Skocz do zawartości

Minibitwa: Audi Q7 ( 2006 )


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no widze ze bitwa niezle sie rozwija a i poziom rowniez wysoki:D tym lepiej dla mnie bo oswiadczam ze wrocilem i w nastepnych godzinach mozecie niecierpliwie oczekiwac na moje łupdejty;) pozdrawiam

 

ps. swietnie wam idzie, rozkręcacie się, zwlaszcza master, nielot i lukasz;)

wrzecionek -> juz cię dopisuje

cfaniak -> dziękuję;)

master -> przypominam, ze oceniany będzie tylko model, bez wnętrza, więc jezeli juz ukończyles model to prosiłbym o wskazanie finalnych widokow od przodu i od tyłu. po prostu w pierwszym poscie tego wątku beda odnosniki do ukonczonych prac

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n przypominam, ze oceniany będzie tylko model, bez wnętrza

 

czemu? jak jest tak dużo czasu, niech to będzie bitwa hardcore :D

finałowe prace to lepiej jak by wszystkie miały ten sam materiał i z tymi samymi ustawieniami były renderowane, polecam scanlina bo wszyscy go mają :p no ewentualnie mental ;) i żeby widoki były podobne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

moze z tymi koncowymi renderami to zrobimy tak jak RA napisal tworzymy ten sam material ten sam widok(kamerka) ten sam renderer aby bylo sprawiedliwie :)

master mam nadzieje ze to jeszcze nie koniec :)

hk--> witamy z powrotem ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daję cokolwiek by coś dać bugi są ale prace robiłem na szybko na bardzo szybko więć nie ma się co dziwić jeszcze dziś postaram się to zmienic z tym audi muszę się streszczac dlatego ze jadę 20 lipca na tyogdnie i mnie nie będzie

 

audi025bn.jpg

 

audi034su.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

no nie zawiedliscie mnie :( :( :(

czemu nie robicie szczegolow??

lukasz ta dziure pod swiatlem przednim zrobil jako osobny krztalt gdzie sa szczegoly wstyd :D

hk--> lol tylko nie mow ze to jest textura (swiatla) nie bedziesz modelowal ??

master--> cool ;)

 

tutaj moj progress

odrazu uprzedzam ze wiem ze zderzak i tyl maja mase bledow ale mam plan :D zderzak zostawie na koniec (poprawki) gdyz gdy bede poprawial w nieskonczonosc moze mi sie fura znudzic a jak skoncze to bez stresow popoprawiam :)

tyl jest jeszccze alfa wiec nie marudzcie za bardzo ;)

pozdro

 

116ba.th.jpg

 

129qd.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

kurcze hkropinski chyba mam deja vu .. patrząc na grill przypomina mi się twoja brera .. coś jest z tymi twoimi osłonami nie tak i tam i tu wyglądają jak stolnica - płaskie jak step szeroki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzecionek popraw ten wlot na dole

sysol masz maskę krzywą wyklep ją :)

Łukasz_S bardzo ładny model jedyne, co mi się nie podoba to przednie nadkole tam na rowku ma dziwny kształt

Master Kiełbaster ładne rendery model też niczego sobie

hkropinski popraw tylnie światło jakoś dziwnie rowki tam wyglądają

urban chyba sam widzisz co trzeba poprawić:)

nielot007 z tyłu jest trochę błędów ale sam je pewnie widzisz i daj jakieś większe screny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz_S - ładnie, ale coś tam w tylnim nadkolu nie tak, ktoś wogóle zrobił już poprawnie te nadkola? t

rzeba się wziąść do roboty bo zaraz mnie wszyscy wyprzedzą, ale jest tak gorąco że myszka się poci i nie działa jak należy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie przegladam ten watek i przegladam i dochodze do wniosku ze jestescie szaleni :D na autach sie nie znam wiec sie nie wypowiadam:) chyba ze juz to zrobilem :/ powodzenia wszystkim i jedynym problemem dla mnie bedzie sposob wylonienia zwyciezcy zostaje wam chyba rzut moneta bo modele wszystkie na wysokim poziomi :)

pozdrawiam i tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

marvey ale dlaczego takie rowki jak w malcu czy kredensie

to jest audi .. szpary nie powinny się tak rzucać (w oczy)

 

edit do nielota

oczywiście że to nie rowek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor -> dzięki;) niedlugo pewnie bedzie zorganizowana kolejna minibitwa na auta:D

 

pozdrawiam

 

edit:

hmm... wiec powiem tak:

mam duzy klopot i powaznie sie zastanawiam czy nie zakończyć prac nad modelem wlasnie teraz. chodzi o to ze pracując nad tylem musialem zaznaczyc przez przypadek troche krawędzi z przodu, a następnie przy uzyciu chamfera wszystkie się pomnozyly. teraz przod wygląda potwornie, widac to na moim ostatnim updeacie, nie wiem co robic bo ostatni zapis gdzie tego nie ma to postęp - w trakcie robienia szyb - nie chce do tego momentu wracac. zobacze jeszcze co sie da zrobic, ale niewiem czy bede dalej uczestnikiem tej bitwy.

 

edit edit:

urban -> dzięki:)

 

ok, jest lepiej, powiem ze nawet calkiem niezle;) nie bylo tak zle jak przypuszczalem, pol godzinki machania myszką po najgłębszych zakamarkach i wlotach audi q7 i jakos ten model znów wygląda.

 

audiq70293kq.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hkropinki rób nawet od poprzedniego zapisu model wygląda swietnie moim zdaniem jest najlpeszm z całej bitwy szkoda by było nie skończyć tak ładnie zrobionego autka bo w porównaniu do brery wygląda o 100 kroć lepiej nie poddawaj sie ;)

 

pozdrawiam

 

edit

 

hehe jest dobrze najlepsze jest to że się nie poddałeś ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

no co wy???

najlepszy modeling jest w wykonaniu łukasz_s

a później nielot007, hkropiński to dopiero 3cie miejsce

 

aha hkropinski -> masz ten sam błąd co łukasz_s on już poprawił a ty?? ;)

zaznaczyłem ci chodzi o krateczkę w małych wlotach

 

do tego jak ktoś potrzebuje to referka bieżnika do opony Q7

 

q75xv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

no to szkoda (pewno polska też się nie zgadza że nie wygrała mundialu :p)

hkropinski a poprawisz te kratki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje się że drobny update, ale tylko się wydaje:p bo zmieniłaem prawie pół siatki przodu

 

Łukasz_S - jak zrobiłeś to coś pod światłem? to jakiś osobny obiekt? ja wczoraj siedziałem z godzine na tym i cały czas mi kaszaniło powierzchnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności