [KTV project] Nowopowstaly oboz dla jeńców wojennych w wschodniej Francji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szczerze mowiac topic jest super ale plz apdejty nie wrzucajcie na szaka bo zanim mi sie otworza updejty to juz niestety musze wyjsc z watku bo mama mi karze isc spac :(

 

macie ftp wiec polecal bym tam zrobic folder i wrzucac udp

 

Co do updejtow to fajnie wyglada ale ziarniscie, moze robcie wstepne rendery w vreju zeby bylo co kolwiek widac ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom tak jak chvet mówi robimy sobie tydzien urlopu bo przez cały czas meczylismy model willi choć tego nie pokazywaliśmy. Skończone sa juz modele całego umpeblowania baraków oraz przygotowujemy się do malowania terenu by powolu juz ustawiać te klocki na nim. Kolejny update w przyszłą niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to wyglada tak lekko sztucznie. Mowie oczywiscie o deskach z ktorych jest zbudowany ten domek... dlaczego one maja takie ostre krawedzie, mysle ze juz nawet lekki champer na krawedziach by cos dal... Przydalyby sie tez gdzieniegdzie jakies dziurki od kolkow, jakies hmm... nadlamania, skruszenia, i wszytsko co by nadalo domkowi przyziemnosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bierzesz sprawę na poważnie i stawiasz nam wszystkim wysoka poprzeczkę. Praca jest naprawdę dobra. Bardzo dobre materiały a o modelach już nie będę wspominał (ponieważ są świetne). Czekam na zakończenie prac i końcowy render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności