Skocz do zawartości

Obiekt 3D: pajączek


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno przyszło mi wykonać dla klienta takiego oto pajączka :), pajączek co prawda zleceniodawcy sie nie za bardzo spodobał jednak ja jestem z niego bardzo zadowolony. Poniżej render wraz z siatką. komentarze mile widziane :)

 

15vm.th.jpg1viewport4ey.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzięki za komentarze co do futerka to hair & fur w maxie, a co do klienta to wymagał bardzo szczegółowego modelu, który by mógł pokazać z każdej strony (góra, bok, tył, spód) na dużych zbliżeniach. Chodziło o idealne odwzorowanie pająka takiego jak wygląda w rzeczywistości ... no ale nie wyszło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam model jakoś mi nie leży, nie chodzi o to że jest źle wykonany, ale dziwnego pająka wybrałeś ;)

za to materiały bardzo fajne jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki nie ma zbliżeń, jest git i naprawdę warto by pomyśleć nad jakąś scenką, sam model jest prosty, ma to swoje plusy jak dla mnie, można by pomyśleć nad jakimś solidnym displacem, texturkami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nozki wyszly fajnie... i tylko nozki. tulow jakos wydaje mi sie jakby dodany w postprodukcji:) heh taki mam dziwne wrazenie. odstaje od nozek bardzo. jakby jakis plane wytloczony z textura. obszar gdzie ma "ryja" jakos dziwnie wyglada.moze to przez swiatlo tez tak jest.

obok ma te dwie nibynozki i jakos one nie maja wloskow a chyba powinny byc. gdzie ma oczy? ja widze oko jak u cyklopa.

klient mial racje ze sien ie podoba jemu skoro pajak ma byc fotorelistyczny, a niestety nie jest.

 

http://www.cirrusimage.com/Spider/nursery_web_spider_1.jpg

twoj jest podobny do niego, zobaczy jakie sa roznice u niego w tulowiu, nogach, glowie, i przypatrz sie jakie twoj pajak ma roznice miedzy tuowiem i nogami.

do tego materialy, u ciebei wloski sa siakies biale... brzydko to wyglada.

to sa moje spostrzezenia.

nastepny pajak bedzie lepszy:) jak cos ma byc realistyczne musisz sie dokladnie zapoznac z materialami na temat danej postaci czy rzeczy.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności