Skocz do zawartości

Scena 3D: [KTV project] Nowopowstaly oboz dla jeńców wojennych w wschodniej Francji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wszystko pieknie itp, ale jak to poskladacie do kupy to ja nie wiem gdzie wy taka maszyne znajdziecie co to udzwiginie;)

 

sztuka polega na takim oszukaniu zeby przedstawic jak najwiecej jak najmniejszym kosztem;))

 

no ale zobaczymy jak wam pojdzie:), mam nadzieje ze nie przerwiecie pracy w polowie=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super detalowe modele będa tylko na 1 planie, dalej będa ogólne modele, nie zbyt szczegółowe, jeszcze dalej plane+textura+alpha. Mamy zamiar renderowac an warstwach wiec nie am praoblemu jakiegoś wielkiego. A przy skłądaniu nie obędzie się bez display as box no i ukrywania warstw. Do renderingu uzyjemy 3 maszyn 3,2ghz 512 ramu wiec wszytkie ujęcia w tydzień raczej załatwi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkrety będą niebawem, jak się zmusze to zabiore się za texturki, a chveti juz jutro wieczorem powinien zakończyć parce nad willa, potem ja zrobie jakies uszczerbki i kolejny obiekt gotowy, to będzie jeden z najbardziej szczegółowych obiektów, mamy limit do 50K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł pierwsza klasa - widze ze duzo sie działo jak mnie nie było - pytanie tylko czy starczy cierpliwosci do pracy - wychodzi jak narazie dobrze - zobaczymy co bedzie dalej - jak znajde chwile to sie podłącze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam caly Squad :) KTV .Zaczyna wygladac coraz to bardziej tresciwie ten wasz projekt :) tak trzymac . A propos balkonu wydaje mi sie iz te zeberka, szczebelki lub jak to sie tam nazywa :P w balkonie mozna by zdecydowanie odchudzic zachowujac ksztalt a i potem z mapingiem bedzie mniej roboty. :) Ale to takie moje male spostrzezenie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności