Skocz do zawartości

Minibitwa : Scena 3D: Discworld Jaras & klicek


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!!

rewelka, textury powalaja :)

widze ze klicek ma teraz chwie wytchnienia skoro ty robisz textury :)

roslinki tez super ;)

jedyne co mi nie pasi to to ze nie czuc tego ze on stoi na ziemi :) ale to taki szczegol :)

swietnie jedziecie porownojac wasza pierwsza wspolna prace z ta to jest wielka roznica na plus offcourse :)

szacunek

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak chwalą to ja napiszę co mi nie leży. W scence nie czuć głębi, ta latająca wyspa rónie dobrze mogła by być tapetą na ścianie przed którą stoi Rincu. Brak zróżnicowania poszczególnych planów zarówno pod zwględem kolorystycznym jak i oświetlenia, wszystko nieco się zlewa.

 

Z takich detali to jeszcze przydało by się nieco urozmaicić ten słupek na którym zatknięta jest czacha (jakieś sęki, mech itp.) No Bagażowi trochę więcej detalu dać, niech się bidula nacieszy ;]

 

Poza tym, świetna robotai czkeam na ciąg dalszy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde a teraz tak sobie patrze...modeliki same w sobie milutkie...jako osobne czesci...całościowo jakoś pracka mi nie lezy...hm, jakby za mało "plastyczna" bez urazy panowie bo kawałek niezłej roboty odwalacie ale tutaj jakoś tak...Tylny plan widać tak samo dobrze jak pierwszy...przydałby sie jakis dof moze? A gdybym był jakimś pederasta maniakiem czepiajacym sie kazdego włoska ze "nie w ta strone" to bym powiedział ze cienie na płotku, rzucane przez slupek z czaszka i skrzynke sa cokolwiek nie z tej bajki ;) ale nie powiem bo w sumie nie przeszkadza w odbiorze :P Pozdrawiam

 

Ps: zajebiście te aktimelki przemyciliście :) uwielbiam takie smaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, dopiero teraz widzę aktimelki, fajne.

 

spróbójcie wziąźć trochę saturacji z planu tylnego.

 

edit: taka propozycja, nie obraźcie się

blur na tylni + bardziej szarawy (może trochę za bardzo) + pierwszy plan bardziej pomaranczowy

6f4b882a-jarasklicek_jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelki jak widze z Wipa super są. Ale, materiały i światło leżą. Bumpy za mocne wyglądają jakby nie działało na nie żadne skylight(bump na skrzyni i na skałach w tle), także na twarzy dziwnie się światło rozchodzi(mega hard shadow;)). Wygląda jakby połowa sceny była taka bajkowo cartoonowa a druga realistyczna.

 

Ogólnie daje wrażenie jakby było zrenderowane w jakimś silniku gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mogę cos zaproponowac, ehh skoda ze nie mam tabletu. Poprawiłem w wielu miejscach. troszkę sztuczniawo wyglądał. Na waszym zdjęciu nie wiadomo jaka to była pora dnia, a tak widac lekki zachodzik słońca i na zamku tez powinno byc takie podobne światełko, nie myslisz? Chyba o czyms zapomnieliście ..:P Tak lepiej wygląda, moim zdaniem...

Duzo poprawiałem, az skoda tutaj wymieniac

jesli chcesz zebym to wyrzucił , to zrobię to...wystarczy poprosic

 

propozycjaer7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie mam nic naprzeciwko experymentom z obrazkiem, zawsze to ciekawie zobaczyć czyjąś propozycję. Dzięki za trud. Mamy już mały plan modernizacji ale na razie odstawiamy to na kilkanaście dni żeby złapać dystans ( a tak naprawdę dlatego że wyjeżdzam na mini-urlop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucę przed wyjazdem ostatnią wersję z poprawionymi cieniami. Po powrocie zrobię od nowa drogę - będzie taka bardziej "wiejska" piasek, patyczki, kamyczki, może jakieś błotko i kałuża - sugestie i referki mile widziane - jak ktoś ma coś nt temat to proszę wrzucać

kompozycja23web.jpg

edit- zmobilizowałem się i zrobiłem jeszcze koncept który chodził mi po głowie (taka luźna propozycja) , czyli:

poszerzyłem kadr, zmieniłem (roboczo) texture drogi i dodałem drzewo - na razie poskładane na szybko ze zdjęć

kompozycja24drzewo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ou yeah! nabiera rumieńców :) świetne posunięcie IMHO z tym nasyceniem kolorów i drzewkiem

 

Dalej jednak ne pasuje mi bladość i jednolitość nieba. Może więcej chmur ostro kłębistych + jakieś znaczne przyciemnienie w dolnej części nieba (ew górnej ;) )?

 

Może jakieś kwiatki w trawie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter3d - cały 1 plan idzie do wymiany , textury ziemi itp, trawy też

(jakie zdjęcia masz na myśli ? trawy i roślinki są 3d , jedyne wykorzystane zdjęcie to liście na drzewie)

mrkrzysiek- na razie nie wiadomo czy będzie drzewko bo mamy jeszcze inny wariant

kompozycja26web.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sczerze powiedziawszy ten drugi obrazek z drzewkiem i zmieniona trawa podoba mi sie duzo bardziej, jest poprostu dla mnie bardziej naturalny, ja bym wywalil ten pal z czaszka i dal tam jescze jedno mniejsze drzewko albo krzaczek, byc moze z jakimis dziwnymi owocami...,to powinno nadac pracy troszke wiecej glembi, faktycznie niebo jest zbyt jednolite, no i niewiem czy ten kolor nieba do konca trafiony, zagospodarujcie jakos ten obszar po lewej, dajcie tam jakis domek, chatke albo cos innego...,

ta druga propozycja jak dla mnie jest juz troche przebajerowana, ta droga tam gdzie jest ten zamek raczej nie moze tak biec, poprostu linia choryzontu jest gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Dzieki bardzo za wszystkie pomocne rady , krytyke i wszystko wszystko :)

 

Nazbieralo sie ladnych kilka stron tego dlatego dziekuje kazdemu z was z osobna :)

 

DZIEEEEKUJEEEEEEE MŁAAA :*

 

tutaj macie linka do tematu w galeri prac ukonczonych:

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?p=422161#post422161

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności