Skocz do zawartości

Model 3D: Głowa (UPDATE)


patry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

noo wreszcie widać ze troche bardziej się postarałeś pamiętaj że w modelowaniu nie jest ważne w ile godzin minut (sekund ^^) coś zrobisz nawet jeśli będziesz chciał zrobić głupią kule żeby ładnie wyglądała pracuj nad nią nawet 6 h tylko aby się podobała tobie i innym.

 

p.S ale kazanie walnołem co nie XD heheheh no ale jak na początku powiedziałem widać postępy :D tylko nie opadnij na laurach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kuba pisze braniesz w slepa uliczke...

ty robisz za kazdym razem nowa glowe?? czy jedziesz na jednej i tej samej??

pokaz siatke:)

i jak mozesz pokaz referki z jakich korzystasz

i pamietaj rob wolna poswiec na jedna czesc glwoy np. usta pare godzin :)

pozdro i powodzenia i sie nie zniechecaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..::Krzysiek M::.. - niestety napewno nie będzie ładna, bo siatkę spiepszyłem (nie jest taka jak na moich referkach) a od nowa nie chce mi się już robić.

Ale jeśli zauważyliście to cały czas robie w kółko (auto, wizka, głowa) i jeśli pamiętacie, to moją Toyotę Celicę robiłem po prawie rocznej przerwie w 3d tylko dla treningu (mój pokój i ta głowa też jest TYLKO dla treningu).

Teraz po głowie znowu będzie auto, ale to już będzie do mojego portfolio i na 100% będę się bardzo starał, żeby wyszło b. dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli coś trenujesz to robisz to po to żeby się doskonalić lepiej popraw tą siate bo można wiem bo sam robie głowe i widziałeś ją (mój psychol ^^ ) ludzie z forum powiedzieli żeby zacząć ją od nowa bo miała do dupy siate to robie ją odnowa i jest już lepiej !!! więc przemyśl sobie sam to wszystko grrrr :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżli robisz coś na raz to faktycznie może i siatka znaczenia nie ma, ale jeżeli zamierzasz robić jeszcze coś w maxie to owszem siatka ma znaczenie, narazie może i zadowala Cię efekt, ale później np. będziesz chciał z tej facjatki zrobić dżordża kluneja i już Ci nie wyjdzie bo siatka będzie Ci się źle rozkładać i nie oddasz podobizny, idąc dalej będziesz chciał animować główkę też troche dupa wyjdzie bo będzie sie źle układała. Siatke musisz układać tak jak powinno się ją układać bo nauczysz się źle, nabierzesz złych nawyków i będzie Ci trudniej zrobić coś później dobrze. Lepiej siedzieć do upadłego aż wyjdzie tak jak powinno niż 5 razy podchodzić od nowa i za każdym razem robić źle

pozatym pomijając większość niedoskonałości to twarz jest ewidentnie za szpiczasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glowa9kv2.jpg

 

Jeszcze tylko zęby i chyba będzie już koniec.

 

Ale nie martwcie się, jak zrobie auto, potem jakąś wizkę to znowu bęzie głowa, ale wtedy nei będę robił ją na speeda (tak jak tą robiłem) tylko będę skrobał, aż będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1st : no coment

 

2nd:facet zeza chyba ma

 

3rd: włosy za uszami odchodzą

 

4rd: usta wydają się być fciśnięte

 

5rd: popracuj nad materiałem skóry

 

6th: zmień materiał oczu

 

7th: myśl co robisz bo jak do tego się nie przyłożysz to kolejne też będziesz olewał

 

8th : na początku mówiłeś że chciałeś zawsze zrobić głowe i nie wspominałeś o żadnym treningu

 

9th: jak wstawisz ją do wipa to są dwa wyjścia

 

1 : oleją ją wszyscy i szybko pujdzie w zapomnienie

 

2 : stanie się pośmiewiskiem i będzie długo na finished works a tego chyba nie chcesz

 

10 : jak chcesz trenować to nie w wipe tylko sam

 

11 : jak chcesz coś wypuścić na finished i chesz żeby to było ładne to wrzucaj do WIPA i ciesz się że ktoś to krytykuje bo nie zrobisz z siebie głupka gdy wrzuciś marną prace do finished

 

12 : again no coment :/

 

przemyśl to

 

edit :

 

sorry o tym treningu ale byłem wkurzony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1st : no coment 12 : again no coment :/

no comment

 

10 : jak chcesz trenować to nie w wipe tylko sam

podaj jakieś konkretne powody...

 

9th: jak wstawisz ją do wipa to są dwa wyjścia

1 : oleją ją wszyscy i szybko pujdzie w zapomnienie

2 : stanie się pośmiewiskiem i będzie długo na finished works a tego chyba nie chcesz

bzdury gadasz

 

Patry, powoli opanowujesz modelowanie, daj sobie spokój z tą główką i zaczynaj następną, to najlepszy trening, wyciągnij wnioski z tego jakie błędy popełniłeś, przeczytaj i weź do serca rady innych, poszukaj konkretnych referek, tutoriali i siatek innych też nigdy za wiele. Pamiętaj że podstawą w modelowaniu organiki jest znajomość anatomii a w szczególności form jakie tworzą poszczególne mięśnie i kości "na zewnątrz" modelu. Polecam zawsze mieć lusterko przed sobą, czasami może ułatwić życie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna głowa jak na 1 raz/prób 7 ;]/.... ten fryz mi się ogólnie troszkę nie podoba pod względem technicznym no i jak inni powiedzieli materiał oka ale dla mnie to i tak super ..... nie poddawaj się pomęcz jeszcze ta głowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności