Skocz do zawartości

3ds max 9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh, polityka Autodesk - każdego roku nowa wersja :P

 

Imo nie ma takiej potreby, jak na razie nie przekonali mnie że potrzebuję przesiadki :)

 

Ale - jest duży plus tego - będzie kolejny pokaz maxa i kolejne gratisy w formie koszulek, książek i gumek na rękę - już nie mogę się doczekać, chcę mieć kolejną gumkę na rękę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przez krotki czas dzialaem na 6 ale poszla w inne rece teraz mam "7" i jest idealna, dokladnie taka jaka byc powinna, o 9 myslalem, ze bedzie jakas wieksza rewolucja np. poprawia malowanie pedzelkiem po bryle i zraobia z tego cos ala ZBrush no i wogle, ze bedzie tego wiecej, tak z 8 K**** !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja z takim głupim pytaniem - czy jesli ma się oryginalną 8 to czy Autodesk oferuje darmowy apgrejd do 9?

Jeśli nie to totalna porażka:/

 

dokladnie sie nad tym samym zastanawiam, jednak tyle kasy droga nie chodzi, a coroczne wypuszczanie nowych produktow moze zalamac. Idealne by bylo jakby polityka licencjacka byla podobna do rarlab, gdzie kupujac 1 wersje, kupuje sie wersje tez te o beda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buha, ha, ha, ha...

Uhh,... Proszę nie porównywać RARlabu do Autodeska.

Darmowe są upgrady w przedziałach od 8.0 do 8.9, każde przejście numerka głównego niesie ze sobą konsekwencje finansowe.

Inna sprawa, że Autodesk robi sobie jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

w maxiku zawsze przejscia na nowa wersje był płatne. Bezpłatne były tylko takie promocyjne zakupy maxa - w jeszcze starej wersji , w momencie, gdy zblizała sie juz nowa. I wtedy , zeby ludzie nie zwlekali - otrzymywali obietnice otrzymania upgrade za darmo. - ale zasadą zawsze było płacenie za upgrade - i to w wysokości zależnej od tego, ile sie wersji chciało przeskoczyć.

pozdraiwam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje coś takiego jak "subskrypcja" (bodajże 420 euro) - przez rok dostajesz wszystkie upgrade'y, łącznie z przejściem na wyższy numerek.

 

Ja już czekam z niecierpliwością aż paczka z "dziewiątką" do mnie dotrze. :)

Patrząc na filmiki z Siggraphu kto wie, może w firmie zaczniemy uzywać mojego ukochanego mentala, zamiast V-raya. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie 7,5 dostalo sie za za subskrypcją a 8 niewiele sie różnila. Zastanawiam sie nad nabyciem 9. Jedyne co mnie trzyma to UDS ktory ma byc zaimplementowany tak w Mayi jak ia w Maxie. Nie wiadomo tylko kiedy (czy warto czekac) i za ile (nastepny Max moze ne byc juz tak "tani" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ;P pod koniec sierpnia zaczna retailowa sprzedaz (subscribowcy pewnie predzej). Doszly mnie sluchy ze UDS bedzie gotowy na przelomie marca i wtedy wyjdzie jako dodatek x,5 (dla subscribeowcó naturalnie) zatem jesli ziemia sie nie pali radze sie wstrzymac z kupnem nowej wersji do ukazania sie wercji X -czyli jubileuszowej 10. w 9,5 pewnie znowu wszystkiego nie dopracuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności