Skocz do zawartości

Scena 3D: room-classik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie wiem czemu ale tekstura na świeczniku na stole ma straszny tilling, ale ogólnie świetne. :)

Zastanawiam się, czy meble nie powinny byc ciemniejsze, na razie sa zbyt... popielate, za mało wyraziste... może jakieś inne drzewo, coś wpadającego w czerwień...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czajnick

bardzo fajne! zasłony mi sie bardzo podobają... ale jak na taki wystrój to troche niechlujnie powieszone (może facet niema żony i sam wieszał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiecznik, drzwi, lampki na scianach,

poza tym cacy,

tylko ze nei chcialbym tam mieszkac, mleczne swiatlo i drewniane meble gryza sie, szczegolnie z takim sufitem,

jesli to projekt to daj tam z kinkietow swiatlo o barwie zoltej, najlepiej z regulacja natezenia, wtedy mozesz dodac nieco czerwieni do mebli,

albo zostawic tak jak jest i dodac blekitu do powierzchni bialych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna pracka, troche moze przyczepilbym sie do drzwi jakies takie malo fotorealistyczne i troche odstaja od reszty no ale to takie czepianie sie, szkoda ze dajesz takie male rendery bo pracki robisz fajne i widac ze znasz sie na rzeczy, gratuluje rekomendacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca ciekawa, ale troche za maly ten render, tzn. moglby wiecej obejmowac ale to tu nie gra roli.

 

do czego ja sie przyczepie:

nieco zbut oswietlony swiecznik

troche zbyt rozciagnieta textura na stole

mi osobiscie textura na drzwiach mi sie nie podoba, ale skora taka byla zamowiona.

 

wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrzEki za komentarze, jak na prawde na niekturze pohwale ja nie zasluguje.

Drzewno naprawde jest nie doopracewane, brak czasu, nawet duzo czasu zabiera prerender, za duza scena.

Ja lubie modelowacz ale EVERMOTHION oferuje swetnE kolekcje, wykorystam co oszczEdza mi czas, Co jest najgorsze , ze inwestor kazdego ranku proszi zrobicz jakis male zmiane. Wczoraj poprosil parket zrobicz ciemnym i z kazdymi zmianami mojego dyzajnu staje co raz mnej.

 

my.php?image=lost000008zl.jpg

 

DrzEki wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Vizka z tych fajniejszych. Może nie najlepsza, ale w ścisłej czołówce.

ale jeżeli chodzi o disajn... ;) To trochę dupę sciska. Ale rozumiem, że inwestor.

 

Trochę takie to - dostałem magazyn mebli to muszę to upchnąć w jednym pokoju. Jak na mój gust to standardowy śmietnik: kominek z telewizorem z dookoła ustawionymi siedziskami w opozycji do meblościanki, przegródka z komodką i wielki stół z krzesłami.. to już było tak.. hmm.. odkąd pamiętam. Moja matka tak "projektowała" ( jest chemikiem z wykształcenia).

 

No i te głośniki - pasują do reszty tylko podobnym kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, renderki fajne.....

z błędami nie będę się powtarzał :)

wnętrze - bym popełnił samobujstwo jak by mi kazali w czymś takim mieszkać :P

ale jak to bywa "klijent nasz Pan"

jedynie nie podobają mi się te dodatki tzn. stalowa miska z jabłkami i ten kwadratowy talerz, po prostu nie pasują do tego "pałacyku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności