Skocz do zawartości

Scena 3D: disco dance


lezion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czesc ! :) wczesnie zaczynasz , a to oznacza, ze na pewno cos z Ciebie będzie jesli tylko się nie zniechęcisz.

 

idąc dalej, wiek nie ma tak wielkiego znaczenia, znaczenie ma ile w tym siedzisz :> (jak będziesz miał 18 to powiesz, że od 5ciu lat , ja mam 19 i robie 2,5 roq xDDD)

 

co do samej sceny :

 

kompozycja i kadr spoko, natomiast cała reszta do wymiany/poprawy. tekstury, modele, dosłownie wszystko. poszukaj sobie w google'u referek głośników, pościągaj jakieś teksturki i zacznij powoli przerabiac tutosy :)

 

Pozdrawiam i cwicz dalej, świetlana przyszlosc przed Tobą : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam mam 14lat i podziwiam efekty jakie uzyskałeś /sam na razie nie zagłębiałem się w render ,oświetlenia , teksturowanie itd. bo się uczę samego modelingu więc mogę się wypowiedzieć tylko na temat niego bo efekty to na razie dla mnie czarna magia. Więc model są dość przeciętne założę się , ze gdybyś nad nimi posiedział choć 2h dłużej to by było widać lepszy efekt bo te głośniki: to gołym okiem można dostrzec jak użyłeś np .opcji exturde czy też po prostu zaznaczyłeś polygony i przesunąłeś . Ale sądząc po modelach to raczej chciałeś osiągnąć ciekawe efekty a nie super modele więc moja ocena to 7/10 za efekty nie biorąc pod uwagę modelów. trzymaj tak dalej nie zniechęcaj się, im wcześniej się zaczyna tym lepiej ja już u siebie widzę postępy choć małe ale w bardzo krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam przerobienia pary tutków ale tak ze zrozumieniem tego co sie robi i poczytanie lub pobawienie sie opcjami maxa a najlepiej wszystko naraz

 

ps tak apropo niewiem ja wrzuciłem swój pierwszy model jak juz wiedziałem 50 tego co wiem teraz czyli posiedziałem pare długich nocek dni a dopiero wtedy pokazałem pracke nie poto rzeby sie pochwlic ale poto rzeby dobrzy ludzie powiedzieli mi co jeszce powinienem zrobic a tutaj ostatnio pojawiaja sie pierwsze paracki osób po 2 dniach w maxie no i co mozna powiedziec wszystko do wymiany ale chyba nie oto w tym chodzi zeby ktos powiedział wszystko do wymiany tylko rzcaj popraw to a bedzie dobrze czy cos w tym stylu

 

pps moze by dał rade utworzyc jakies forum dla bardzo poczatkujacych :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja mam 97lat i musze powiedziec, ze yyy co ja miałem napisac, achhh ta skleroza głupia.... :]

 

Dobra koniec zartów, scena słaba, bardzo słaba, ale jak na początki to jest jasne ze nic zachwycającego sie nie da zrobić, poprostu duzo wytrwałości, czytania tutków no i bedzie coraz lepiej.

Co do wad w scenie jest ich duzo: kula, te niby głosniki gumowe, a tak ogólnie to nie wiem czy duzo osób zmiescilo by sie do tej "dyskoteki" a jak jzu to krasnoludki bo kula jest za nisko.

Tyle ode mnie, mam nadzieje, ze nie uraziłem a jakos zmotywowałem :]

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ma 30 i sie nie chwale

 

duzo roboty przed tobą, skup sie na modelowaniu, a oswietlenie i efekty pozniej i pamietaj to nie wyscigi, czasami trzeba pare dni pokombinowac zeby wyszlo cos co mozna pokazać

 

 

----edit

mówcie mi TATO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby co w moim wątku nie zależy mi żeby ktoś mnie głaskał >to tak na marginesie żeby ktoś nie myślał że napisałem to tylko po to żebyście dawali same pochwały itd. na tym akurat mi nie zależy bo sam wiem ze mój model to kicha........ A wypowiedź tutaj odnosiła się tylko efektów, bo jak na pocz. przyznacie, że nie najgorsze (na bardzo początkującego żeby nie było) ;)a co do modeli no to wole przemilczeć……………

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziales kiedys kwadratowego malucha??:P

 

Master....lozko wodne nie jeswt takie "pulchne" to jest stool mixerski z 2ma skreczing maszines!! tu sie robi skrecze!! podloga podobna do "saturday night fever" moze jakas scena z teledyski disco polo!:)

 

praca na poziomie "wstawilem boxa...patrzcei jestem poczatkujacy ale umiem wstawic boxa!!" zeby cos soba repprezentowac trzeba sie troche nauczyc...a 1sze prace nigdyneui sa zadwoalajace wiec nie trzeba ich pokazywac! life is cruel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałem ze maluch jest kwadratowy tylko kanciasty / porównaj sobie malucha z np. nowym golfem. Nie wiem ale dla mnie fiat jest kanciast nie wiem jak dla ciebie.......... poza tym moja wypowiedź miała charakter nie z pretensjami a z ironia że każdemu dach sie nie podoba a mi nie wiadomo czemu tak co nie znaczy że został dobrze wykonany!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 23 maxa skrobie od miesiaca i dajcie w koncu chłopakowi spoku moze rosnie nam nastepny baginski podejdzcie do tego wten sposób gościa napdniecie i zamknie sie w sobie i albo da sobie spokuj zmaxem albo w tym lepszym wypadku bedzie się bał wrzucic jaka kolwiek pracke i nie uzyska moze cennych rad które bedą miały wpływ na jego rozwój w tym kierunku mi sie wydaje ze wystarczy tu napisac ogólnie bardzo słabe modele tekstury oświetlenie i tak dalej i przerób kilka tutków a nuie kurde stary co ty wrzucasz schowaj sie z tym daj sobie spokuj według mnie krytyka jest dobra ale musi byc konstruktywna czyli to jest zle zrób tak i tak a bedzie lepiej:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności