Skocz do zawartości

Scena 3D: Entropia.(tytul roboczy)


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panie i Panow: ]

Postanowilem dolaczyc sie do tank'owego bractwa, lecz celem mojej sceny nie bedzie ukazanie czolgu. Sama maszyna zreszta w oplakanym stanie bedzie bardzij symbolicznie niz jako gwozdz programu.

Istota sceny jaka chcialbym zrobic bedzie ukazanie tragizmu zycia zwiazanego nieodlacznie z wojna, smiercia i cierpieniem ludzi zyjacych w okolicy polwyspu arabskiego.

Planuje aby na scenie znalazl sie skasowany czolg z okresu pustynnej burzy bedzie to ruski stary ale jary T-62, calkowicie rozbity. na nim bedzie 2 dzieci bawiacych sie w wojne jeden dzieciak bedzie w wierzy dowodczej 2 bedzie stal gdzis na maszynie z drewniana replika kalacha, bedzie mierzyl do ostatniego dzieciaka prawdopodobnie bez 1 nogi stojacego obok czolgu.

uklad sceny jak i elementy wystepujace beda mialy reprezentowac bezsilnosc i niemozliwosc zakonczenia celu i losu tych dzieci ktore nieznaja innego swiata i zycia.

To na tyle demagogji i idelologji.: ]

 

PS. tepo tworzenia tej sceny bedzie raczej srednie w ukierunkowaniem na slimacze, hehe ile bede wstanie zdzialac tyle zrobie, to co prezentuje to jest 1tydzien zmagan: ]pozdro

oto pierwsze podrygi w temacie.

001a7nv.jpg

001b0km.jpg

001c9xw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe, dzieki za wsparcie: ], scena raczej niebedzie za bardzo rozbudowana, dlatego musze sie skupic na detalu, oprocz maszyny, kilkoro dzieciakow oraz paru kamieni na pustyni nic nie bedzie: ].

KLICEK-->hehe, nigdzie nieodchodzilem, tylko przyczailem sie na nowa maszyne PC, hehe, po jej zakupie zreszta za ciezko zarobione pieniadze postanowilem wyprobowac sprzeta, sieknolem siebie:

procek intel D dwojajowy 2,66

(na poczatek) 1Gb ramu

grafa radeon x1600

sprzet moze nie jest najwyzeszej klasy, ale za takase co wydalem nic lepszego bym nie kupil pod maxa, pozdrawiam: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie ci wychodzą te obłości , juz jest dobrze a jak sadze będzie jeszcze lepiej:D powodzenia!

hehe 1 lekcja u Pioniera i jakos poszlo, : ]

 

ciag dalszy detalizacji wierzy, zostal mi wlasciwie tylko wlaz i siakies takie duze dzialko sterczace kolo wlazu: ]pozdrawiam: ]

 

002a8nq.jpg

002b7mm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic

 

Podoba mi się pomysł, ale mógłbyś pokazać szkic całej sceny? Jak dla mnie bezsensem jest pisanie o wspaniałym pomyśle i lepienie jednej wieżyczki nie wiedząc jak będzie kompozycja, jaka kolorystyka itp. Wiem że zapewne doskonale "widzisz" to w głowie, ale przelej to na kilka szkicy choćby, może się okazać że zmienisz z trzy razy koncepcję a i modele mogą okazać się mniej szczegółowe (lub bardziej) do wymodelowania. Tak więc jeśli masz jakieś szkice to zarzuć je :D lub je zrób.

 

Aaa no i trzymam qciuki, wieżyczka fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti-->mam szczera nadzieje ich nie spie....zepsuc: ], dlatego zaraz po wymodelowaniu wierzy zajme sie wlasnie nimi, i tak z kazda czescia scenyz osobna, integralny model+tex i tak w kolko: ]

Mkaszpir-->true, ehhh sprubuje wymodzic siakis szkic lub przynajmniej kolarz fotografii, co do dokladnosci to uwazam ze powinno sie robic caly pozadny model, scena sceną, ale model moze sie przydac, juz mialem takie zlecenie ze ktos chcial wykozystac jeden z moich modeli tylko ze z innego ujecia, a tu dupa, Pozatym zawsze mozna zapakowac do zipa z texturami i na export, moze kto kupi, hehehehe: ]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie. Tylko jeżeli on ma być taki podniszczony, stary, to ten nowiutki PKMik nie pasuje. Zapewne maszyna jest po lekkim pożarze - PKMa by urwał wybuch amunicji najprawdopodobniej. Jeżeli nie, to musi wyglądać jak nie do użytko, bo nikt by takiego działającego cacka nie zostawił. No i poza tym bardzo ładne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca bardzo ladna.. zgadzam sie z Hynolem: jezeli ten czolg ma byc naprawde skasowany to ten PKM rzeczywiscie nie pasuje.. wiecej "usterek" :) co do texturki.. jak Kliment zauwazyl - powinnien byc bardziej widoczny kolor rdzy..

Zapewne FINAL bedzie gites.. :D I'm waiting for It.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............(ehh qzwa przez pomylke wykasowalem sobie text mniej wiecej takiej tresci)

 

Witam, wielkie dzieki za tego typu uwagi, ehhh niestety macie racje przedobrzylem z ta pukawka, szkoda bo troche minut wpakowalem na jej zrobienie, noo ale scena ponad wszytko: ] heheeh.

Dorzuce troche rdzy moj zamysl byl taki ze nie o tyle ze tank byl spalony, ale tyklo oberwal i stal, stal, stal.Z tego co mi wiadomo to po trafieniu pancerz bardzo sie nagrzewa. pozdrawiam

 

poniezej zamieszczam oto co ja widze obracajac mojego tanka

005a6kd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tobie o wyglad :> hehe no coz - abramsy to nie wszystko - zreszta sa lepsze czolgi od nich :) ...a Rosjanie tez ostatnigo slowa jeszcze nie powiedzieli :) ....ale tak ogolnie to to wqszystko powinno sie przetopic na cos pozytecznego -a wojny niech sobie rozgrywaja w Battlefieldzie ;) ...marzenie scietej glowy niestety ale zbrojenia jeszcze nigdy nic pozytywnego nie przyniosly - ludzie byc dziwny gatunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po krotszej przerwie: ], niezabardzo mam czas (i checi niestety) wiec tepo jest, jakie jest.

dorzucilem troche rdzy i kilka smaczkow typu dziury po kulach, macie racje jesli chodzi o to dzialko plot, ono chyba pujdzie out.

007a7rr.jpg

007b4dg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie bez przyczyny wyciagam ten watek z czelusci forum... bo chcialybm przypomniec KomiC'owi ze nie skonczyl swietnie zapowiadajacej sie pracki :P hehe - i mamnadzieje ze autor sie zmobilizuje :) - a na zachete kolejny przeskalowany pieknie zgruchotany T...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności