Skocz do zawartości

Teczka 2D: mant-raz


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 414
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

thx. szkic zainspirowany wielka chmura, jaka zobaczylem na trasie Żyrardów - Warszawa Centralna, byla ciekawie "żebrowana" i skojarzyla mi sie z grzybami, a nastepnie z takim oto envem...zdaje sobie sprawe, ze krecha nerwowa chyba za bardzo, ale...w ogole to dzieki wszystkim za support mojego watka, dzieki Wam mam szanse poprawiac sie i czesto Wasze komentarze sprawiaja, ze "mi sie chce"...respekt. 53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki znow :)

Lacedemon: z calym szacunkiem, ale jak teraz patrze po czasie to kadr chyba mocno przeladowany w tym ostatnim :)

 

...i obejrzalem Gnomony Churcha i...dlaczego wena przychodzi w srodku nocy;), jutro bedzie ciezko, w kazdym razie dosyc dlugo szukalem rytmu kolorow, bo kompozycja to wlasciwie bardzo mocno inspirowana Ryanem :/ poniewaz z dnia na dzien pojawia sie wiecej inspiracji, postanawiam zmniejszyc ilosc environmentow na rzecz kreatur i pojazdow :) (to tak a propos tego, ze Gnomony Fenga juz czekaja :)) pozdro dla lunatykow...[Dj River - The Purple Room inspiruje mocno...]

 

54.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wszystko super, ma klimacik gość. Gamka oszczędna przez , co ma szlachetność. Jedynie ten Twój swobodny sposób rysowania ma mankamęt. Zostają dziury, np. ten ocieniony bark. Co prawda ja się czepiam, bo praca jest spox, nawet bardzo spox, ale zwróć uwagę na te dziurawe formy, choć wcale nie musisz ;) Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej "bieli" powiedzmy, ten bark przez tą swą płaskość(Bez robienia bryły), z tym swym ciemnym walorem w sąsiedztwie, z tak wymodelowanym pancerzem z powiedzmy "teksturą", kontrastami ucieka do tyłu, staje się dziurą w ścianie. On jest zbyt neutralny. Może jakbyś na niego z teksturą z pancerza nie wlazł, to byłoby ok. Tego nie wiem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, wydaje mi sie, ze jest lepiej, zmienilem tony na bardziej niebieskie, zeby podkreslic policyjny charakter kreatury :) no i jeszcze troche pobawilem sie z ostroscia, zeby skierowac oko bardziej na morde i pancerz (tam sobie focal pointa wymyslilem ;) ) a tak w ogole to jeszcze ten bark zdefiniowalem bardzo ciemnym kolorem, prawie czarnym, wiec w sumie jakas tam bryla jest...chociaz nie widac na pierwszy rzut oka :)

 

55_d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba kwestia jakiegos wewnetrznego spokoju jaki dzisiaj w nocy niewatpliwie mam, za to czasami jest tak, ze nic sie nie klei, a kreska sie mnie nie slucha, to u mnie w duzej mierze zalezy od humoru =) a tak w ogole to widze, ze tez nocne zabawy piorkiem uprawiasz? ja wlasnie odplywam, bo chyba troche jednak przeginam z tym nocnym spokojem...no to do nastepnego apdejtu :) logout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewa noge-jego prawa wysun bardziej na zewnatrz( dodaj wiekszy rozkrok), bo teraz to gdyby kto uderzyl w klate to upadl by do tylu, sam policjant jest bb.dobry:] podobnie jak weedlog uwazam ze druga od lewej jest kobitka jest swietna:]. A co do krechyto sie w 100%zgadzam - jak sie czujesz tak rysujesz;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, po przerwie znowu tu jestem :) Wlasnie odnowilem swoja strone, gdzie mozecie znalezc wiekszosc speedow, ktore tutaj wrzucalem, chwilowo ich wszystkich nie zobaczycie w watku, bo troche zostal przeorganizowany serwer, ale wrzucam swoje najnowsze dziecko i zapraszam na swoja strone http://www.kotynski.com

 

58.jpg

 

ps. nie moge zaladowac zalacznika, zeby zmienic ikone watku, czy cos sie ostatnio zmienilo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie - wygląda, ale tylko część skupiająca wzrok... - czyli kobieta. Małpy jakoś wogóle nie czuję... i minęło troche czasu zanim zorientowałem się co się dzieje na scenie. Stonowana wersja wygląda lepiej - i gdybyś tylko wyostrzył małpe było by spoko ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności