Skocz do zawartości

Silver Award : Azyl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wow... kolejna super pracka. Klimat, szczegół, kolorki... poprostu wszystko siuper.

 

Ile zajeło Ci stworzenie tego dzieła??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jednym piwku, uhuhu to szybki jestes, ciekawe co powstalo przy nastepnych :D

 

Szkoda ze wszedzie dajesz ta pajenczyne, bez niej wygladaloby o niebo lepiej ... troche wturna jest we wszystkich pracach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nieźle - ciekawy pomysł, chociaż na usta mi się ciśnie "ja to już gdzieś widziałem". Ale wykonanie pierwsza klasa - trzyma klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się przyłączam, bardzo fajnie ci to wyszło. Nad woda mógłbys jeszcze popracować, pozrzynaj może od Ajwazowskiego. Kadr, jak już powiedziano, nie potrzebnie taki centralny i jeszcze podkreślileś to łódeczką, a tu aż się prosi o wykorzystanie skosu który tworzy perspektywa i klasyczny złoty podział.

 

...ale jak wciśniesz to w tą swoją ramkę to chyba pojade do Wałbrzycha i rzuce w ciebie kanapką z serem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze zreformowałesz od tej ramki...Bo miałem juz dosc twoich ramek, naprawdę przeskadzały...robisz postępy...widzę ze łączysz z Starowieyskim z Beksińskim :D

Popracowałbym nad falami, więcej szczegółow, i chmurkami też, są za bardzo zblurowane. Ale łodeczka jest za to gites...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze dzięki wielkie.

Z ramkami już na pewno ende.

Jeśli chodzi o technikę to jest tak:

cała geometria powstaje na obiektach które tworzę lub czasem "pożyczę" z jakiejś foty.

Przesuwam je, kopiuję, rozciągam, rozmywam, powoduję , że są mniej lub bardziej przezroczyste. Dużo balansu kolorem, jaskrawością i takimi innymi. Podmalówki macham Tabletem - zwykłym Quadpenem.

Photo PAint jest beznadziejny jeśli chodzi o sam painting ale jeśli chodzi o ustawienia obiektów - bardzo mi odpowiada.

 

Nie wiem do czego to zaliczyć McMiriam. Może podpowiecie?

MisiekHC - Racja, Ciężko jest od mistrza uciec, szczególnie wtedy kiedy nie ma się do tego zamiaru.

 

Pozdrawiam serdecznie artystów grafików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, proste a jakże skuteczne - a co do klasyfikacji to dla mnie przynajmniej novum, nowy sposób może na stworzenie czegoś fajnego. Choć jednak z drugiej strony to cosik pomiędzy fotomontażem a matte. A od dziś proponuję nazwę "MARONSKI".

 

Powodzenia i dalszych piknych pracek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne MCMiriam ma na myśli mattepaint. Aczkolwiek w tym haczyk że to nie jest technika* wykonywania pracy, a więc nie może być czegoś pomiędzy montażem a mattepaintingiem, skoro mattepaint może być w 100% montażem:)

 

*Co ostatnio jest popularnym i błędnym twierdzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, też patrzysz jak na technike wykonania, to poprostu plany przygotowywane do filmów zamiast dekoracji na planie (nie mówię malowane bo z tym to różnie obecnie) Tam jest więcej dłubania tabletem niż ci się wydaje:)(przynajmniej u tych najlepszych), łączenie "gotowych elementów" wynika z tego że chodzi o jak najbardziej wiarygodny efekt, w końcu to prace do filmów, miksowane ze zdjęciami z planów filmowych.

 

Oblukaj tych:

http://www.dusso.com/

http://www.dylancolestudio.com/

http://www.invaderdigital.com/

http://www.hatchfx.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam -tu sie nie ma co czepiac. Nie wiem czemu ale u niektorych sie utarlo ze praca jest twoja tylko wtedy jak zrobiles wszystko sam od podstaw urzywajac tylko okraglego brusha, bez zadnych referek... bo inaczej to juz troche nie twoje :P

No bzdura na resorach. Bierzesz cos, robisz z tego cos zupelnie nowego i to cos nowego jest twoje. Tamto wczesniejsze to tylko jeden z elementow.

Taka ogolna refleksja mi sie nasunela...

Maronski tu nie ma co myslec nad tym "czy to dobrze i wlasciwie robie" tylko robic dalej - bo w twoim przypadku to naprawde nie mozna miec zadnych zarzutow ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę powiadam, prawdę powiadasz Mości Omen, i Ilu ludzi tyle technik.

:)

 

Pozdrawiam.

 

a co by tu na temat matte paintingu nie opowiadać to też swojego rodzaju technika wykonania sceny,ujęcia lub innych pierników (podmalówki) na temat,

i tak ogólnie nie czepiam się ;) i został bym przy zdaniu żeby nie szufladkować ;P.

Masz Pan, Panie Maronski własny styl i tego się trzymaj :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technika wykonania ujęcia - bez wątpienia, ale nie technika wykonywania pracy, którą jest digital painting i fotomontaż:P Albo inaczej: Wykonując ujęcie wykorzystano technikę mattepaintingu ale mattepaint wykonano techniką digital paintingu.

anyway, wystarczy chyba oftopiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności