Skocz do zawartości

Scena 3D: [KTV project] Nowopowstaly oboz dla jeńców wojennych w wschodniej Francji


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia i siostry!

 

KILL THE VERTEX rozpoczyna prace nad dość nietypowym projektem jesli by porównywac go do dotychczasowych prac zespołu. Mamy zamiar zrobic oboz dla jeńców wojennych. Chcemy całą scene zrobić jak najrealniej, oddać wszelkie szczegóły modelów. Scena w zamiarze ma wielkosc 1000m x 750m ale to pewnie ulegnie zmianie. Narazie nie wiemy czym bedzie renderowany finał no i mamy jeszcze mało zrobione. to takie szybkie prevki.

 

 

oboz7dh.th.jpg

 

okno6ap8iv.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość bl0ndynek
Co nie wiecie VRay :P Zobaczymy bo KTV to mocna grupa ;]

Hehe a może lepiej Maxwell : ) Powodzenia i czekamy na updaty : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...Zależy jak sprzęt pozwoli bo 2000x2000px w MW to będzie nie lada wyzwanie...pozostaje nam również problem trawy której na rękę jest nam załatwienie vray fur'em. Ale preview w MW będzie napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no pomysł naprawdę super :) Zobaczymy jak pójdzie :) Też sięzanosiłem na coś takiego tylko odstraszyła mnie właśnie "wielkość". Jak co to ma refery nawet sporo w dobrej jakości Auschwitz - Birkenau+plany budowli (górny rzut) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy takze dorwali plany oswiecimia ale to zdecydowanie za wielkie, nie chodzi tu nawet o chceci bo wiekszosc to bedzie kopiowanie tych samych segemenów ale nie chcemy pzregiac z polycountem.

 

EDIT:

No to płot juz na amen skończony;]

oplotfinal7jl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelują wszyscy z sekcji 3d (ale to hucznie nazwałem sekcja:P) texturki spadną chyba na mnię i moze mwita, jak się obudzi hindus to on byc moze pzrejmie rendering od chvetiego.

 

ogólnie to dzieki chłopaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gatep5jt.jpg

 

Nie za blisko jest szlaban? Nie mozliwoscia byloby otworzenie bramy z zamknietym szlabanem :DDD. Odsuncie szlaban na odleglosc min. 3m od bramy, a na powstalej przestrzeni dajcie przeslo plotu z drutami prostopadle do bramy i szlabanu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie uda to będą samochody "pracowników" itp. jak nAapIisąłem jest on nowy, jeszcze przed dostawą towaru. Słuchajcie mi się wydaje ze w takich dla jeńców nie było zadnych krematori, ale powiedcie ze się myle bo nie mam co z miejscem zrobić a okroiłem juz obóz do 300m x na cos tam 340m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności