Skocz do zawartości

Postać 3D: mini chicken


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem sobie takiego mini kurczaczka, który jest przedstawicielem marines i niedługo coś upoluje :) ale to później ... . Co do spraw technicznych to render robiony w vray'u, trwał ok. 30 min . Model i wszystkie związane z tym sprawy wykonane w 3ds + zbrush + dodatki w PS :). Komentarze mile widziane :).

 

376440.jpg

 

+ kilka zbliżeń technicznych w załączniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajny kurczak, byc moze przydal by mu sie jakis kalach i ze dwa granaty bo tak to taki goly :P ale i tak jest super :), ja caly czas jak na niego patrze to mam wrazenie ze te niesmiertelniki mu zaraz zleca... :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za bardzo miłe komentarze :). Poniżej obrazki: siatka, zbliżenia oraz scenka do której jest szykowany kurczaczek :). A co w klatce będzie wie jedna osoba ale mam nadzieje nie popsuje wam zabawy i nie zdradzi, myśle że bedziecie mile zaskoczeni :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:\ bleeeh to nie low poly ....no ale trudno. pracka moze byc, jednak dobrze, ze dorabiasz jakas scenerie do samej postaci, bo na 1 model na scenie to troche za kiepawy jest. ale jak dodasz klatke jakies "cosie" dookola, ptaszek stanie sie mniejszy i bedzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:\ bleeeh to nie low poly ....no ale trudno. pracka moze byc, jednak dobrze, ze dorabiasz jakas scenerie do samej postaci, bo na 1 model na scenie to troche za kiepawy jest. ale jak dodasz klatke jakies "cosie" dookola, ptaszek stanie sie mniejszy i bedzie jeszcze lepiej.

 

LOL

super kolo z ciebie kurt ;)

 

max dasz siatke zblizenia na glowe low poly ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności