Skocz do zawartości

Teczka 2D: poltegre!st


polterge!st

co myślisz o pracach w tym wątku??  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. co myślisz o pracach w tym wątku??

    • maksymalna dolina, człowieku weź się nie ośmieszaj
      4
    • no ujdzie w tłoku, ale najlepiej nie jest
      12
    • dobre prace
      42
    • wymiatasz brachu, świetne pracki
      6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam na forum nowego członka :) (chyba jestem pierwszy)

Nie znam sie zabardzo na rysowaniu bo wciąż musze się wiele nauczyć, ale przejdzmy do rzeczy. Co do pierwszego konceptu... hmm... musze przyznać że jest całkiem niezły ALE (niestyty jest jakieś) troche dziwnie wyglądają te mięśnie na ramieniu. Może nie rzucały by sie tak na oczy gdyby nie było ich tak dużo i nie dochodziły prawie do dłoni. Po za tym podoba mi sie zbroja, szczególnie klataka piersiowa. Co do głowy to wybacz za skojażenie ale ten koleś przypomina mi tego ZŁEGO goryla z nowej Planety Małp - sam niewiem czemu. MOże to przez tą bródke. Nie mówie że to źle poprostu takie dziwne skojażenie :)

Co do Tapety:

Tu już troche gożej. Szczególnie jeśli chodzi o głowe. A dokładniej o kierunek patrzenia postaci. Wydaje mi sie żę chyba arczej chrakter powinien sie patrzeć na kolesia którego właśnie dewastuje ;P No i ręka która trzyma głowe jest odrobine za gróba. No i prawa część brzucha wydaje sie troche płaska, a lewa jest super. Ale to moje skromne zdanie. Na forum są więkśi odemnie (znacznie!!!!!) oni powiedzą ci jak to naprawić.No to chyba tyle co chciałem dodać od siebie na ten temat. Pozdro i życze dalszych prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uwagi, dopiero zaczynam rysowanie na kompie i to bez tabletu, wiem ze czeka mnie jeszcze wiele pracy, zazwyczaj przerabiam rysunki ołówkowe i rasuje je w gimpie tak jak w przypadku rysunku darkorga, tapeta praktycznie cała powstała na komputerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. ten obraz do mnie trafił. Trochę mdłe kolory wyszły, ale to może przez zdjęcie. Fajne fajne.

Jeżeli chodzi o tematykę to w tych pierwszych zupełnie nie moje klimaty, to ta babcia jest całkiem w cipkę, jak to się mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do konceptu: ręka zupełnie nie anatomiczna, mięśnie się poplątały jak jakieś sznureczki i wyszła pomieszanie z poplątaniem, wszystko to zaskakujące o tyle, że widząc tapetę to się okazuje że anatomię raczej znasz.

 

Sama tapetka jest bardzo zła w sensie kompozycyjnym, tło w ogóle nie tworzy sceny, nie skupia wzroku na akcji, która też swoją drogą jest umiejscowiona potwornie nisko, przez co robi wrażenie że sam kadr obrazka został źle przycięty.

Ten zielony koleś bardzo fajnie wycieniowany, chociaż brakuje lekkiego blasku po jego lewej stronie, co określiło by bryłę postaci (chodzi o to co pojawia się na lewej dłoni)

Ogólnie z całości obrazka jedyną rzeczą wartą uwagi jest zielona postać, i widać że tylko ona była robiona naprawdę, a reszta machnięta od niechcenia. Wg mnie szkoda tyle zachodu żeby na sam koniec zepsuć cały efekt...

 

Olej Ładny J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... stare i nowe pokolenie mną wdepnął. Fajny styl, taki bulwiasty. Szkoda że kiepska jakość zdjęcia, bo chciałbym to zobaczyć w rzeczywistości. Miodzio.

 

Jezeli chodzi o concepty to są bardzo poprawnę, ale jak widzę gościa rodem ze średniowiecza, to nie sądzę, że z tego tematu coś mną wstrząśnie jeszcze ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta kredeczka, a jaka firma jak wolno zapytać i na kakim papirze ??

 

 

Dzięki :)

 

Kredki różne bo mam wszystkie pomieszane, min. akwarelow i jakieś tam (rzadko rysuje kredkami, to sie nie znam i różnicy nie widze- dla mnie kredka to kredka, czy jest Fabre-Castell czy Made in China :))

No a papier 160g/m2 z fakturą - jeśli o to Ci chodziło :)

 

Pozdrawiam i dzięki za comment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności