Skocz do zawartości

Scena 3D: Wnętrze restauracji


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość bl0ndynek

Pięknie : ) Co do szczególików to na drugim randerze od góry dywan wygląda bardzo nienaturalnie tak boxowato : ) troche chudszy chyba powinien być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażaenie - zatkało mnię... no naprawde na maxymalnie profesionalna robota :)) czego się doaptrzyłem ,to niestety te bambusyt czy te siano w trzecim rencerku... wchodzi w sufit, no i te dywany, to sa boxy proste, co nie wyglada za dobrze... ale tak wogole to wsyztski piękne... ehhh... pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem czym tu się zachwycacie. wykonanie byloby lepsze gdyby posiedzieć nad sceną kilka godzin jeszcze. a tak wogóle to projekt mi osobiście się nie podoba. żadnego nawiązania. knajpa na kazimierzu?. dla niemieckich turystow.? bardziej to przypomina knajpę przy szosie.(splajtuje za 3 miesiące)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czajnick

pokaz te rendery kilku ludzia niezajmujacych sie grafika i powiedz ze to zdjecia prawdziwego pomieszczenia... jesli dobrze to ogladna i niezczaja ze to grafika 3d to chyba bedzie to "pro" !! ja widze roznice ale je sie chyba troche znam :P .ogrom tego pomieszczenia robi wrazenie.mi sie podoba.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności