Skocz do zawartości

[Games-News] Need for speed - Carbon


damusTo

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie taki jak underground 2 w czasach szybcy i wsciekli, taki jak most wanted w czasach zaszybcy zawsciekli, a nowy carbon czerpie pomysly z tokyo drift (np.: glownym elementem beda drifty, jazda po gorach, etc.) czy ta gra nie powinna nazywac sie tak jak film? szczerze to nie czekam na ta gre, bardziej czekam na nowego colina, to bedzie cos^^

 

Gadasz takie głupoty, aż ..... nie ważne

Przeciez gry sie nie pisze w 2 - miesiace! pozatym Drifting był głównym motywem U2.

 

Jakie widzisz nawiązania, chocią steścią miedzy F&F a NFSU? - jedyne takie ze sa tak i tu samochody..... a pozatym to NFSU było pierwsze, potem to sie rozkreciło... powstały jakies "filmy" o zabawkowych samochodzikach i EA nakrecona tym sukcesem dalej robi to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, będzie Viper.Tylko nie wiadomo który:) Mogliby zamiast SRT-10 czy nowego GTS'a dać starego dobrego RT/10.

Jestem za Chryslerem 300C (piękny wóz), Dodge Challengerem i Chargerem. Brakuje mi tylko Mazdy RX-8 i Fiata Seicento;)

 

EDIT:

Jednak gdzieś znalazłem, że RX-8 pojawi się w grze. A tak ma wyglądać 300C w NFSC:

http://needforspeed.sk/pictures/galeria/nfsc/scr/2028_big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak ja takiego języka też nie lubię nie mogę czytać takich tekstów żeby po chwili nie odpłynąć myślami gdzieś indziej ciągle czytając później cofam się parę wersów i czytam dalej, miesiące mijają a ja ciągle na pierwszej stronie ;-)

dlatego nie czytam regulaminów banków itd podpisuje w ciemno ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK drobne nie porozumienie za to ...

wiem juz ze nie mozna w polsce obiac pomysłu patentem to info z urzędu patentowego, em odesłali mnie do prawa autorskiego ale nie konkretnie znaczy że niby mam sie bronić takowym w tekj kwestii...

moze mnie ktos naprowadzi jak mam przygotowac ten pomysl by to nie budziło wadpliwosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zauważył że NFSy powoli umierają? Czy to tylko moje wrażenie? Nikt nie tęskni za Hot Pirsuitem? Według mnie to była najlepsza gra ze wszystkich nfs-ów. Te nowe nie da się grać dłużej niż dziesięć tras, bo dalej to juz sama nuda. Pierwszy Underground był nawet ciekawy bo wprowadził coś nowego, ale teraz to wszystko to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przyznam sie bez bicia ze MW byl dla mnie najlepszym nfs:p szczerze mowiac to ten porsche byl go**ny :p

 

 

 

darek - ano lubie, lubie bezmyslne strzelaniny, arcadowki, jedyne gatunek w jaki gram gdzie trzeba ruszyc troche glowa to rtsy. a za blad przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przyznam sie bez bicia ze MW byl dla mnie najlepszym nfs:p szczerze mowiac to ten porshe byl go**ny :p

jeśli lubisz arcadowe gierki dla dzieci, gdzie nawet hamulca nie trzeba używać... to ok, ale do cholery pisze się "Porsche"...

damusTo- to może machniemy kiedyś rundke po sieci?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ty, bo Most Wanted przejechałek 3 razy... :D

 

Ja przeszedłem Undegrounda 1 i 2, ale w MW już przy 8 z listy zrezygnowałem, szkoda mi było czasu bo i tak nic nowego dalsza gra nie wnosiła. Z samochodówek i tak niepokonany jest Gran Tourismo :P Co do Carbona to się zapowiada ciekawie, a jak będzie to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak to bedzie na peceta wyglądało

ja dużo nie wymagam lepsza grafika i klimat bliższy underground mnie zadowoli

teraz nie gram za dużo i niechciałby gierki co zabierze mi kilka dni życia :)

 

-edit-

ciekawa akcja promocyjna ztuningowana Subaru Impreza

jakby dawali to bym wzoł :P

 

subaruimprezawrxstinfscarbon200601wt7.jpg

dodatkowe info i fotki na autogaleria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikołek, spokojnie. Carbon ma się opierać na nieznacznie zmodyfikowanym silniku Most Wanted. Więc tak tragicznie chyba nie będzie. Zresztą gdzieś na jakimś z forów dotyczących Carbona ktoś napisał (bo gdzieś tam wyczytał:)), że gra będzie wymagać minimum procka 2,5 GHz i ramu przynajmniej 1 GB. A wystarczy teraz popatrzeć na oferty sklepów i tam są minimalne wymagania dla gry. Procek 1,7 GHz zalecane ( a nie minimalne) 1 GB RAMu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak czytajac wasze zdania powiem ze wedlug mnie hot pursuit byl jedna z lepszyhc czesci w sumie chyba ostatnia bez tuningowania...choc jest to gierka niby dla amerykanow jak ktos to powiedzial wczesniej z tym tuningiem... ok niech jest widocznie sie to sprzedaje i nie powinnismy az tak bardzo narzekac....moim zdaniem u2 i most wanted byly ciekawe a most wanted przycmil wczesniejsze wersje dosc mocno takie moje zdanie ....moze przez to ze poziom wcale nie byl taki niski i koncowka tez do prostych nie nalezala....ogolem pomysl z tuningiem kupuje bo juz sie przyzwyczailem do tego choc wiecej aut sie tym psuje niz upieksza:D....fajnie ze maja byc muscle cary troche stylu wkoncu...bo znudzily mnie te murcielaga i gallardo mimo ze pekne wozy...oby tylko 350 byla i drift przywrocili bo niezle sie mozna bylo przy tym rozerwac....

 

no nic oczekuje i nie moge sie doczekac choc zobaczymy jak to bedzie czy giga ramu podola;)

ps.i oby nie zmienili oprawy muzycznej czyt.engines sounds....to w most wanted przycmilo wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy byly te linki wczesniej czy nie....bo wolno mi net chodzi i nie bede wszystkiego przegladal ale polecam

 

oficjlany spis wozow...xD

http://www.nfs.com.pl/news.php

 

no i troche filmikow i informacj o trybach gry ...robi sie ciekawie szczegolnei drif po wzgorzu:)

http://youtube.com/watch?v=4yzI5b4jcrk&mode=related&search=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze to myślałem że nie wyrobią w podanym terminie i z demem i z premierą PC no ale jest na styk bo na styk ale udało się ...

Jeśli o sciaganie idzie to z servera EA em cos koło 4,8 KB/s więc faktycznie nie jest to expresowo zanim dopadniemy demo bedzie juz full wersja no ale i tak trzeba zachować właściwa kolej rzeczy ;) dam znać co i jak za jakies 34 h bo rzekomo tyle planuje sie to sciągać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem, zobaczylem i... no wlasnie. Zamiast liter mam kwadraty, a na samochodach nie ma materialow- http://img270.imageshack.us/img270/8315/afi4.jpg

Moze to wina zastepczej karty graficznej [MX4000...] ale Most Wanted dziala normalnie [na najnizszych detalach, ale dziala], a podobno Carbon ma nieznacznie zmodyfikowany engine MW [przynajmniej tak ktos napisal w tym watku]

Sciagalem z

http://www.saugcenter.net/board/filebase.php?fileid=333

Jesli ktos juz sciagnal i ma wszystko "normalnie", to prosze o podeslanie screena z menu zebym mogl podlapac podstawowa orientacje :P

 

 

EDIT:

No fakt, Marcin, nie zajrzalem nawet...

Czyli trza poczekac az naprawia moja karte, wrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, nawet w readme pisze ze nie obsluguje mx ;]

 

daj spokoj z NFS, sciagnij to co podał bzyku, 100 razy lepsze :)

 

Ok, ale nie wszytkim chodzi o ściganie się na torze w brykach które są oderwane od rzeczywistości.

W NFS chodzi o zabawę w pełnym tego słowa znaczeniu w brykach o którym się marzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamordowali grę !!

Litości.

Odpalam, detale na max i gicior niby ładnie, niby ładniej - choć aswalt mam przezroczysty ;) zakładam że to chwilowe, wypiściłem z camaro komin i ciekawie, ten optyczny tunig, sie odbywa, nie powiem eh no i dryfcik...

czas na dryfcik...

 

ZAŁAMKA !!!!!!

 

W trybie dryftu zachowanie sie pojazdu jest skandaliczne zrobili grę dla 5 nie dla 3 latków. Jak mogli, zamierzam wysadzić EA w powietrze, hm nie sami sie wysadzą z rynku czyms takim. Regularnie dryfczę Mustangiem w U2 lubie to, pięknie sie slizga, trzeba popracować i gazem i hebelkiem i kierunkiem jazdy, kontrą no miodzio.

A tu

A tu ...

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Sorry Winetu, uninstall in progress...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mogli to demo wydać z nawet dużym poślizgiem... Bo tak niedopracowanego to dawno nie widziałem ;), ta niestabilność, nie logiczność i na szybko podoklejane opcje... a już niesamowita przyjemność wjechania do wody po ostatnim wyścigu mnie po prostu powaliła ;)... Jak dopracują te górskie wyścigi to może być bardzo ciekawy-emocjonujący punkt w gierce, co do reszty to ehhhh, w MW bardzo miło mi się brykało, spodziewałem się że dodadzą do tego pazur wymagającego od gracza wprowadzania auta w te boczne brykanie... Cóż... ciekawe jak to się będzie mieć do produktu finalnego.

 

A co do dema od Bzyka to fakt- rewelka :], ciekawe jaki czas da się wycisnąć z Seata na tym torze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności