Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Nissan Skyline R34 GT-R


sikham

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Samochodzik jest superowy.[wow]

Felgi wyglądają nie najgorzej tylko według mnie są trochę przychudawe.

Jak zrobiłeś już je to przydałoby się zrobić coś z tymi tarczami hamulcowymi, bo wyglądają okropnie.:(

Ogólnie samochód jest eXtra i czekam jak skończysz, aby umieścić sobie go na pulpicie.

Pozdrowienia i trzymaj tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wlasnie lakier bardzo sie podoba :D Chociaz moglby byc troszke bardziej pomaranczowy bo teraz jest taki bardzo kanarkowy:] Co do materialu szyb to sie nie wypowiadam bo i tak beda przezroczyste. Acha i zwieksz profil opon przynajmniej do 30mm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu zrobiles zaj. felgi... tylko ja bym je troche powiekszyl...

widze chyba malego babolka w gornym rogu przednij szyby tam gdzie u ciebie siedzi kierowca :) czyli tam gdzie normalnie jest pasazer :)

greets :)

 

ps mi tam sie lakier podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o:o:o super model jak zawsze zreszta w twoim wykonaniu ;] nibede sie wypowiadal co do lakieru bo i tak najlepszy bylby srebry z jakimis fajnymi dziarai z boku w stulu Underground ;] a co do fell to chyba rzeczywiscie przydalo by sie je powiekszyc ale i tak wygladaja booosko ;]

 

P.S

To jak zrobiles ten lakier ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo moze bedzie jeszcze ladnie ;)

 

jesli i tak robisz to w szopie to zmniejsz saturation lakieru bo sie swieci, no i moglbys wrzucic chociaz dla materialu szyb ten widoczek w environment bo brakuje refleksow. ale ogolne chyba najladniejszy twoj reder jaki widzialem i auto fajne mimo latawca na d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż sikham wygląda ładnie, ale . . .

. . .gdzie jest kierowca????

jak już robisz samochód w ruchu to rób 1 z 2 rzeczy: pokazuj go z takiej perspektywy żeby nie było widać fotela kierowcy, albop ta lepsza opcja zrób jakiegoś facia ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas

ale najlepiej wyszlo ci czarny lakier z czerwonymi siedzeniami a sprobuj czarny lakier z zoltymi siedzeniami i np lusterko zolte i weisz niektore elementy na zolto wiesz o co chodzi zagraj w Need for speed underground to bdziesz lepiej wiedzial o co mi chodzi... i radze zrob tak przynajmniej na probe by pokazac bo tak wyglada super extra. rownie dobrze mozesz strzelic jakas naklejke \"Pionner\" :p na szybie tylnej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to mają niecodzienne pomysły:)

Sikham, nie skusiłbyś sie na wymodelowanie tego kawałka toru? Nie byłoby wtedy problemu z dobraniem oświetlenia i \"gryzieniem się\" kolorów.

Ten compositing nie jest zły, ale do doskonałości sporo mu brakuje. Mógłbys dodać jakiegoś plane\'a z texturką, który udawałby odbicie linii drzew czy czegoś takiego:) Wg mnie lepiej by wyglądałbok auta i ,jak juz wspomniał akdsn, szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saczek_XTRM tu cie mam przecież niewidac fotela kierowcy bo kierowca siedzi po prawej stronie nie tak jak w Polsce po lewej :]

 

na obrazku jest 0 photoshopa to \"czysty\" render z maxa :) w envie niema żadnej mapki hdri myśle że jak wrzuce jakąś z chmurkami itd też bedzie to troche inaczej wygladać zresztą zobacze

 

Szczupal niemoge dac nalepki Pioneer bo mnie Sony powiesi za ... na drzwie :] pozatym troche mi niepasuje tuning z nfsu do tego samochodu (chyba go za bardzo lubie żeby go szpecić ;P)

 

btw Akdsn

to do tej pory było az tak źle :(

i mi niepowiedziałeś :((((((((((

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności