Skocz do zawartości

Scena 3D: Herbata


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

herbata wygląda dobrze, aż się pić chce. ale lepiej jest cytrynę rozdziabdziać z cukrem zanim się wleje herbatę, bo wtedy puszcza więcej smaku.

 

płatki też dobrze wyszły.

 

wafelek wygląda dziwnie, tak się to zlewa na kantach, może lepiej byłoby wymodelować poszczególne warstwy.

 

spodki mają ciut zbyt duży reflect.

 

DOF się zbyt szybko zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne ale wafelki za bardzo sie blyszcza o ile w ogole poiwnny miec refleksy i jakies plamy po prawej stronie tychze wafelkow, fajne szklo i herbata, miejscami refleksy wydaja mi sie za mocne. wykonanie 9/10.

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat pije kawusie i szamam fafelki :P

 

Fajnie by sie oglądało, gdyby nie ten gloom/mood/HDR czy jakiś tam blur na drugiej warstwie - troche psuje efekt (chyba coś takiego nałożyłeś, a jak nie, to nie bij). Ten róż jest troche rażący. Włączałeś GI? Chyba nie, bo cień zasłania 100% blatu. Po refleksie na łyżce widze, że to herbaciorka na świeżym powietrzu, więc cienie powinny wpadać w ciemny granat.

Ale ogólnie robi dobre wrażenie.

 

Rożyczki modelowałeś, czy diff + opacity? Pokaż siatke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem fajne, bardzo cukierkowie i przejaskrawione, ale to było zapewne zamierzone.

nie podoba mi sie kompletnie photoshopy DOF, juz lepiej byłoby dłuzej poczekac na rendering, a miec taki z prawdziwego zdarzenia ;)

bump na wafelkach jakos dziwnie wyglada. niby szczegol, ale jakos od razu zwrocilem na to uwage.

 

oswietlenie słabe. to są 2 omni z shadowmapami??? scenka jest na dworze, wiec mogloby byc jakies ladne GI i moze nawet ciekawe kaustyki od kubka z herbatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herbaty nie pijam ale tej bym chętnie spróbował, a co do wafli to wole kakaowe, a co do scenki to tak, materiał szklanki i herbaty ciekawie wyszedł, łyżeczka trochę za bardzo odbija otoczenie talerzyki mogą być płatki fajnie się komponują a materiał wafli to pomyłka a i caustyka mogła by być troszkę ostrzejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zwróciłem uwagę na tę pracę, chociaż tego typu raczej mnie nie robią:) Pić mi się zachciało aż i lecę sobie zrobić teraz:D Kolorystyka, kompozycja, DOF super jak dla mnie:) Coś w ciasteczkach mi nie leży, ale nie potrafię określić co to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania: Dzięki. Ja osobiście najpierw wypijam herbatę, a później... zjadam cytrynę hehe. Oczywiście nie przy ludziach : ]

MaGuu: Thx. Jednak chyba tą animację odłożę na później, bo ten obrazek w oglądanej rozdzielczości renderował się 122h. Około 98% czasu renderowało się szkło. Trochę z nim poeksperymentowałem i taki był tego efekt.

t0m3k: Dzięki. Faktycznie, wafelki się trochę błyszczą, ale przez przypadek. Plamy to post-produkcja, ale z niej się nie wycofam ; ]

voyager: true true, jest taka lekka poświata. Ale wszystko jest utrzymane w klimatach glamour, więc ten róż i glow jakoś tam współpracują : ] GI jest, lecz zginęło w drodze post-produkcji. Płatki są modelowane, zapodam siatę później. Thx.

mkk3a: Thx. Próbowałem z tym Maxowym DoF’em, ale w Brazilu pewne funkcje nie współpracują razem. Ale może to i dobrze, bo prawdopodobnie jeszcze miałbym przyjemność słuchać wentylator przez sen hehe. Bump nie wygląda bumpowo, bo to displacement.

mrkrzysiek: akurat miałem tylko waniliowe, to takie zeskanowałem : ] Thx.

XaoC: hehe spoko, thx.

pikSar: Thx : ]

zio_mal: Thx : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności