Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Toyota Celica


patry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Qba, wiem, że wszystko wygląda jak plastik, ale już nic nie wycisnę (niestety) :(

Przerobiłem tutka na 3dkingdom na temat lakieru z mental rayem ale gdzieś w połowie utknąłem, bo nie umiem angielskiego (próbowałem potem z tym materiałem kombinować ale efekty były b. słabe, a renderingi długie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle że nie ma na co czekacmam wrażenie że ignorujesz nasze uwagi - dlatego miedzy innymi przestałem je wnosić. zastanów się nad sensem tego działania chciałem zwrócic twoja uwage na postac występująca tu jako gumi3

i jego metody działania, to jak doskonali technike modelowania mimo ze jeszcze ciągle sięuczy to widac wyraźne postępu - uważam że też powinieneś inaczej to nie ma sensu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... i do FW bo już się wkurzam na to auto :)

I Tu jest błąd. W FW odrazu powiedzą że krzywo , że do WiP'a.

Nie renderuj scanline'm.

Ja mam wrażenie, że Ty wogóle nie czytasz komentarzy...tyle razy mówili że krzywo...tyle razy mówili gdzie krzywo a Ty to olewasz i za wszelką cenę chcesz skończyć to auto. CZYTAJ co piszą.

 

Pozdrawiam.

 

damusTo - właśnie o tym napisałem :D nie zauważyłem twojego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajajaaajajaj... :[ Hmmm... jakby Ci przedstawic problem... Otoz... Z calym szacunkiem do Ciebie oczywiscie... Potwierdzam zdanie kolegow z w/w postow. Jedziesz z koksem bardzo szybko a z taczek ci sie wysypuje... Robisz wszystko zdecydowanie za szybko nie dazac do zdobywania wiedzy jak poprawic bledy w modelu - przeciez my tu wszyscy jestesmy po to zeby ci pomoc! Czasem krytyka jest motorem napedowym do podnoszenia kwalifikacji. Chcialbym podac przyklad: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=27747 pod tym linkiem znajdziesz mojego posta gdzie mecze caly czas glupie "oczka" na zderzaku... O to w tym chodzi, trzeba dazyc do perfekcji, nie spieszyc sie, szukac rozwiazan, ktore dadza zadowalajacy efekt. Ty strasznie pedzisz, nie dbasz o szczegoly, nie "sluchasz" podpowiedzi... Dlaczego...??!! Pocwicz na jakis latwiejszych formach rozne techniki a pozniej postaraj sie zastosowac je przy modelowaniu samochodow - bo one nie naleza do latwych... Zycze zdobywania szczytow w 3D ale pamietaj - nauka nauka nauka pokora i samozaparcie...!

 

Aaaa... zaomnialbym... Czy to napewno jest Toyota Celica?? Czy samochod z bajki "Kot i Pat" albo "Bob budowniczy"...? Sorrki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecierz to jest mental ray :D

 

sorry patry ale nie widac... ba, na scanlinie mozna lepiej..duuuzo lepiej...masz szczescie ze nie mieszkasz w wawie bo bym Cie rozjechal za to co zrobiles.. zebys jeszcze sluchal...ehhh..celinki to nie przypomina z zadnej strony..

better luck next time..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTATNI UPDATE (HEH, ALE DZIEŃ SOBIE WYBRAŁEM 06.06.06 :))

 

toyotacelicaprzod1zl.jpg

 

toyotacelicatyl2ny.jpg

 

Wiem, że pracka słaba i ma mnóstwo bugów ale mogę się usprawiedliwić 2 rzeczami:

1) Chciałem, żeby ta celica była lepsza niż moije poprzednie auto i udało się

2) 2 lata siedzę w 3D i śmieszne jest to, że jestem taki słaby, ale miałem prawie roczną przerwę w 3D, mnóstwo rzeczy pozapominałem i ta toyota to było jakby przypomnienie modelingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już koniec tego modelu ??

powiem ci że wcale dużo lepszy nie wyszedł od poprzedniego a raczej jest na tym samym poziomie :( czyli tragedia

jakbym go pierwszy raz zobaczył to bym go chyba nie skojazył z celicą :P

mam nadzieje że przerobisz troche tutoriali zanim weźmiesz się za następny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz...ale raczej nie ma co sie chwalic tym ze siedzisz w tym 2 lata (z jakimis tam przerwami) jest duzo osob co siedza kilka tyg, a potrafia duzo, nie biez tego do siebie... to w ramach motywacji do dalszej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie niedługo ten temat zniknie z WIP.

pzdr.

Witam!!

czemu?? przeciez wip'y to najwieksza kopalania widzy :)

 

jesli chodzi o starz twoj (dwa lata) i umiejetnosci to chyba rzeczywiscie malo ciwiczysz ja np. jzaczalem poznawac maxa 2,5 roku temu a chyba wiecej umiem choc tak jak ty mialem przerwy i to duuuuuuuuuuze:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu?? przeciez wip'y to najwieksza kopalania widzy :)

i jak tu sie nie zgodzic z nielotem :)

 

jesli chodzi o starz twoj (dwa lata) i umiejetnosci to chyba rzeczywiscie malo ciwiczysz ja np. jzaczalem poznawac maxa 2,5 roku temu a chyba wiecej umiem choc tak jak ty mialem przerwy i to duuuuuuuuuuze:)

ja działam w maxie od 2 lat z czego 8 miesiecy to przerwa i nic nie umiem

 

dobra koniec OT ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności