Skocz do zawartości

Silver Award : Golec


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

Ania widzę coraz większe postępy u ciebie, bardzo ładna z klimatem pracka!

Gratuluje miejsca na głównym banerze forum!!!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka naprawde swietna, niewiem ale mi chyba w tej pracy to sie wszystko podoba... na poczatku mialem wrazenie ze przez ten kadr cala pracka leci troche na lewo, ale teraz to juz sam niewiem... najbardziej mi sie rzucaja w oczy te trzy obiekty golec, aparat, i kaktus, i wlasnie sie tak zastanawiam czy to bylo jakos zamierzone ? czy poprostu tak wyszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna, przemyślana praca. Do stolarki okna mógłbym się przyczepić, mówiąc jednak szczerze niespecjalnie mi ona przeszkadza.

Stworzonko dosyć dziwne. Jeśli miałbym się przyczepić to przyczepił bym się właśnie do tego śmiesznego kolesia. Niewątpliwie wykonanie takiego łysolka w 3d jest dosyć trudne (przynajmniej ja bym miał z tym największe kłopoty)... Łapki, ogon, ryjek wyglądają ok. Tułów jest jednak mało przekonywujący... Cały jest jednakowo pomarszczony a w takich miejscach jak np. brzuszek skóra powinna się troszkę bardziej napiąć. Materiał miejscami wygląda bardzo fajnie. Jednak znów braki wychodzą na tułowiu gdzie wypadało by go zróżnicować... miejscami zagęścić zmarszczki... tam gdzie skóra jest bardziej napięta wygładzić teksturę... dorysować jakieś skazy typu krostki itp. Materiał nie sprawdził się również na drugiej od końca połowie ogona, który wygląda jak by był plastikowy (szczegół :P).

 

Całość robi bardzo pozytywne wrażenie. Widać włożoną pracę. Takie detale jak serwetka (świetna) , bardzo ładny aparat i roślinki przykuwają uwagę. Miły, leciutki klimat, dobry pomysł.

 

Ps. Idealnie trafione prześwietlenie na kaktusie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nie banalne podejście do grafiki. To zasługuje na słowa uznania, No i oczywiście warsztat też niczego sobie. Taka właśnie powinna być grafika w zcasie gdy mamy zlew wyczesanych samochodzików i sterylnych wizualizacji. Brawo za odwagę w podejmowaniu nowy scieżek ekspresji artystycznej. No i oczywiście 5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafalek20

No render na wypasie.Tylko troche mnie denerwuje to zwierzatko,moglas zrobic np. wiewiorke z orzechem,bo to cos nie pasuje za bardzo to otoczenia

Ocenka 9/10 Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności