Skocz do zawartości

Młyn


Bro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zaczynam konczyc swoje stare modele, które kiedys robiłem-

najpierw zajełem sie młynem - powiedzmy że już w 80 % skończony - wiec

najwyzszy czas usłyszeć jeszcze ostatnie uwagi przed zakończeniem

modelu na dobre.

 

koło 6000 trójkatów + 5 txt

 

 

 

Concept: http://bro.frontstudios.com/concept.jpg

Max: http://bro.frontstudios.com/mlyn_max.jpg

Bro_mlyn.jpg

 

 

 

Ps. Poraszka wiem że tu zaglądasz więc może kiedyś odezwij się na GG.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model pikny ale cóż można się spodziewać jeżeli ma się małe ograniczenia. Do jakiego typu gry to jest i z jakim widokiem? Brakuje mi mocowań płótna na kijkach, krzywych dech na płocie i nie wiem czy tak przed drzwiami powinny łopaty latać ale to już taki koncept. Ogólnie wykonałeś dobry model ale tak jakby od linjiki robiony a taki koncept nie jest. Sama teksturka powala i jest świetnie dobrana kolorystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

moim zdaniem model i textura pro, jest śliczniutki, kolorki textury extra, uwag nie ma bo nie ma sie czego czepić, jak to mówią gut łork :) nawet very gut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, cfaniaczek zalozyl nowe konto haha.

 

Mialem nie postowac, ale jak widze mojego starego przyjaciela to nie moge sie wrecz oprzec (mam nadzieje tylko ze nie wetnie tego posta).

 

Modelik klasa, z reszta jak na ciebie to standard. Tores sie czepia .... HAHAHA

 

Ciesze sie ze wreszcie sie zabrales ze ten modelik bo jest wart skonczenia ... keidy tys go zaczal, po roku temu lekko, masz takie same lagi jak ja :]

 

Mam tylko nadzieje ze nie przypomnisz mi o naszym malym sparingu odnoscie goscia ktorego masz w avatku, bo oddam walkowerem mam urwanie lba ostatnio. Ale to pogadamy jak bede online bardziej niz teraz.

 

W przeciagu 3 tygodni bede w Polen na jakeis 5-6 dni, bo musze lapa naprawic, wtedy bede online juz spokojnie i uruchomie moje gg. Tutaj nie chce zostawiac za duzo danych ze wzgledu na doswiadczenia z ... tak tak, dobrze myslisz ;).

 

3dsie stary przyjacielu, mam nadzieje ze browara i poklikamy asap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w prostocie piekno moj drogi :D

 

wlasnie o to chodzi - niby tu nie ma czarow a wyglada jak z bajki :D

 

mi sie podoba - chociaz limity (polycount i texturki) jakies takie rozdmuchane - nie wiem do czego to ma byc wiec to tez taka troche glupiego-krytyka...

 

pozdroa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzieki za wszystkie komentarze.

 

Do jakiego typu gry to jest i z jakim widokiem? Brakuje mi mocowań płótna na kijkach, krzywych dech na płocie
- tak naprawde to do zadnej konkretnej gry - model miał być poprostu odskocznią od tego co robiłem wtedy w robocie. Co do mocowań to jak najbardziej bedą, z płotem też sie coś wymyśli.

- Poraszek - my już sobie pogadaliśmy więc nie bede nic pisał.

 

szczeze?- textura kamienia jest bardzo prosta... "0" detali. (chodz troche glupio jest krytykowac jak samemu ma sie problemy....)

 

- Kurt wiem że jesteś problemowym człowiekiem ale pozwól że ci wytłumacze że nie zawsze diabeł tkwi w szczegółach - poczytaj sobie może troche jeszcze o kompozycji i kolorach - wtedy nie bedziesz płakał na forum że ci ściana nie wychodzi - ale jak najbardziej wziełem sobie twoją uwage do serca i napewno w ścianie już nic nie zmienie :)

Zresztą moge zgodzić się z ftorkiem

w prostocie piekno moj drogi :D

 

Co do modelu to faktycznie może troche duzo trójkącików i txt ale tym razem chciałem zrobić model w którym wszystko jest osobno rozłozone na txt (taki kaprys ?! :)) dlatego nie zmiesciłem sie na mniejszej ilości txt.

Wieczorkiem postaram sie coś wrzucić

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności