Skocz do zawartości

Max3d.pl Community - Game tournament.


chveti

W co gramy ? :)  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W co gramy ? :)

    • RTCW Enemy Teritorry (Pojdzie Każdemu) (Darmowa)
      31
    • Quake III Arena (Pojdzie Każdemu)
      7
    • Call Of Duty Unitred Offensive (Pojdzie Każdemu)
      3
    • Call Of Duty 2 (Pojdzie Każdemu na DX7)
      5
    • Battlefield 2
      2
    • Battlefield 2 Demo (Darmowa)
      4
    • Americans Army 2.0 (Darmowa)
      4
    • Gunz The Duel (Pojdzie Każdemu) (Darmowa)
      2
    • Warrock (Pojdzie Każdemu) (Darmowa)
      1
    • Counterstrike (Pojdzie Każdemu)
      10
    • Counterstrike Source
      3
    • Unreal Tournament (Pojdzie Każdemu)
      0
    • Unreal Tournament 2004 (Pojdzie Każdemu)
      7
    • Medal Of Honor Allied Assault (Pojdzie Każdemu)
      1
    • Call Of Duty (Pojdzie Każdemu)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 738
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak ja mam ;) + 2 serwy jeden 32 slotowy

 

Hmmm mozecie sciagnac sobie csa na nonsteamie...

 

Konto jest potrzebne gdyz posiada ono informacje o kluczach rejestracyjnych gier jakie posiadasz na liscie (zakupione gry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hkropinski niechce pisac o crackowanych csach , napisalem tylko "nonsteam counter-strike 1.6" nic wiecej nie bede sie rozpisywal bo jeszcze dostane banana od obroncow ucisnionych ;d

 

ET brzmi calkiem niezle :D jeszcze 3 godzinki i mi sie sciagnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce grać...głosuje na ET bo w Quake nie mielibyście ze mną szans...a UT już nie mam...usunołem a nie mam płytek. Musicie się zdecydować o której...i załozyć jakiś serwer. Niedziela by była chyba najlepsiejsza na gre. Mikrofon też przygotować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała instrukcja ET:

 

Limbo Menu:

 

Jak dobrze wiemy nie da się zacząć grać w ET bez kontaktu z Limbo Menu. W tymże menu, dostępnym defaultowo pod klawiszem L wybieramy stronę po której gramy, klasę, uzbrojenie, spawn point oraz zapoznajemy się z objectivami mapy. To ostatnie jest w szczególności ważne gdyż w grze Enemy Territory podstawą jest wiedzieć gdzie i po co trzeba być żeby mapa zakończyła się zwycięstwem naszej strony.

 

Głownymi częściami Limbo Menu jest duża mapa na środku, grupka ikonek po lewej stronie, pod mapą pole tekstowe Objectives a po prawej wybory związane bezpośrednio z graczem.

 

między ikonami wyboru klasy postaci po prawej stronie a twarzą żołnierza mamy miejsce na wpisanie Nicka w grze.

 

Na samej górze widzimy czas do końca mapy(Mission Time) oraz czas do następnej fali posiłków czyli respawnu(Reinforcements)

 

2 dosyć duże i dobrze widoczne flagi po prawej stronie służą do wyboru drużyny w której mamy zamiar grać - Allies lub Axis. Możemy także wybrac ikonę "oka" czyli tryb Spectatora.

 

Nad flagami widać Twarz wybranego przez nas żołnierza a pod flagami możemy dokonać wyboru klasy - tutaj mamy do wyboru kolejno - żołnierza, medyka, inżyniera, field opsa i covert opsa.

Po dokonaniu wyboru klasy zwracamy uwagę na okno pod flagami gdzie wybieramy naszą broń, najpierw wybieramy broń z 1 slotu - pistolety: można dokonywać tutaj zmian gdy ma się umiejętność obsługi ciężkich broni/lekkich broni na poziomie 4 gdzie zamiast standardowego pistoletu możemy wybrać - 2 pistolety(akimbo)/SMG(thompson/mp-40)

drugi slot - broni dwuręcznej zawiera dla żołnierza - moździerz, Panzerfaust, MG-42, Miotacz ognia lub SMG, dla medyka - jedynie Thompson/MP-40, dla inżyniera - Thompson/MP-40 lub M1 Garand/K-43, dla Field opsa - Thompson/MP-40, dla Covert Opsa - M1 Garand S/K-43s, FG-42 lub STEN'a.

 

Po dokonaniu wyboru broni zaczyna nas interesować duza mapa na środku ekranu gdzie widzimy różne ikonki - flagi, skrzynki, Dynamity itp. - możemy użyc filtru ikon po lewej stronie by włączyć/wyłączyć wyświetlanie kolejno ikon od góry - Spawn Pointy Axis, Allies, Spawny zdobywalne, Command Posty, Stojaki z apteczkami/amunicja, Objekty do budowania, objekty do wysadzenia, cele taktyczne.

Po wybraniu teamu ikony objektów do zbudowania czy wysadzenia będą odpowiadały tym które nasza druzyna ma zbudować/wysadzić. W ten oto sposób możemy się dość łatwo zorientować gdzie biec i co budować. Ikonami Plusa i Minusa mozna zmniejszać lub zwiększac rozmiary migających ikon żeby lepiej widzieć drogi, przejścia i tym podobne.

 

Pod mapą jest widoczne okno z tekstem a obok niego okno ze zdjęciem, tekst przewijamy za pomocą strzałek w górę i w dół na buttonach między tymi dwoma oknami, strzałką w prawo nad nimi zmieniamy opis kolejnego celu mapy - wraz z wyświetleniem jak dana rzecz czy cel wygląda co jest pomocne w zidentyfikowaniu tego podczas gry.

 

Obok oblicza żołnierza widać miejsce na umiejętności i punkty XP(doświadczenie)

 

Gdy już zorientujemy się co robić wciskamy OK lub cancel by anulowac nasz wybór i powrócic do poprzedniego zestawu - tzn spectatora lub poprzedniej konfiguracji broni w przypadku gdy zmieniamy klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki macie poziom w te gry? Wymiatacie?
Ble..ja sie nie będę chwalił ale |CS-Staff|*sniper

Nie bez powodu jest sniper :>

 

 

Mnie jutro nie ma ale możecie sobie pograć.

Ja bym sugerował niedziela 19:00-20:00

Spotkamy się na TeamSpeaku

Namiary dam

po jutrze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym obstawał przy ET nie grałem długo ale jednak to wolf :] Ja moge dziś jutro i wogole :p dawajcie zrobimy ustawke na jakims TS`ie i dokładnie wszystko ustalimy :]

CS dobry ale nie wiem gdzie moge to sciągnąc i czy jest free ? wogole ile zajemuje instalka ?:D

Jak cos to na GG pisać kto dziś zagra w ET i gramy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jak sie umawiamy ? Moze na TS`ie by pasowało ? zawsze łatwiej wtedy bedzie podać nazwe i ip serwa. Mi tam wszystko jedno tylko chciałbym sobie dziś zagrać :D

[+]Polecam do szukania serwerow All seing eye szybko łatwo i przyjemnie, poza tym przed nickiem nalepiej dajmy sobie [max3d] (u mnie wygląda to tak: [max3d]hcpiter3d tak abysmy wiedzieli kto jest z teamu max3d :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności