Skocz do zawartości

Pojazd 3D: dodge challenger 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam najnowszy render nowego Dodge'a Challengera. Autko ma kilka wizualnych dodatkow sygnowanych logiem firmy Cragar. Calosc wyrenderowalem Brazilem R/S. Czas renderingu okolo 17h w rozdzielczosci 2500x1875. Czekam na komentarze:) pozdrawiam

 

dodge_final1024x768_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ta maska jest z włókna węglowego? Jeśli tak to kozacko wyszło! Modelik pierwaja klasa :D Jedynie do czego można się przyczepic to materiał alusów (wyglądaja dośc plastikowo..) oraz...nie jednak tylko alusy ;)

 

Good work :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie komentarze! Ciesze sie ze sie Wam podoba:) Po krotce odpowiem na zadane pytania:

 

1. Dodatkowe renderki (inny kadr, bez materialow, siateczka) wrzuce juz jutro, dzis juz pozwolicie ze odpoczne od maxa i spokojnie poogladam LM:)

 

2. Maska Jest wykonana z karbonu podobnie jak dodatki na progach i zderzakach.

 

3. Tlo bylo domalowane, finalny render byl na bialym tle, ktory klientowi bardzo przypadl do gustu, mnie natomiast troszke 'przeszkadzal' wiec przerobilem go w PS na bardziej studyjny;) samochod moze sprawiac wrazenie ze lewituje - dodatkowo rozjasnilem podloze, azeby byl wiekszy kontrast pomiedzy niemal czarnymi, karbonowymi dodatkami a wlasnie podloga (taki odgorny wymog klienta).

 

4. Ktos napisal ze render za bardzo cukierkowy... hmm no coz nie kazdy lubi samochody w tej stylistyce i tak razacych kolorkach... kwestia gustu - 'hate it or love it';) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalaczam nastepny renderek tym razem z tylu, nienajlepszy kadr z tego wzgledu ze glownie skupilem sie na pokazaniu tylu nic wiecej.

 

Za parenascie minut wrzuce model z szarymi materialami.

 

Kilka odpowiedz do pytan:

1. Tak, model byl robiony dla firmy Cragar - glownie do drukowanych ulotek czy cos w tym stylu, sam za bardzo nei wiem;), 'na ruszcie' mam teraz forda F-150 i chevroleta camaro. Niedlugo cos powinienem pokazac:>

 

2. Co do ustawien sceny, to niestety nie zdradze moich tajemnic]:->

 

pozdrawiam

 

dodge_final1024x768_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Nie bede oceniał pracy bo widać na pierwszy rzut oka, ze to porządna robota. Chce tylko wiedzieć na jakim PC pracowałeś nad tym modelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to złudzenie, czy drobne acz jednek decydujące błedy w modelu. pionowe przetłoczenie pasa przedniego troszkę za mało widoczne, co za tym idzie - przód wygląda troszkę płasko, w oryginale prezentuje się to o wiele bardziej zadziornie, oraz pozioma cześć pasa przedniego pod światłami w rzeczywistości jednak opadająca do przodu ku dołowi.

mogą to byc tylko moje złudne wrażenia. piękny hemi orange brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I obiecana siateczka.

 

Faktyczeni material tylnych swiatel do poprawy, no ale juz nie bede niestety do tego wracal mam sporo pracy nad kolejnymi autkami.

 

Autko modelowalem i renderowalem na moim domowym sprzecie:

PIV 2,6GHz HT, 1GB RAM, GF 6800 Ultra

 

Mi tez specjalnie sie nie podoba ten model felg (Cragar SS), no ale niestety nie mialem wplywu na ich wybor.

 

dodge_wire.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje samochodu, jakby siatka była bez smooth'a to było by dobrze, ale nie musisz jak nie chcesz, nie zmuszamy :P. Mi się obecnie wikszość podoba. Felgi to racja mogłby być inne lecz jak tak chcieli to tak musi być:P. Przyczepić się można do lampy tylniej i tyle :).

 

Na początku dziwna dla mnie była również klamka, lecz z tyłu to już się wyjaśniło.

 

Heh jestem posiadaczem Car4ever i sam się uczę dobrze modelować, lecz bardzo mnie interesuje Twoje studio ale wiadomo, że nie zdradzisz :), każdy ma swoje sposoby.

 

Jeszcze raz gratuluje modelu i czekam na dalsze modele :). Hehe sam chciałbym tak modelować :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy moze posiadasz jakieś materiały które pozwoliły bu wymodelowac taką felgę lub zblizone modele dokładniej niz tylko z 3 sdjęćna krzyż, modeluje stado amerykańskich mięsniaków i nie mam czasu sił i ochoty by zgadywaćjak to jest chciałbym po prostu wymodelować i iść dalej, poratujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy moze posiadasz jakieś materiały które pozwoliły bu wymodelowac taką felgę lub zblizone modele dokładniej niz tylko z 3 sdjęćna krzyż, modeluje stado amerykańskich mięsniaków i nie mam czasu sił i ochoty by zgadywaćjak to jest chciałbym po prostu wymodelować i iść dalej, poratujesz ?

 

mysle ze prędzej odpisał by ci gdybyś napisał mu to na Prywatną wiadomość albo maila bo ostanio na forum logował sie 9 czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności