Skocz do zawartości

Max3d.pl Community - Game tournament.


chveti

W co gramy ? :)  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W co gramy ? :)

    • RTCW Enemy Teritorry (Pojdzie Każdemu) (Darmowa)
      31
    • Quake III Arena (Pojdzie Każdemu)
      7
    • Call Of Duty Unitred Offensive (Pojdzie Każdemu)
      3
    • Call Of Duty 2 (Pojdzie Każdemu na DX7)
      5
    • Battlefield 2
      2
    • Battlefield 2 Demo (Darmowa)
      4
    • Americans Army 2.0 (Darmowa)
      4
    • Gunz The Duel (Pojdzie Każdemu) (Darmowa)
      2
    • Warrock (Pojdzie Każdemu) (Darmowa)
      1
    • Counterstrike (Pojdzie Każdemu)
      10
    • Counterstrike Source
      3
    • Unreal Tournament (Pojdzie Każdemu)
      0
    • Unreal Tournament 2004 (Pojdzie Każdemu)
      7
    • Medal Of Honor Allied Assault (Pojdzie Każdemu)
      1
    • Call Of Duty (Pojdzie Każdemu)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 738
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesli ktos z was aktualnie jest na jakims spoko serwie... to podajcie IP... albo wlaczmy all seing eye i pierwsze literki tak jak pisal hcpiter3d dajcie w nawiasach - [max3d] -- i najwyzej sie jakos znajdziemy... chociaz to malo realne -- najlepiej dac jakies konkretne IP... i wszyscy wskocza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentaller masz miernego prowajdera ;) nie wazne JAKIE MASZ LACZE czy 64/64 czy 128/128 czy 1024 / 1024 ! kod sieciowy gry jest tak zrobiony ze wykozystuje od 6 do 8 kb przychodu (downloadu inaczej) i wychodu 4-6 kb (wysylania) ;)

Sprawdz tracerty przez jakie serwery idzie twoje polaczenie do serwera i zobaczysz ze to u Twojego dostawcy lacze nie wyrabia nie pod zwgledem transferu, a pod zwgledem predosci przesylania tych danych.

Ja mam lacze 128/128 i mam polaczenie miedzy serwerowe na najlepszym i najgorszym serwie przez ktore przechodzi moje polaczenie od 5ms do 20 ms ;) sprawdz swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie dopiero sciagnal et elo ... ;D

 

edit:

 

mam pytanko jak skonfigurowac gierke pod lacze? sa jakies komendy jak w csie ? np. rate, cl_rate cl_updaterate cl_cmdrate itp ?

 

Niechce robic konfiga ani sciagac defaltowe sa najlepsze ale ustawienia dla polaczenia musza byc bez tego nie idzie ;) wiec jak ktos ogarnia to niech napisze :)

 

z gory dzieki ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentaller masz miernego prowajdera ;) nie wazne JAKIE MASZ LACZE czy 64/64 czy 128/128 czy 1024 / 1024 ! kod sieciowy gry jest tak zrobiony ze wykozystuje od 6 do 8 kb przychodu (downloadu inaczej) i wychodu 4-6 kb (wysylania) ;)

Sprawdz tracerty przez jakie serwery idzie twoje polaczenie do serwera i zobaczysz ze to u Twojego dostawcy lacze nie wyrabia nie pod zwgledem transferu, a pod zwgledem predosci przesylania tych danych.

Ja mam lacze 128/128 i mam polaczenie miedzy serwerowe na najlepszym i najgorszym serwie przez ktore przechodzi moje polaczenie od 5ms do 20 ms ;) sprawdz swoje :)

jak to dobrze dowiedziec się czegoś nowego ;]. pomimo tego lubię swojego providera ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec ja zapodaje..... dla ET -- tak jak wczoraj IP 212.191.170.170:27990 (NA TO IP SIE LOGOWAC BO WCZORAJ GRALISMY NA TYM SERWIE... MOZE DISIAJ TEZ BEDZIE WOLNY - JELSI NIE TO ZNAJDZIE SIE INNY)---- godzina 23.30 :) --- do zobaczenia -- i niech wygra lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsdze z gierkami jest to że nawet jeżeli mam te swoje 7mbitów na sek gra wykorzystuje 3kbps, to jak mam włączone ściągnanie jakiegokolwiek pliku na p2p(nawet jeżeli będzie 10kbps) to na pewno gra będzie miała mega laga.

 

Unreal Tournament 2004(wymiata każdego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra... z hunterem nie ma co grac ;) - wlasnie mnie rozwalil chyba ze 100 000 razy ;) no ale jak bedzie duza grupa to zawsze moze uda sie zdezerterowac :D

 

 

junior... ja z checia -- ale musze sobie przypomniec jak to szlo... i odzyskac moje cd -- tony 3 -- w jednym triku cos ok 1 000 000 pkt -- ale bez riwerta bo mam 4 przyscikowego pada :).... ehh to tez bylo w tamte wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsdze z gierkami jest to że nawet jeżeli mam te swoje 7mbitów na sek gra wykorzystuje 3kbps, to jak mam włączone ściągnanie jakiegokolwiek pliku na p2p(nawet jeżeli będzie 10kbps) to na pewno gra będzie miała mega laga.

Wiesz jest nowa technologia zrobiona pod procki amd w nowych plytach glownych gdzie jest zintegrowana karta sieciowa (niechce mi sie szukac nazwy alej ka bedziesz chcial to znajde) jest takie cos ze karta sieciowa jakoby wykrywala ktore pakiety sa "wazniejsze" dzieki temu grajac w gre mozesz bezproblemowo sciagac w tle i nie miec lagow w grze :) poniewaz pakiety z gry beda wykrywane jako te wazniejsze i wyslane w pierwszej kolejnosci a sciaganie bedzie mialo laga ;)

 

Hunter - znasz jakies komendy na ustawienie polaczenia sieciowego optymalnie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli jaki jest ostateczny termin? Dzisiaj 23:30?

BTW czym ściągacie, bo ja mam falsh geta i załamuje się totalnie. W przypadku ET udało mi się ściągnąć za drugim razem, ale ET w stosunku do AA zajmuje dużo mniej. A właśnie skończyłem ściągać AA i są błędy, nie chce zaczynać drugi raz bo pewnie znowu coś nie wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności