Skocz do zawartości

Model 3D: | d o o d l e s |


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

nielot on jest za mało rozbudowany jak na te usta, po miniaturce szykowałam się na jakiegoś bezkarkowca a tu taka wąska czacha...brodę, okolice żuchwy i w ogóle wszystko co pod uszami z kształtu głowy-jest za wąskie według mięśni w okół ust i policzków!

ale poza tym jest bardzo dobre:)

 

Przełącz na zwykła perspektywę. Widok izometryczny może trochę wychudzić model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No widzisz Bracie;) 'mieszałes z błotem' użytkowników sculpterow;PP teraz smiało moge CI powiedziec ze nieładnie:P proporcje, detal, szczegóły wszystko wymaga ciezkiej pracy;) podobnego osobnika zrobił Wizz... i wyszedł mu znakomicie, looknij do jego topica

ale bedziesz wymiatał pracuj !:)

 

hehe i dalej bede mieszal :D

proporcje zle ? gdzie ?

podobnego zrobil wizz, prosze o pokazanie bo szukalem ale nie znalazlem :)

 

jak na pierwsze odpalenie ZB od kilku miesięcy idzie Ci bardzo dobrze, ładnie wyszła broda i czoło

dzieki :)

 

prawie :)

 

http://www.netnoir.com/images/stories/May_2007/03_18_07_jayz.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/7/4050/z4050357X.jpg

 

Za ostro to coś co do ust idzie spod nosa - nie wiem jak to się nazywa.

 

Pozdrawiam.

mi sie takie podoba :P

 

Nielot, super dajesz, ale popatrz na żuchwę z profilu...

 

widze i co ? :D

 

nielot on jest za mało rozbudowany jak na te usta, po miniaturce szykowałam się na jakiegoś bezkarkowca a tu taka wąska czacha...brodę, okolice żuchwy i w ogóle wszystko co pod uszami z kształtu głowy-jest za wąskie według mięśni w okół ust i policzków!

ale poza tym jest bardzo dobre:)

 

hmmm czy ja wiem, zauwaz ze to murzyn a murzyni przewaznie maja rozbudowana szczeke ale racja popracuje na broda i okolicami :)

 

Przełącz na zwykła perspektywę. Widok izometryczny może trochę wychudzić model.

 

jak ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:Napisał _kuba_ Zobacz post

Przełącz na zwykła perspektywę. Widok izometryczny może trochę wychudzić model.

jak ? :)

Zakładka Draw na górnej listwie ,funkcja Persp.-perspektive distorsion.

 

Modelik zaledwie muśnięty brush-ami :) , dolep tej głowie szyję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek--> nie ma sie co rozwijac :) Antropus zamiescil na forum cgt trzy shadery do zibrasza, nie wiem dokladnie na ktorej stronie bylo --> http://forums.cgsociety.org/showthread.php?f=199&t=533682&page=1&pp=15 jak ktos nie widzial tego watku ten dupa :P

chveti--> wiem :P poprostu znalazlem w "zbiorach" taka glowe, taka brew a ze chce sie zbrusha nauczyc to sobie modeluje :P

 

znowu bym zapomnial sie spytac, mianowicie mozna (podobno mozna) zrobic symetrie polowy modelu tzw pracowalem na ukrytym modelu i druga polowa jest stara czyli nei zmieniona da rade zrobic zeby druga polowa glowy przemieniela sie w ta ktora rzezbilem ? (podobno zaznacza sie ta polowke ktora robilem cos sie robi i ladnie kopije na druga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innos-->praktycznie wszystkie modele robie ta metoda (tylko nietoperza zrobilem z boxa) ale od ostatnich dwoch modeli robie tak, ze najpierw tworze "szkic" glowy ze splinow baaardzo ulatwia to modelowania.

 

narazie musze przerwac prace nad glowa gdyz mam co innego na glowie

ale za kilka dni wroce do zbrusha

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie bylo a widze ze tobie nielot sculping nie straszny i walczysz z nim jak mozesz :D super wychodzi a wogole to zaciekawil mnie ten goryl, super by mozna go bylo w zb pomeczyc

Pozdro i powodzenia :)

 

jesli chodzi o zb to mam w planach opanowanie sculpting na super extra poziomie :D ale pierw musze opanowac modelowanie szybkie i swietne base modele, dlatego mam w planach zrobienie kilku)nastu?) modeli bazowych dla treningu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi nielocie nagraj chociaż jeden vt jak robisz tego base'a :) pls

 

ok nagram a zrobie ten model--> http://www.villiard.com/images/caricatures/caricature-lucy-liu.jpg (jak wyjdzie)

choc jako tutek bedzie nie ciekawy gdyz popelniam mase bledow i rozwlekle modeluje :P

 

ale nagram(zrobie model) dopiero za pare dni pierw zleconko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna, tylko szyja porażkowa... nielot ty uczysz sie czy pracujesz gdzies czy całymi dniami modelujesz ? :)

 

szyja porazkowa tylko z boku nie chcialo mi sie juz poprawiac, poprawie dopiero jak bede poprawial calosc jesli chodzi o calosc szyjo to taki (mniej wiecej) byl koncept :P

 

ucze sie :) do pracy (jako modeler) nikt mnie nie chce :D

modelowac calymi dniami ? ha praktycznie malo modeluje to co pokazuje na forum to wszystko co wymodelowalem nic wiecej nie ukrywam wiec mozna "obliczyc" ile modeluje ale nie wiem czy wyjdzie 1h dziennie :) ostatnio(od paru dni)wiecej modeluje sila wyzsza :D sa dni ze nic nie modeluje sa ze zaczne modelowac i po pieciu minutach mi sie znudzi a sa ze modeluje glowa na jeden raz (jak ta ostatnia) :P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

takie cos co dzisiaj zmodelowalem, narazie baza jak popracuje jeszcze nad krztaltami zabieram sie za detal, bede chcial zrobis super detal w maxie czyli wlosy itp. itd zobaczymy jak to wyjdzie

 

georgi--> chcialem ta glowe nagrac ale komp mi sie ciachal i nie dalo sie modelowac :)

pozdro

2c84ec5c279ade63.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

ładnzie sobie tu poczynasz :), przyjmne modleiki, mimo ze jak piszesz nie za duzo modelujsz to masz jakis taki swój styl rozpoznawalny a moze to maniera , nie wazne , w kazydm razie bardzo fajne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności